kendi konum olsun

• Konbuyu başlatan samimi
  • Başlangıç tarihi
Ynt: kendi konum olsun

Resmin psikolojik boyutunu ele alırsak birazcık iyi söz yeterli sanırım... Azcık kalbi kırılmış gibi yapıyor... :)

Görevinizi en iyi şekilde yapacağınıza inanıyorum... Nice kaliteli online'lar inşallah...

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Tema üyesi

mannaq_user, alındın mı yoksam?
yav herkes biraz ya kaçıktır, ya kafadan terelellidir, ya delidir, ya biraz uçuk-kaçıktır...
yeri geldiğinde bunların hepsi varoluyor bizlerde...
üzüldünse sileyim, ama bir daha hiç latife yapmam...

M

MannaQ_UseR

Guest

Hayır hayırrr silmee MiM amcaaa sakınnnnn ,azıcık naz ettim yaff ne varrr bunda ;D ;D

kızılcık sopası baya acıtıyomuş MiM amca sordum araştırdım öğrendim :eek: :eek: :eek:
artık uslu durcam sözz :-X

fussilet

Üye
Yönetici

Gökkuşağı her konuyu sulanırırsan kızılcık sopasını bilmem ama ben değişik yöntemler biliyorum :))

fussilet

Üye
Yönetici

hasan_talha sen bütün bölümleri yönetme hakkına sahipsin kardeşim, Genel moderatorsun...

saygılarımla...

A

Almina

Guest

Saygı değer hocalarım bende yemek tarifleri bölümüne olmak istiyorum tabi uygun görürseniz...

M

MannaQ_UseR

Guest

Almina pisikoloji bölümündede açık yer var orayada ol yemek bölümünede he ne dersin :D evet de plss evet dee

A

Almina

Guest

GöKKuşaĞı' Alıntı:
Almina pisikoloji bölümündede açık yer var orayada ol yemek bölümünede he ne dersin :D evet de plss evet dee
yok sağol ben psikoloji bölümüne olmuyam :) ben yemek bölümünden anlarım en iyisi orası...

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Tema üyesi

Almina' Alıntı:
Saygı değer hocalarım bende yemek tarifleri bölümüne olmak istiyorum tabi uygun görürseniz...
tamam sevgili alminacım, seni mutfak bölümüne yazıcam... ne zaman, azzz sonra... :D
orada bir moderatör vardı, dün silmiştim onu. çünkü sekiz aydır hiç uğramamış siteye... ama bayağı bir emeği de vardı bu kardeşimizin. ona buradan Allah razı olsun diyelim. ama senden de oraya güzel bir hizmet bekliyorum ablacım emi!

M

MannaQ_UseR

Guest

Almina' Alıntı:
GöKKuşaĞı' Alıntı:
yok sağol ben psikoloji bölümüne olmuyam :) ben yemek bölümünden anlarım en iyisi orası...
Alacağın olsun :( insan gelirde kurtarır beni deli bölümünden, ne demek kardeşim koşa koşa gelirim der :( görürsün sen yemek terifi vermeyecem sana hıh sana ;D bende biliyom tatlılar yemekler salatalar,ama yoookkkkkkkkkkk yasmayacam işte sana :D ;) :D(latife ediyom alınma emi güzel yüreklim)

A

Almina

Guest

Biraz düşünmem lazım belki biraz deli damarım tutarsa ozaman gelirim sen merak etme :)

O potansiyele sahibim diyorsunuz öyle mi..? :) GöKKuşaĞı kardeşimiz de yalnız kalmamış olur asistanlığında... :) Tarık hocamız çok sevinecek... :)

Hayırlı olsun kardeşim...

M

MannaQ_UseR

Guest

Almina' Alıntı:
Biraz düşünmem lazım belki biraz deli damarım tutarsa ozaman gelirim sen merak etme :)
Herkes biryerde delidir zati Güzel yürekli ;D ;)