KÜL.......

• Konbuyu başlatan özleyis
  • Başlangıç tarihi
S

SimurG

Guest
Ynt: KÜL.......

TeşekkürLer özLeyiş..

Bu şiiri okumuştum, tek keLime iLe harika.. Yakın bir zamana öncesine kadar tanımış oLsamda vaktiLeyL'i, güzeL yüreğini ve muhteşem kaLemini farketmemek oLanaksız.. Kendisine seLam oLsun.. ( bu arada vaktiLeyL, sitemizde LeyL nickiyLe üyedir..)

B

Bevadih

Guest

Şiir muteşemdi...Ama sahibi kim ki?

By simyacı ve vaktileyl aynı kişi m? ::)

Teşekkürler sevgili özleyiş....Tanıştırdın şiir ve site ile:)

Ö

özleyis

Guest

Tsk ler arkadaslar begendiginize sevindim..

Evet bende bu siiri ilk okudugumda cok begendim ve mutlaka sizlerle paylasmam gerektigini
düsündüm...

Ayrica Vaktileyl yani Leyl´in sitemizde üye oldugunu ögrenmekten cok mutlu oldugumu söylemek istiyorum;cünkü duygu adami olan herkese icimde herzaman bir hayranlik beslemisimdir...Güzel paylasimlarda bulusmak dilegiyle....

S

SimurG

Guest

Bevadih' Alıntı:

Hayır. İkisi bir değiL.

BySimyacı; Osman Topçu adında güzeL kaLeme sahip birisidir.

VaktiLeyL ise; sitemiz deki LeyL nickLi üyedir.

B

Bevadih

Guest

Dinlediğimiz şiir by-Simyacı'ya ait diye anladığım için sordum...

EyvAllah onuda tanımış olduk...

L

leyl

Guest

özleyis' Alıntı:
Allah razı olsun teşekkür ederim paylaşım iiçin:)

SimurG' Alıntı:
TeşekkürLer özLeyiş..

Bu şiiri okumuştum, tek keLime iLe harika.. Yakın bir zamana öncesine kadar tanımış oLsamda vaktiLeyL'i, güzeL yüreğini ve muhteşem kaLemini farketmemek oLanaksız.. Kendisine seLam oLsun.. ( bu arada vaktiLeyL, sitemizde LeyL nickiyLe üyedir..)
eyvallah güzel bakan güzel görür teşekkür ederim bir düzeltme yapayım benim kalemim kırık:)kalemi güzel olanların eserlerini böyle şekillendiriyorum sadece kimsenin hakkına girmiş olmayayım..

Bevadih' Alıntı:
Şiir muteşemdi...Ama sahibi kim ki?

Teşekkürler sevgili özleyiş....Tanıştırdın şiir ve site ile:)
şiir bysimyacı abimize aittir başka şiirleride vardır böyle şekillenen yüreğine sağlık kalemine kuvvet olsun:)

SimurG' Alıntı:
Bevadih' Alıntı:

Hayır. İkisi bir değiL.

BySimyacı; Osman Topçu adında güzeL kaLeme sahip birisidir.

VaktiLeyL ise; sitemiz deki LeyL nickLi üyedir.
baya bi açıklamalı olmuş belki adını söylemicek abimiz:)) ;Döyle olsa nicki osman olurdu değilmi :p

simyacı abim ve kendim adına hepinize şükranlarımı sunuyorum selam ve dua ile......

S

SimurG

Guest

leyl' Alıntı:
baya bi açıklamalı olmuş belki adını söylemicek abimiz:)) ;Döyle olsa nicki osman olurdu değilmi :p

simyacı abim ve kendim adına hepinize şükranlarımı sunuyorum selam ve dua ile......
LeyL, güzeL insan.. Bysimyacı iLe Osman isminin bir arada zikretmem hoş buLunmadı gaLiba..

ama her iki isminde bir arada kuLLanıLdığı siteLer mevcut.. Buyrun bir örnek, Nisanın 23 de atıLmış. Daha yeni
;

http://www.antoloji.com/siir/siir/siir_SQL.asp?sair=67831&siir=1167006&order=oto

!!!

Sanırım bu uyarı sadece bu site içindi.. Bazen fazLa iyimserLik, bozguna uğratıyor insanı.. Yine de teşekkür ederim her ikinize de..