Kılıçdaroölu: Kavga edeni affetmem

• Konbuyu başlatan hamza
  • Başlangıç tarihi
H

hamza

Guest
Kılıçdaroğlu: Kavga edeni affetmem

İSTANBUL (AA)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Abdi İpekçi Spor Salonu'nda gerçekleştirilen 34. İstanbul İl Kongresi'nde yaptığı konuşmada, CHP'lilere 'CHP'liler eski alışkanlarından vazgeçecekler. CHP'liler, ülkenin sorunlarına kilitlenecekler, ülkenin sorunlarıyla ilgilenecekler. Kahvede otururken ülkenin sorunlarından söz edecekler. Sokakta gezerken ülkenin sorunlarından söz edecekler. Cesur, kararlı olacaklar, ödün vermeyecekler. 'Biz CHP'liyiz' diyecekler, kıvançla söyleyecekler bunu' diye seslendi.
Tekin, üzerine alınmadı
CHP Genel Başkan Yardımcılığı ve MerkezA Yönetim Kurulu (MYK) üyeliğinden istifa eden Gürsel Tekin,A CHPA Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'Artık partide kavga istemiyorum. Partiye zarar verenleri affetmem' sözlerine ilişkin, 'Benim itirazlarıma genel başkan tercüman oluyor'A dedi.A 
Tekin, şunları söyledi:A 'Parti içi kavga yaratan bir insan olsaydım istifa etmeyerek yapardım, tam tersine 30 yıllık siyaset yaşamımın hiçbir yerinde parti ile kavga içinde olmamışım. Genel Başkanım beni çok iyi bilir. Kimler olduğunu, onun adresini başkalarına soracaksınız.'
YAYIN TARİHİ: 13.05.2012
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı haberin tüm hakları Diyalog Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Source: Kılıçdaroğlu: Kavga edeni affetmem

[TB] Benzer konular