LÂİLAHEİLLALLAH MUHAMMEDUN RESULULLAH

  • Konbuyu başlatan Þehadete Vurgunum
  • Başlangıç tarihi
Ã

Þehadete Vurgunum

Guest
En güsel olan islama
teslim olduk biz Kur'ana
Selam olsun Resullaha
LAİLAHEİLLALLAH MUHAMMEDUN RESULULLAH
Namaz bizim göz nurumuz
Şehid olmak tek arzumuz
Kur'an Sunnetir yolumuz
LAİLAHEİLLALLAH MUHAMMEDUN RESULULLAH
Ağlıyorum yana yana vuruldum ben şuhedaya
Rabbim nasip eyle bana
LAİLAHEİLLALLAH MUHAMMEDUN RESULULLAH
Bıktık artık bu zlumden
Korkmuyoruzki ölümden
Gul kopardılar bahcemden
LAİLAHEİLLALLAH MUHAMMEDUN RESULULLAH
 

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Tema üyesi
Ynt: LAİLAHEİLLALLAH MUHAMMEDUN RESULULLAH

LEİLAHEİLLAHLAH MUHAMMED RESULULAH


Nerden baksan asgari on tane yanlış var.
hayır, türkçe yazım yanlışından bahsetmiyorum.
bu kelime-i tevhid!
bu yanlış, hata kabul etmez...
yazarken, durup düşüneceksin,
öyle sallapati, lalettayin yazılmaz bu!
bu yazdıklarımı sadece buradaki hata için yazmıyorum, genel olarak dini kavramların yazımlarında yapılan genel hatalar için söylüyorum.
tamam, türkçeyi yozlaştırdık, canına okuduk zaten... artık ona diyecek bişeyimiz kalmadı... da,
bari dini kavramlarımızı temiz tutalım, eğip bükmeyelim, ucube hallere sokmayalım... diye,
rica etsem, istirham etsem,
acaba, şok şey mi istemiş olurum?!
 
Ynt: LAİLAHEİLLALLAH MUHAMMEDUN RESULULLAH

MiM' Alıntı:
LEİLAHEİLLAHLAH MUHAMMED RESULULAH


bu yazdıklarımı sadece buradaki hata için yazmıyorum, genel olarak dini kavramların yazımlarında yapılan genel hatalar için söylüyorum.
Mim hocamızın ifadelerini doğru anlamaya çalışalım. Burada, şahsi bir tepki yoktur. Hepimiz, payımıza düşeni almalıyız.
 
Ynt: LAİLAHEİLLALLAH MUHAMMEDUN RESULULLAH

Lütfen yoruma ve özellikle de alıntıladığım kısma bir daha bakıp öyle yorum yapınız sayın hizmetkar.
 

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Tema üyesi
Ynt: LÂİLAHEİLLALLAH MUHAMMEDUN RESULULLAH

urfalı,
bak ablam... yaptığım yorum genel bir yorumdu. senin yazım hatan bir bahane oldu bu yoruma ama, özellikle senin için yazılmış değildi. eğer eski urfalı olaydı, teşekkür ederdi bize bilakis, ama şimdi kızdığın anlaşılıyor. hayır kızım, buna hakkın yok. unutma bu site, çinden avustralyaya kadar okunan, insanların islamı tanımağa çalıştığı önemli bir kurum haline geldi. burada "kimse bana karışamaz" deme hakkımız yoktur. dini kavramlar üzerinde çok hassas olmak durumundayız. bunu Allah için yapmalıyız ablam. burada şahsi hislerle değil, allah rızasına muvafık olabilme cehd ve azmiyle hareket etmek zorundayız. biz senin düşmanın ya da karşında olan insanlar değiliz. masumane birşeyler hatırlatalım, doğru olanı söyleyelim derken bir anda mağdur psikozuna, dışlanmış psikolojisine girmenin alemi yok.

