Konum neden silindi

• Konbuyu başlatan TuNaHaN
  • Başlangıç tarihi
T

TuNaHaN

Guest
fussilet.net satışı ile ilgili konu açmıştım bugün silindiğini farkettim sebep nedir söyler misiniz açıklama bekliyorum

[TB] Benzer konular

fussilet

Üye
Yönetici
Ynt: Konum neden silindi

burası site satma yeri değil de ondan silinmiştir belki...

ayrıca neden buraya yazıyorsunuz ki... 5 milyona aldığınız siteyi en fazla 5 milyona satabilirsiniz...

T

TuNaHaN

Guest

İlginç... neden böyle şiddetle karşıladınız anlamadım... sizin satılık domainler konunuzu görünce bende açtım ve satış yapılabiliyor demekki dedim.. ayıp hocam ya size bi kastım mı var 5 milyon dalga geçmek değil mi.. 5 milyona sitemi olur ALLAH'a emanet olun hakkımda iyi düşünen iyidir. Düşünmeyen ALLAH'a havaledir. ne diyeyim.. üye olurken NE OLURSAN OL YİNE GEL görünce çok farklı görmüştüm burayı aksine memnun ve mutlu edecek bir hava bırakır diye.. Bu asabiyet neden oluştu bilemiyorum hayırlısı inşALLAH

Fussilet' Alıntı:
burası site satma yeri değil de ondan silinmiştir belki...

ayrıca neden buraya yazıyorsunuz ki... 5 milyona aldığınız siteyi en fazla 5 milyona satabilirsiniz...
Buyrun buda satış konunuz
http://www.fussilet.com/satilik-domainler-t36846.0.html

Eğer isim benzerliğinden dolayı hedef aldı iseniz bilemiyorum günahınıza girmiyeyim ama bu ismi buraya hediye edeyim yeterki zan oluşmasın asabiyet olmasın kötü düşünülmesin

saygı ve dua ile

I

isoz_

Guest

Tunahan kardeşim sanırım Fussilet hocam sitenin fiyatını vermenizden rahatsız olmuş olabilir. Madem öyle sizde Fussilet hocam gibi sadece satılık domain var almak isteyen kardeşlerim irtibata geçsin diyebilirdin. Yok sitenin fiyatı budur ben buna aldım derseniz afedersiniz bu biraz ortamı gerimiş. Domain fiyatları ucuz olduğu için sanırım hocam o yüzden öyle yazmış. Herneyse konuyu kişiselleştimeyelim.
Satmak isterseniz hocam açılışı yapmış :) Benden 10 olsun Hocam'ın iki katı rakam verdim daha ne olsun, Üye bakımından zengin biryer burası hızla artış olur. :)) İşin şakası bu.
Allah'a emanet olun.