...Lina(Büşracığım) Hayırlı ömürler...

• Konbuyu başlatan Bevadih
  • Başlangıç tarihi
B

Bevadih

Guest

Sevgili Büşram...Nam-ı diğer manevi kızım:)

Sana neler yazılır ,cümleler nasıl bir araya getirilir seni anlatmak için bilmiyorum ki...

Ama şunu iyi biliyorum...o küçücük yüreğinde kocamann dağları taşıdığını...Her ne olursa olsun, hayata gülümsemeyi inatla ben burdayım demeni çok iyi biliyorum ....E cadısın tabiki:)

Değer verdiğin aile'ye sahip olman ve hayatın boyunca mutlu ,huzurlu yaşamanı dilerim...

Rabbim elini tutsun hiç bırakmasın...İki cihanda da gülenlerden olasın..

İyiliklerden, iki yakan bir araya gelmesin:)

Seviliyorsun ...ve bunu unutma olur mu bitanem...Hoş sevmesemde zorla sevdirirsin sen kendini:p

Muhabbetle..sağlık sıhhat afiyetle kal....

msn iletinden kopya aldım:) süpriz yapmak istedim...

[TB] Benzer konular

G

garip_kul

Guest
Ynt: ...Lina(Büşracığım) Hayırlı ömürler...

adaşım nice mutlu senelere her şey gönlünce olsun

mutluluk her daim peşinde yanı yanı başında olsun

Mevlam nice senelere mutlu ve mesut erdirsin

selam ve dua ile

K

KARANFÝL

Guest

Canım Rabbim hayırlı, mutlu, uzun ömürler versin,
Her daim yüzünü güldürsün İnşaallah,
Doğum günün kutlu olsun.
Fani ömrünün baki hayırda kalması dileğiyle..

D

DAMRAM

Guest

Yaşa . Sev . Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara

B

Büþra

Guest

Bevadih' Alıntı:
[Sevgili Büşram...Nam-ı diğer manevi kızım:)

Sana neler yazılır ,cümleler nasıl bir araya getirilir seni anlatmak için bilmiyorum ki...

Ama şunu iyi biliyorum...o küçücük yüreğinde kocamann dağları taşıdığını...Her ne olursa olsun, hayata gülümsemeyi inatla ben burdayım demeni çok iyi biliyorum ....E cadısın tabiki:)

Değer verdiğin aile'ye sahip olman ve hayatın boyunca mutlu ,huzurlu yaşamanı dilerim...

Bevadih ablam..Manevi annem...:=

İnanın ne kadar mutlu oldum anlatamam bu sayfayı görünce..Çok teşekkür ederim..Doğum günlerinin bir anne tarafından kutlanması da ayrı bir sevinç tabi..:) Bilmem siz var mıydınız o dönemde..Geçen sene de doğum günüm bu sitede kutlanmıştı..Demek oluyor ki yaklaşık bir yılı aşkın bu sitedeyim..Ne güzel..Yaş geldi 18..Genç kız olduk artık.. :D Öyle bıcırığım,ufaklığım,miniğim sıfatları bana uymaz artık... ;D

Bugün arkadaşlarım da bana süpriz yapıp doğum günümü kutladılar..İlk defa doğum günümü kutladım..:)Gerçi onu da arkadaşalrım ayarladılar,yoksa bugünün de pek bi önemi yoktu benim için..Kutlamayı düşünmüyordum.. :) Güzel bir gündü yine de..

Hmm..Hayata gülümsemek..Bak bu doğru.. :) Çok gülen bir insanım..Bu da benim kusurum.. :)
Duanız için de amin diyorum ve çok teşekkür ediyorum..
İyi ki varsınız..Sİzleri çok seviyorum..

