liprade

R

Rusenim

Guest
Ynt: liprade

Saçmaladığım bir zaman vardı ya birine baslık açmıştım silip siz kendi yorumunuzu yazmıştınız... burdaki baslık da şahıs adına açılmıştır ... kılçık yok abişim sadece ufak bir hak aramadır benim amacım ...sonucta bir yürek bir yüreği arıyor haksız mıyım?Sanırım durum anlaşılmıştır. kimse de beni yanlıs anlamasın... kırılmasın...bakın siz de lipradeyi çok sevdiğinizden sorma gereği duymuşsunuz... siz sakin sakin sormuşsunuz ben biraz abartmıştım,bağırmıştım; ama insan sevdiği insanı merak eder değil mi arkadaşlarım ?neyse çok uzattım ... azıcık da kırıldım doğrusu vesselam...

DahLia' Alıntı:
aleykum selam

Arızalı :) hoş geldin...Önemli sorun olmamasına sevindim..

Kısa surede hal/olur inşALLAH...

selam ile..
Hoş buldum DahLia abla...

Arıza konusunda haklısınız... Tamiri mümkün mü bilemem... :)

Rahmana emanet olun...

S

senarist081

Guest

Bende ve pc'deki geçici arıza nedeniyle aranızda olamadım... Ani çıkış pc'nin yamukluğundandır... Benim elimde olmayan durumlardan...

Her an pc küsüp gidebilir... O yüzden kısa kesiyorum...
Çok hassas,anı anına uymayan bir PC'ye sahip olmak pek iyi olmasa gerek..Allah kolaylık versin :)

R

Resulehasret

Guest

Hoşgeldiniz liprade,
Meraklandırdınız bizi hakkaten.
Selametle kalın.

İnşALLAH ikide bir nazlanıp durmaz pc... Yoksa işimiz var... :)

ALLAH c.c razı olsun [email protected]

Hoş buldum inşALLAH Resulehasret...

Her gün siteye giriş yapmanın sonucu bu olsa gerek... Azıcık bir kayboluş akıllara soru işareti bıraktı...

Çıkarken izin kağıdımı alırım inşALLAH... :)

Rahmana emanet olun...

D

DAMRAM

Guest

YOKLUGUN BELLI OLUYOR ZATEN LIPRADA SÜKÜRKI PC KÜSÜYOR SEN KÜSME ABLAM EMISEN PCYI KIR YENDEN AL COK NAZ YAPARSA :))

R

Rusenim

Guest

hep bozuk kalsın o pc hiç düzelmesin emiiiiiiiiii ;D ;D ;D aminnnnn benim de bozukk bu kardeşimin ... hahahaha kahkaha

DAMRAM' Alıntı:
YOKLUGUN BELLI OLUYOR ZATEN LIPRADA SÜKÜRKI PC KÜSÜYOR SEN KÜSME ABLAM EMISEN PCYI KIR YENDEN AL COK NAZ YAPARSA :))
Kıramam, yenisini alamam... :) Tam da kriz ortamı Damram abla... :) :D :) Etmeyin yazıktır... :) Nazına da katlanacağız artık... Ucunda Fussilet var ne de olsa... :)

Benim de kardeşimin bilgisayarı olsaydı yok olmama gerek kalmaz içim de rahat olurdu... Şanslısınız...

Beddua bumerang gibi... Geri dönerken can yakabilir... :)

D

DAMRAM

Guest

liprade' Alıntı:
DAMRAM' Alıntı:
Kıramam, yenisini alamam... :) Tam da kriz ortamı Damram abla... :) :D :) Etmeyin yazıktır... :) Nazına da katlanacağız artık... Ucunda Fussilet var ne de olsa... :)

Benim de kardeşimin bilgisayarı olsaydı yok olmama gerek kalmaz içim de rahat olurdu... Şanslısınız...

Beddua bumerang gibi... Geri dönerken can yakabilir... :)
oy ablam kıyamam sana bıze vurmustu kırız sanda vurmus bellı pcye bıle kıyamıyon anlıyorum gelen gıdenı aratır aslında eskının kıymetını bılmeyız yenıden hıc anlamayız ablam ıyı ozaman ıdare et derım san nedıyem

D

denge

Guest

Hoşgeldin liprade

Yokluğun nasıl da belli oluyor,herkes seni çok seviyor,kıymetini bil ;)

Geçmiş olsun.

Hoş buldum inşALLAH...

Teşekkür ederim ince düşünceleriniz için... :)

ALLAH c.c razı olsun Denge abla...

K

kumsaati

Guest

Nereye gitmiştin dersem, ayıpmı olur ;D

Ayıp mı..? :) Estağfirullah ama belli ki önceki mesajları okumamışsınız... :)

Bende ve bilgisayarda geçici bir arıza söz konusu olmuştu... Hamd olsun daha iyiyiz... :)

K

kumsaati

Guest

hayır hayır kasteddiğim o değildi ama yanlış ifade etmişim
espiri yapmaya çalıştım dı :D

hiç farketmedim demeye çalıştım ama yanlış yazmışım :D

şaka ama tabiki :)))

O espiriyi "Sen bir yere mi gitmiştin, hiç fark etmedim" şeklinde yapsaydık karşıdaki de hemen anlayıp epey bozulurdu... :) :D :)

En azından o gün bozulmadım... :) Bunda da varmış bir hayır... :)

K

kumsaati

Guest

Abim benim yaa :)))
Olurmu valla takılıyorum
Okadar mesaj yazmış ve haklı olarak sevgi ve özlemlerini dile getirmişlerki bende bir muziplik yapayım dedim
Yoksa söylemeye ne gerek var siz bizim bir tane Liprade'miz siniz :)))
ALLAH hayır olandan ayırmasın inşALLAH..

Allah c.c razı olsun da şakayı hep siz mi yapacaksınız..? :))

Duanıza da amin ecmain inşallah...