KUTLU DOŞUM...öZeL(afiş)...

• Konbuyu başlatan GRAFÝKER
  • Başlangıç tarihi
G

GRAFÝKER

Guest

bursadaki evimin duvarlarına astığım bir çalışma.evdekilerle birlikte kutlu doğuma özel birçok şey yaptık bu güzel ayı değerlendirebilmek için. benimde bir katkım olsun istedim ve bir albüm çalışmasında beğendiğim görsele bakarak çizdiğim kendi vektörümle birlikte bir afiş çalışması yaptım.sizlerin beğenisine sunarak yorumlarınızı bekliyorum:)

[TB] Benzer konular

G

GRAFÝKER

Guest
Ynt: KUTLU DOĞUM...öZeL(afiş)...

bir sorun oldu sanırım hemen hallederim inşallah:)

ve mutlu son sorun sanırım a3 ebatında yüklemeye çalıştığım için oldu diye düşünüyorum ve artık afişimiz görülmeye hazır:)

B

Bevadih

Guest

Çok hoş ve anlamlı bir çalışma olmuş GRAFİKER..bizimle paylaştığınız için teşekkürler..

Selam _salat güL kokulu efendimize olsun..!

R

Resulehasret

Guest

Can dostum, içinde peygamber sevgisi olurda, hiç kötü olurmu birşey, hele bunu birde sizin gibi gönül insanı, değerli bir dost hazırlıyorsa, insanın gözünden yaş getirir ve güzel bir tefekküre salarsınız insanı.

لَقَدْ جَاءَكُمْ رَسُولٌ مِنْ أَنْفُسِكُمْ عَزِيزٌ عَلَيْهِ مَا عَنِتُّمْ حَرِيصٌ عَلَيْكُمْ بِالْمُؤْمِنِينَ رَءُوفٌ رَحِيمٌ

Lekad câekum resûlun min enfusikum azîz(azîzun), aleyhi mâ anittum harîsun aleykum bil mu’minîne raûfun rahîm(rahîmun).

İçerik muhteşem, görsel açıdan da harika... Renkler çok uyumlu...

Yüreğinize, emeğinize sağlık...

...Tefekkür...

Hüznüm yüreðime dokunan dûamýn sûkûtudur...

Allah razı olsun Grafiker kardeşim. Çok güzel olmuş....

Emeğine , yüreğine sağlık......

Salat ve Selamların en güzeli Güllerin Efendinisine.....

Y

yasminn

Guest

gerçekten muhteşem olmuş
emeginize saglık

A

Ayrýlýk

Guest

Çok güzel olmuş; eline sağlık.

S

samimi

Guest

güzel olmuş...
eline sağlık....

K

kumsaati

Guest

harika görünüyor tebrik ediyoru kardeşim
ellerine sağlık..

G

GRAFÝKER

Guest

ben de sizlere yüreğinizle gördüğünüz için çok teşekkür ediyorum.malum aranızda sürekli bir bulunma durumum olamıyor bu yüzden aslında üzgünüm.gönülden olmak geçiyor bunu bilmenizi istiyorum.okulumun yoğunluğu o kadar çok ki uzakta olan ailemle bile görüşme imkanım zorlaşıyor.çok şükür ki sınavlarım şu sıralar bitti ve zamanımı bir sonraki ödev ve projelere ayırıyorum.Bu zaman zarfında ise burada bulunmaya gayret gösteriyorum.beğeniniz için tekrar teşekkürler hepinize.gönül dostluğu unutmazsa gerisi önemli değildir zaten.selam ve dua ile kalın yeni tasarımlarla sizlerle olmak üzere ;) :)

B

birgarip_kul

Guest

Çizen ellerin dert görmesin inşAllah.Çok muhteşem bir çalışma olmuş.Rabbim razı olsun..

Y

YuNuS EmRe

Guest

Selamunaleyküm
çalışmanız çok güzel olmuş ellerinize sağlık.
bu çalışmanın psd formatını alabilmemiz mümkün mü acaba ?
bosna hersek'te kullanılmak üzere sizden bunun psd formatını rica etsem çok makbule gececek.
Allah Razı olsun