*Tülin abla burda olsaydı deli gömleği armağan ederdi.. :D

B

Büþra

Guest

Garip_kul' Alıntı:
adaşım nice mutlu senelere her şey gönlünce olsun

mutluluk her daim peşinde yanı yanı başında olsun

Mevlam nice senelere mutlu ve mesut erdirsin

selam ve dua ile
Çok teşekkür ederim ablacım..ALLah razı olsun..Mutluluk her daim sizin ailenizin içinden eksik olmasın inşALLAH..
ALLah'a emanetsiniz.. :-*

B

Büþra

Guest

KARANFİL' Alıntı:
Canım Rabbim hayırlı, mutlu, uzun ömürler versin,
Her daim yüzünü güldürsün İnşaALLAH,
Doğum günün kutlu olsun.
Fani ömrünün baki hayırda kalması dileğiyle..
ALLah razı olsun KARANFİL ablam..Teşekkür ederim..
Rabbim sizin de yüzünüzü güldürsün inşALLAH..
Seviliyorsunuz..

B

Büþra

Guest

DAMRAM' Alıntı:
Yaşa . Sev . Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara
Damram ablacığım..Ablaların gülü..Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim..
Var/edene emanetsiniz.. :-*/size]

H

-hatice-

Guest

Doğum günün kutlu olsun RABBİM hayırlı uzun ömürler versin inşallah kardeşim

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

büşracık... nam-ı diğer ufaklık...
abisinin, cici mi cici, dünyalar güzeli biricik kızı...
demek bir yaş daha büyüdün?
18'ine merhaba dediğine göre, ufaklıktan delikanlılığa terfi etmiş oluyosun yani...
delikanlı deyince hep erkekler için söylenirde, kızlar için niye söylenmez onu da pek anlamış değilim...
ama ben söyleyim de bir ilk'i gerçekleştirmiş olayım... belkide!

msn'mde onun adı ufaklık diye yazar... desenize hükmünü kaybetti artık...
ama yok öyle... o benim için hep ufaklıktır ve öyle kalacak...

evet ufaklık, yeni yaşını kutluyorum. ve sana çoook çok uzun ömürler diliyorum. 150 yaşına kadar yaşayıp rekor kırmanı diliyorum... ama MiM hocanın ufaklığı sıfatın hiç değişmeden tabii :D

Mutluluklar yakanı hiç bırakmasın cici kızım, Rabbim seni hep kendi yolunda, razı olacağı bir hayat ile taltif eylesin, inşaallah...

I

istigfar

Guest

Bir yıl daha geçti işte, geçiverdi değil mi,
ümitlerle güzel hayallerle birlikte,
Şimdi sen bakıyorsun kendine, sen aynı sen,
Rengarenk hülyaların gene seninle
Ama bir fark var...17 yerine 18 li hülyaların olacak. ::) ;)

doğum günün kutlu olsun. İyiki doğdun iyi ki seni tanıdım.ve seni seviyorum kardeşinin bitanesi...

Rabbim elini tutsun hiç bırakmasın...İki cihanda da gülenlerden olasın..

İyiliklerden, iki yakan bir araya gelmesin:)

Seviliyorsun ...ve bunu unutma olur mu bitanem...Hoş sevmesemde zorla sevdirirsin sen kendini:p

Muhabbetle..sağlık sıhhat afiyetle kal....

sevgili Bevadih ablacığım ne hoş olmuş hatırlaman. bende bücür adına teşekkür ediyorum.

G

GöNüLBaÐý

Guest

Canım iyi ki doğdun şaire hanım ... nice senelere hayırlı ömürlere ... ömrün su gibi berrak .. dolu dolu aksın ... Ve tertemiz ...

B

Büþra

Guest

MiM' Alıntı:
büşracık... nam-ı diğer ufaklık...
abisinin, cici mi cici, dünyalar güzeli biricik kızı...
demek bir yaş daha büyüdün?
18'ine merhaba dediğine göre, ufaklıktan delikanlılığa terfi etmiş oluyosun yani...
delikanlı deyince hep erkekler için söylenirde, kızlar için niye söylenmez onu da pek anlamış değilim...
ama ben söyleyim de bir ilk'i gerçekleştirmiş olayım... belkide!

msn'mde onun adı ufaklık diye yazar... desenize hükmünü kaybetti artık...
ama yok öyle... o benim için hep ufaklıktır ve öyle kalacak...

