Kaçak akaryakıt operasyonunda 15 kişi tutuklandı

fussilet

Üye
Yönetici
Kaçak akaryakıt operasyonunda 15 kişi tutuklandı

Ãœlke genelinde 10 il, 6 ilçede yapılan ortak operasyonda, örgüt kurmak suretiyle kaçak akaryakıt satan şebeke çökertilmiş, 400 polisin katıldığı operasyonda yaklaşık 200 ton kaçak akaryakıt ele geçirilmişti.
Kırşehir Kaman Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Ankara, Denizli, Mardin, Konya, Diyarbakır, Antalya, Mersin, Batman, İstanbul, Kırşehir illeri ve Kaman, Nusaybin, Kızıltepe, Tarsus, Bismil, Lice ilçelerinde eş zamanlı olarak başlatılan operasyonda ifadeleri, tamamlanan 19 kişi tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edildi. Mahkeme tarafından 15 kişi tutuklanarak, Kırşehir E Tipi Kapalı Cezaevia€™ne kondu.
Öte yandan operasyonda sıcak bir gelişme yaşandı. Operasyon kapsamında Denizlia€™de kazı yapan ekipler, yer altına gizlenmiş 2 adet gizli kaçak akaryakıt tankı bulduğu belirtildi.
Bu haber 26 defa okundu.Avea aboneleri ABONE yazıp 9462a€™e göndererek ilanları cep telefonlarına alabilirler. İptal için a€œİPTALa€ yazıp 9462a€™ye göndererek de servisten ayrılabilirsiniz.Servis haftalık 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Fiyatlara % 18 KDV ve % 25 ÖİV dahildir. Paket üyeliği aylıktır.Günde 2 bilgilendirme SMS'i gelmektedir

Source: Kaçak akaryakıt operasyonunda 15 kişi tutuklandı
 

[TB] Benzer konular

Üst