Kameramanın vurulma anı

• Konbuyu başlatan Resulehasret
  • Başlangıç tarihi
R

Resulehasret

Guest
[video]mms://haberav.mynet.com/hv/bostanci-kameraman265.wmv[/video]

Bostancı'daki çatışmayı görüntüleyen NTV kameramanı İlhan Kandaz'ın bu kez kendisi haber oldu.

Kandaz, polisin baskın düzenlediği evin için çekmeye çalışırken içeriden gelen ateşle yaralandı.

Türk televizyonculuk tarihine geçen Kandaz kendi vuruluşunu da saniye saniye kaydetti. Ancak bu sırada Mazlum Şeker, isimli bir genç başından vurularak hayatını kaybetti. Kandaz ise kulağından hayati olmayan bir yara aldı.

İlhan Kandaz olayın ardından NTV yayınında yaşananları anlattı:

"Şu anda ambulansın içindeyim. Kritik bir durum yok. Benim sağlık durumumda problem yok. Sıyırma var. Tedbir amaçlı hastaneye geldik. Vurulduğum anda binayı 100 metre önümüzden görüyorduk. Trafik açık, polis önümüzde... Operasyon önümüzde cereyan etti. Sokakların trafiğe kapalı olduğu söylenmişti ama vatandaşlar var. Burada çatışma var, cadde kapalı değil. Son derece tuhaf bir durum. Ben kulağımdan yaralandım. Yanımdaki insan kafası delindi. Onun durumunu şu anda bilmiyorum."

[TB] Benzer konular Forum Tarih
à DiNi HiKâYELeR 0 695

[TB] Benzer konular

Y

yeþeren

Guest
Ynt: Kameramanın vurulma anı

kahrolsun bu insan diyemediğim yaratıklar..Bununla beraber Bir polisimizi şehit verdik ve birde vatandaş yaralandı...rabbim bu bölücü katil zihniyete fırsat vermesin...

Ölen kardeşimize Allah c.c rahmet eylesin inşallah...

Kameraman kardeşimize de Allah c.c şifa versin inşallah...

Amin...

*Görüntüleri net izleyemiyorum... Acaba sebebi nedir..?

R

Resulehasret

Guest

Bende bir sorun gözükmüyor liprade, belki arabelleğe yazılması yavas sürüyor olabilir.. bir, iki dk sonra yine izleyemiyorsanız. Mynet anasayfadan alıntı bir haberdir, oradan da izleyebilirsiniz.