evet ufaklık, yeni yaşını kutluyorum. ve sana çoook çok uzun ömürler diliyorum. 150 yaşına kadar yaşayıp rekor kırmanı diliyorum... ama MiM hocanın ufaklığı sıfatın hiç değişmeden tabii :D

Mutluluklar yakanı hiç bırakmasın cici kızım, Rabbim seni hep kendi yolunda, razı olacağı bir hayat ile taltif eylesin, inşaALLAH...
[Mim Hocam;

Güzel dualarınız için Rabbim sizden razı olsun.. Sizin yorumunuz da apayarı bir sevinç yarattı bende..Ne diyebilirim ki..teşekkür ederim..Evet,yaş 18 oldu artık..Büyüdüm.. :) Sanki içimde nerden geldiğini bilmediğim bi his diyor ki;bu sene hayatımın en güzel senesi olacak.. :D

Ellerine her geçtiğimde saçlarımı çekiştiren abilerim bile büyüdüğümü kabullendiler.. :D
İnşALLAH daha nice nice yaş günlerimi burda hep birlikte kutlarız..:)
Var/edene emanetsiniz..

B

Büþra

Guest

istigfar' Alıntı:
Bir yıl daha geçti işte, geçiverdi değil mi,
ümitlerle güzel hayallerle birlikte,
Şimdi sen bakıyorsun kendine, sen aynı sen,
Rengarenk hülyaların gene seninle
Ama bir fark var...17 yerine 18 li hülyaların olacak. ::) ;)

doğum günün kutlu olsun. İyiki doğdun iyi ki seni tanıdım.ve seni seviyorum kardeşinin bitanesi...

İtiraf etmeliyim haaytımda ilk kez biri benim adıma şiir yazdı..Hem de akrostiş..İnanın duygulanmadım desem yalan olur.. :) Çok teşekkür ederim ablacım..Çok çok beğendim şiirinizi..Utanmadan "beğendim" diyorum..İstiğfar ablam gibi değerli bir insan bana şiir yazmış,yok bir de beğenmiyeyim!!OLacak iş mi? :)

Ben de sizleri çok seviyorum ablacım.. "Hoş sevmesemde zorla sevdirirsin sen kendini" ..Bak bu çok doğru! :D Zorla,tehditle,şantajla sevdirirm kendimi.. :D
Bitanesiniz..Seviliyorsunuz.. :-*

B

Büþra

Guest

GöNüLBaĞı' Alıntı:
Canım iyi ki doğdun şaire hanım ... nice senelere hayırlı ömürlere ... ömrün su gibi berrak .. dolu dolu aksın ... Ve tertemiz ...
Dualarınız için "Amin" diyorum ve teşekkür ediyorum abLa.. Ah bir de şu "şaire" sıfatını hakedebilecek ibr olgunluğa erişsem..! :)

dogum gunun mubarek ola insaAllah :) Allah c.c hayirli ömurler nasip etsin insaAllah..

Rabbimizin rızasını kazanmaya vesile olacak ilim ve amellerle donanırsınız inşallah...

Rahmana emanet olun...

...Tefekkür...

Hüznüm yüreðime dokunan dûamýn sûkûtudur...

Sevgili Büşra,

Yeni yaşın sana hayırlar getirsin...RABBİN yolunda daha nice nice yaşlar inşAALLAH....

RABBİM sevdiklerinle, sevenlerinle sağlıklı , mutlu ve uzun bir ömür nasipetsin....

En GÜZEL'e emanet ol....

B

Büþra

Guest

[email protected]' Alıntı:
dogum gunun mubarek ola insaALLAH :) ALLAH c.c hayirli ömurler nasip etsin insaALLAH..
ALLah razı olsun..Rabbim cümlemize hayırlı ömürler nasip etsin..
Allah'a emanetsiniz..

B

Büþra

Guest

Liprade abim ve Tefekkür abLam..SizLere de ayrı ayrı teşekkür ederim..Var/olun..
Var/edene emanetsiniz..