bak kızım, allah şahidimdir, bütün samimiyetimle söylüyorum ben herşeye rağmen seni kendi öz kızı gibi seven ve hala eski urfalıya olan sevgisinden bişey kaybetmeyen o eski bildiğin, tanıdığın aynı kişiyim ben. sen nasıl doğru olduklarını zannettiğin şeyler konusunda panter kesiliyorsan, unutma ki ömrünün kırk yılını bu dava için adamış, hapisler yatmış, zindanlar görmüş ve allah rızasından başka hiçbir çıkarı, menfaati olmayan ve bu uğurda elinden gelen hiçbirşeyi esirgemeyecek olan kişilerizdir bizde... ben bu yolda yürürken, şahsi bir kin, nefret, öfke beslemeye asla vakti olmayan, düşünmeyen biriyimdir. bir eğri görürsem onu mutlaka düzeltmeye çalışırım, karşımda babamda olsa birdir, sen de... onun için seninle özel olarak cedelleştiğimi, kavga etmek istediğimi falan zannetme, böyle bir amacım ve niyetim yoktur.
 
Ã

Þehadete Vurgunum

Guest
Ynt: LAİLAHEİLLALLAH MUHAMMEDUN RESULULLAH

[quote author = Mim link = topic = 38131.msg137089 # msg137089 date = 1272738317]
[size = 12pt]urfalı,
bak ablam... yaptığım yorum genel bir yorumdu. senin yazım hatan bir bahane oldu bu yoruma ama, özellikle senin için yazılmış değildi. eğer eski urfalı olaydı, teşekkür ederdi bize bilakis, ama şimdi kızdığın anlaşılıyor. hayır kızım, buna hakkın yok. unutma bu site, çinden avustralyaya kadar okunan, insanların islamı tanımağa çalıştığı önemli bir kurum haline geldi. burada "kimse bana karışamaz" deme hakkımız yoktur. dini kavramlar üzerinde çok hassas olmak durumundayız. bunu ALLAH için yapmalıyız ablam. burada şahsi hislerle değil, ALLAH rızasına muvafık olabilme cehd ve azmiyle hareket etmek zorundayız. biz senin düşmanın ya da karşında olan insanlar değiliz. masumane birşeyler hatırlatalım, doğru olanı söyleyelim derken bir anda mağdur psikozuna, dışlanmış psikolojisine girmenin alemi yok.

bak kızım, ALLAH şahidimdir, bütün samimiyetimle söylüyorum ben herşeye rağmen seni kendi öz kızı gibi seven ve hala eski urfalıya olan sevgisinden bişey kaybetmeyen o eski bildiğin, tanıdığın aynı kişiyim ben. sen nasıl doğru olduklarını zannettiğin şeyler konusunda panter kesiliyorsan, unutma ki ömrünün kırk yılını bu dava için adamış, hapisler yatmış, zindanlar görmüş ve ALLAH rızasından başka hiçbir çıkarı, menfaati olmayan ve bu uğurda elinden gelen hiçbirşeyi esirgemeyecek olan kişilerizdir bizde... ben bu yolda yürürken, şahsi bir kin, nefret, öfke beslemeye asla vakti olmayan, düşünmeyen biriyimdir. bir eğri görürsem onu mutlaka düzeltmeye çalışırım, karşımda babamda olsa birdir, sen de... onun için seninle özel olarak cedelleştiğimi, kavga etmek istediğimi falan zannetme, böyle bir amacım ve niyetim yoktur.[/ size] [/ b].
[/ QUOTE]


analdım ... haklısınız dikkat etmme gerekirdi
kusura bakmayın BİR dahakine daha dikkatli olacam inşALLAH
uyardığınız Click teşükkerederim ... kırbımı ve bütük harfle yazmnız cok iyi oldu hoocam bende hatalarımı yanlışlarımı düzeltmiş oluyorum sayenizde .... ALLAH sizi sevsin (eamin)
 
Üst