Konu açacak üye kardeşlerim;

• Konbuyu başlatan umitergun
  • Başlangıç tarihi
U

umitergun

Guest

Bu duyuruyu sevgili Fussilet, MiM, Samimi hocalarım ve diğer görevli yönetici kardeşlerim adına yapıyorum...

Üyelerimiz, yeni üyelerimiz ve değerli ziyaretçilerimiz....

Sizlere Serbest Kürsü Bölümünden bir uyarı/duyuru yapmak istiyorum...

Biz Fussilet.com Ailesi olarak her türlü, dini olsun olmasın, bize yararı olacak her türlü paylaşımı
yapan ve bu paylaşımları yaparken de gereken her türlü özeni göstermeye azami olarak gayret ediyoruz.

Benim sizlerden ricam, Ekleyeceğiniz ve paylaşağınız konuları kendi gönül süzgecinizden geçirerek acaba ben

bu paylaşımım ile okuyan kardeşlerime faydalı oluyor muyum diye düşünmenizdir. Bu paylaşımları yaparken

kullanacağınız kelimeleri gerekli imla ve türkçe kurallarına uyarak okuyan herkesin kolayca anlayabileceği

şekilde paylaşım yapmaya özen göstermenizi ve bu gösterdiğiniz özenin bizlere faydasının mutlaka ve mutlaka olacağını düşünmelisiniz.

Bu konuya dikkat edeceğinizi düşünerek şimdiden sizlere teşekkür etmek istiyorum...

TÜRKÇEMİZE SAHİP ÇIKALIM. DİLİMİZİ KORUMAKLA BENLİĞİMİZİ KORUMUŞ OLURUZ...

[TB] Benzer konular

G

garip_kul

Guest
Ynt: Konu açacak üye kardeşlerim;

uyarına teşekkürler yazının sonunu okuyunca dedim mim hocamız da mı yanınızdaydı gercekten haklısın kardeşim o gönül süzgeci çok önemliii selam ve dua ile

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

Garip_kul' Alıntı:
uyarına teşekkürler yazının sonunu okuyunca dedim mim hocamız da mı yanınızdaydı gercekten haklısın kardeşim o gönül süzgeci çok önemliii selam ve dua ile
gerekli düzeltmeleri yaptıktan sonra, şimdi yanında oldu. :))

S

samimi

Guest

Allah razı olsun..