kendi konum olsun

• Konbuyu başlatan samimi
  • Başlangıç tarihi
S

samimi

Guest
Kendi bölümünüzün moderatörü olmak istiyor musunuz??? Yapmanız gerek çok kolay. Siz söyleyin biz yapalım.
Burada olmayan bir bölüm söyleyin. Bizde hemen sizi oraya moderatör yapalım. Ya da burada moderatör
olmak istediğim bölüm var mı diyor sunuz. O da olur :)
kolayliklar dileriz....

[TB] Benzer konular

T

tarikap

Guest
Ynt: kendi konum olsun

Konu Moderatör Başvurusu
İsmim:Tarık Apaydın
Meslek:Çalişmiyorum
Sitede Olabilceğim Saatler:Sabah 12 Akşam 9 A Kadar Olabilirim
Moderatör Olduğum Siteler:cadde.eu islamseli islamiyet adlı sitelerde yönetici olmuştum
Oturduğum Yer:İstanbul
İstediğiniz Bölüm:Her Yer Olabilir
Bende Bu Sevgi Dolu Siteye Katkıda Bulunmak İsterim Bende Yönetici Olmayı İsterim Saygilarimla

H

hasan_talha

Guest

saygı deger hocam bende resim galerisine olmak istiyorum tabi siz değerli hocalarım ve arkadaşlarım uygun görürlerse nacizane hasan talha da bir bölümde yer almak ister

MiM

Admin
Yönetici
Membership

tarikap' Alıntı:
Bende Bu Sevgi Dolu Siteye Katkıda Bulunmak İsterim Bende Yönetici Olmayı İsterim Saygilarimla
sevgili tarık,
aramıza hoşgeldin öncelikle... tabiiki sizler gibi değerli kardeşlerimizle çalışmaktan onur duyarız. bu siteye emek veren, gayretini esirgemeyen her kardeşimiz en tepe noktaya kadar gelme hakkına sahiptir. gelecektirde... yalnız daha ilk geldiği gün moderatör yazabilmek takdir edersinizki biraz garip bir durum olur. muayyen bir süre sizden katkılarınızı, paylaşım ve gayretinizi gördükten sonra liyakat gösterdiğiniz her görevi seve seve uhdenize tevdi edeceğimizi beyan etmek isterim. ayrıca bu durum yeni gelen bütün kardeşlerimiz için geçerlidir. sevgiyle kalın.

M

Mercan

Guest

Nacizane bir fikirde bizden olsun
Engellilerle ilgili bir bölüm olabilir

M

MannaQ_UseR

Guest

Sen nereyi uygun görürsen MiM amca ;) Bana göre hangi bölüm daha uygun sence :D Pisikoloji bölümümü dersin ;D ;D

MiM

Admin
Yönetici
Membership

hasan_talha' Alıntı:
saygı deger hocam bende resim galerisine olmak istiyorum tabi siz değerli hocalarım ve arkadaşlarım uygun görürlerse nacizane hasan talha da bir bölümde yer almak ister
sevgili hasan_talha, seni istediğin bölüme moderatör yazdım. hayırlı olsun.

MiM

Admin
Yönetici
Membership

MannaQ_UseR' Alıntı:
Sen nereyi uygun görürsen MiM amca ;) Bana göre hangi bölüm daha uygun sence :D Pisikoloji bölümümü dersin ;D ;D
he valla uyar mı uyar! :D

MiM

Admin
Yönetici
Membership

MannaQ_UseR' Alıntı:
Pisikoloji bölümümü dersin ;D ;D
*psikolojik sorunlar,
*stres ve kaygı
*çocuk psikolojisi

bölümlerinin moderatörüsün. hayırlı olsun. yalnız, psikolojimizi fazla bozma olur mu? :D

MiM

Admin
Yönetici
Membership

MannaQ_UseR' Alıntı:
Ayyy inanamıyorum ciddimisin sen MiM amcaaa ;D ;D
Sen şimdi o konuları banamı güvendin wıyyy,tam benlik bir bölüm ;)
bu konuda baya bir araştırma yapamam lasım,oley oley oleyy
mod oldumm şimdi dimiiii bennn ;D ;D
MiM amca burayaa eller havayaa :D :D :D
şiişşşt çaktırma, epeydir oraya kafadan terelelli birini arayıp duruyorduk, tam yerini buldu vesselam! :D :D :D

M

MannaQ_UseR

Guest

MiM' Alıntı:
MannaQ_UseR' Alıntı:
Ayyy inanamıyorum ciddimisin sen MiM amcaaa ;D ;D
Sen şimdi o konuları banamı güvendin wıyyy,tam benlik bir bölüm ;)
bu konuda baya bir araştırma yapamam lasım,oley oley oleyy
mod oldumm şimdi dimiiii bennn ;D ;D
MiM amca burayaa eller havayaa :D :D :D
şiişşşt çaktırma, epeydir oraya kafadan terelelli birini arayıp duruyorduk, tam yerini buldu vesselam! :D :D :D
:mad: :mad: :mad: