Masa Üstümüz..

K

Kasým

Guest
Ynt: Masa Üstümüz..

Bevadih, o çaydan 2 küçük bardak çay çıkar ;)..
Editörüm, göklerdesiniz öylemi :) bak bu pek normal değil :)

K

Kasým

Guest

Bence abinizin uçması çaydan değil :)
Ben çayı istiyorum siz isterseniz almayın :)

B

Bevadih

Guest

Çaydan değil ,iltifatlardan olduğunu elbet biliyorum:))

amacım; sizi vazgeçirip, çaya yalnız başıma konmaktı ...ama yok !..paylaşcaz sanırım:)

K

Kasým

Guest

Ben kendisiyle ilgili sert bir düşüş planlamıştım ama siz mani oldunuz.:)
Olur paylaşırız.:)

G

GüLRaNa

Guest

biraz ara vermiş olmanın getirmiş olduğu şaşkınlıkla bakıyorum etrafa güzel şeyler halaa vukuu buluyor cok mesrur oluyorum gercekten.)anladığım kadarıyla masaustü resmimiz isteniyo bunu ben mumkun değil,heralde yada sanırsam yapamam mı ki acaba?nedenmiş bende yapabilirim değilmi MiM hocam. ))

işin en kötü yanı herkesin gözü sizin çayın üstünde hocam.benimse gözüm parmagınızda kaldı...gerçekten bi hoca edasıyla çok yakışmış imzanızı çok beğendim. :)

evet çay demi buğusunu şimdi farkettim ;) :)

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

GüLRaNa' Alıntı:
anladığım kadarıyla masaustü resmimiz isteniyo bunu ben mumkun değil, heralde ya da sanırsam yapamam mı ki acaba? nedenmiş bende yapabilirim değilmi MiM hocam. ))
işin en kötü yanı herkesin gözü sizin çayın üstünde hocam.benimse gözüm parmagınızda kaldı...gerçekten çok yakışmış imzanızı çok beğendim. :)
evet çay demi buğusunu şimdi farkettim ;) :)
nihayet yav, nihayet birileri o parmağı farketti... şükür elhamdülillah... milletin gözü buğulu çayımda... ve parmak kaldı havada tabii. eyvallah sevgili gülrana, moralimi düzelttin ablam, çok teşekkür ediyorum.

şükür ki, çayımın buğusunu geç farketmişsin! yoksa parmak yine güme gidecekti valla, öyle anlaşılıyor! :D

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

evet, ruşen ablam... uzun uzun tarif etmek yerine işi biraz kolaydan götürdüm. bak bakalım ablacım olmuş mu?

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

birde kısacık bi tarifle anlatayım ablam..

avatar resminin resimler dosyanda olmasına dikkat ettikten sonra...

şu yolu takip et...

başlat>ayarlar>denetim masası>görünüm ve temalar>masaüstü arka planını değiştir

son butona basınca karşına şu tablo çıkıyor ablacım:

şimdi orada kırmızı ile çizdiğim bölümde üç ayrı buton var...

en üstteki "gözat" butonuna tıklayarak gelen resimler dosyasından koyacağın avatarı seç ve "aç" düğmesine tıkla...
sonra o tablonun ikinci sırasında yer alan "konum" butonuna tıkla ve resimde görüldüğü gibi ortala olarak ayarla
üçüncü butona in, orada ise renk butonu var. arka planda hangi rengin hakim olmasını istiyorsan, renk skalasından onu seç...

istediğin tablo artık tam karşında duruyor, ablası...
hadi kolay gele...

bana da ordan köpüklü ve orta şekerli bi kahve gönder bakam! :D

G

GöNüLBaÐý

Guest

Buyrun Hocam halis muhlis Türk kahveniz ... Afiyet olsun ...

Teşekkür ederim açıklamanız için ... ama ben bunu istememiştim ... bunu anlatmanızı istememiştim .. ama yine de teşekkürler ...

G

GöNüLBaÐý

Guest

MiM' Alıntı:

evet, masaüstü ve yeni firefox temam...
nasıl buldunuz?

şu iştee hem forum sayfası hem de pc masaüstünü bi araya getiirmişsiniz onu anlatmanızı istemiştim

B

Bevadih

Guest

İstanbul'da yağmur var,hüzün son deminde :)

Bende kahve istiyorum sevgili Ruşen :p

G

GöNüLBaÐý

Guest

Buyrun Bevadih ... Afiyet olsun ...

Kahveci güzelleri sizi :)))

G

GöNüLBaÐý

Guest

Tefekkürüme .. Afiyet olsun ...Türk Lokumu da var iki tane Bevadih ile karşılıklı kahvelerinizi içerken tatlı tatlı sohbet ederken...Lokumu da ikram edersiniz diye düşündüm ...ikram benden paylaşım sizden ..Canım ablalarım benimm :)))

...Tefekkür...

Hüznüm yüreðime dokunan dûamýn sûkûtudur...

GöNüLBaĞı' Alıntı:

Tefekkürüme .. Afiyet olsun ...Türk Lokumu da var iki tane Bevadih ile karşılıklı kahvelerinizi içerken tatlı tatlı sohbet ederken...Lokumu da ikram edersiniz diye düşündüm ...ikram benden paylaşım sizden ..Canım ablalarım benimm :)))
Rusenim senin elinden içilen kahvenin tadına doyum olmaz...hele ki birde yüreğimin sesiyle karşılıklı içiliyorsa işte o zaman mükemmel olur...

Teşekkür ederim/z Rusenim...Var/olasın....

G

GöNüLBaÐý

Guest

...Tefekkür...' Alıntı:
Rusenim senin elinden içilen kahvenin tadına doyum olmaz...hele ki birde yüreğimin sesiyle karşılıklı içiliyorsa işte o zaman mükemmel olur...

Teşekkür ederim/z Rusenim...Var/olasın....
oy oy oy ... Afiyet olsun yahu ... ne demek ...