MAİL'İ YAYABİLİR MİYİZ ?

MiM

Admin
Yönetici
Membership


İstanbul Üniversitesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı olarak 12 yaş altı işitme problemi olan, maddi durumu kötü, hiçbir sağlık güvencesi olmayan fakir çocukların tüm tedavisini ve kullandıkları işitme cihazını ücretsiz karşılayacağız.

Çevrenizde bu tür çocuklar varsa lütfen benim telefonumu verin.

SEMA ONAY (Rektör Asistanı)

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Yurtiçi Yayın Koordinatörü
Cep Tel: 0543 291 65 65 0532 504 02 22

Bu mail sizin için hiçbir şey ifade etmiyor olabilir ama, belki de ulaştıracağınız bir kişinin vasıtasıyla bile hiç tanımadığınız birçocuğun umudu, zor dünyasında bir ses olabilirsiniz, elimizden geldiği kadar çok kişiye iletelim lütfen..
 

[TB] Benzer konular

U

umitergun

Guest
Ynt: MAİL'İ YAYABİLİR MİYİZ ?

Selamun aleyküm hocam. Nasılsınız, uzun bir süre oldu ama nasip işte bugüne nasip oldu fussilete girmek.

Konuya gelince konu gerçeken çok önemli bir konu Allah kimsenin başına bu derdi vermesin. İlk ve erken teşhis çok önemli ve duyarlılık düzeyi çok yüksek bir rahatsızlık. Duyarlılık için teşekkürler ve duyurrmamız lazım ve sizin sesiniz inşAllah bunu duyurmaya yeter. Allaha emanet olun..
 
S

simuzer47

Guest
Ynt: MAİL'İ YAYABİLİR MİYİZ ?

Verdiğiniz telefonu kaydedicem inşAllah hocam. İşitme engelli 12 yaş altı bir akrabam var ama sağlık güvencesi var hamd olsun. Çevremdekilere ileticem, inşAllah faydalı olur. Hassasiyetiniz için de teşekkürler hocam. Bu ve benzeri mailleri okumadan silen, velev ki okusa bile ilgisiz kalan insanımız az değil... "Tok açın halinden anlamaz" derler ya, bu da böyle işte... Sağlıklı olan, durumu iyi olanlar kimi zaman halden anlamayabiliyor ve ilgisiz kalabiliyorlar. :(
 
Üst