izin talebi...

T

TakeOne

Guest
Esselamü aleyküm verahmetüllah.

Esselamü aleyküm verahmetüllah.

Güzel Kardeşlerim.

Bir takım sağlık problemlerim yüzünden, sizlerle bir süreliğine bu güzel mekanda birlikte olamayacağımı ifade etmek istiyorum. Elimden geldiğince, yine uğramaya çalışacağım.

Yüce Allahın yarattıklarının en hayırlısı olan, efendimiz Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v) '' Kişi sevdiği ile beraberdir. '' buyurmaktadır. Gönlü bir olanın aşkıda bir olur.

Hepinizi Allahın rahmetine, resulunun muhabbetine emanet ediyorum.

Selametle kalın.

Saygı, sevgi ve dua ile...

Saygılarımla.
TakeOne

H

HAdeKa

Guest
Ynt: izin talebi...

ve aleykum selam

gecmiş olsun...

Allah tez zamanda şifa versin...

...Tefekkür...

Hüznüm yüreðime dokunan dûamýn sûkûtudur...

Değerli Hasan kardeşim , RABBİM sizlere güç kuvvet versin..O kutsal görevi hakkıyla yerine getirenlerden olursunuz inşAALLAH...

Ve her daim dualarımızdasınız...RAHMAN yar ve yardımcınız olsun....

Ve Aleyküm selam,

Takeone kardeşim RABBİM acil şifalar versin ...Ve tüm hastalara ŞAFİİ ismiyle tecelli etsin MEVLAM...

Aleykum selam...

Rabbim yardımcınız olsun inşallah sırr-ı nihan...

Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah TakeOne...

T

tetri bici

Guest

Belediyedeki işlerimin yoğunluğu sebebiyle bir müddet foruma giremiyeceğim bu yüzden Üst Koordinatörlük görevimi benden daha iyi yapıcak arkadaşlara devretmek istiyorum.Mim ve Fussilet Hocam bu konuda affınıza sığınıyorum,umarım bu kararımı anlayışla karşılarsınız.Ama bu demek değil ki ben siteden ayrılıyorum,sadece eskisi gibi aktif olamıyacağım vakit bulduğumda yine paylaşımlarıma devam edeceğim.Ve kendi resimlerimi sizlerle paylaşmaya devam edeceğim saygılar sunarım.

Geceniz mübarek olsun,S.aleykum

H

HAdeKa

Guest

ve aleykum selam..

Rabbim yardımcınız olsun

B

Bevadih

Guest

aleykum selam...

"Belediye çalışıyor" anlaşılan ...ne güzel...:)

Kolay gelsin ...

H

HAdeKa

Guest

buraya girmişken ben de veda yazımı yazayım zira yarın ne olur ne olmaz belki fırsatım olmaz. olur da ben yine de şimdiden yazmak istedim..

eveeeet...

yine yol göründü gurbeteee diyorum, yarın akşam muğla yolcusuyum (Muğla yolcusu kalmasın..)

esselamu aleykum değerli AİLEM

hepinizi ALLAH için çok seviyorum ama öyle değerlileriniz var ki aranızda kalbimin en derin yerine soktum onları sadece ben biliyorum yerini... oyle seviyorum ki sizleri soyleyecek kelam kuracak cumle yetmez bunu anlatmaya hani derler ya kelimeler kıfayetsiz kalıyor ha işte aynı ondan oldu...

sizleri çok ama çok özleyeceğim..

her fırsatta on dakikalıgına da olsa girmiş olsam nete illa bu site açılacak en azından bi selam verilecek bilesiniz sizleri asla unutmam asla vefasızlık yapmam yapamam ki yapılmaz sizin gibi nadide değerli insanlara, sanki bir el seçmiş de koymuş buraya sizi. hepiniz ayrı ayrı secilmişsiniz gönlümde..

neyse fazla uzattım galiba

hakkım var ise eğer son zerresine kadar her birinize helal idir.. siz de helal edin inşaalahu teala

esselamu aleykum ve rahmetullahi ve berakatuhu ve daimen

EN GÜZEL'e emanetsiniz o yuzden gozum arkada değil...!

I

istigfar

Guest

HAKKIM VARSA HELALDİR. GİT FAKAT SIK GEL..SENİ ÇOK SEVİYORUM VE ÖZLEYECEĞİM ALLAHA EMANETSİN..ÇOK ÖZLETME EMİ...

H

HAdeKa

Guest

istigfar' Alıntı:
HAKKIM VARSA HELALDİR. GİT FAKAT SIK GEL..SENİ ÇOK SEVİYORUM VE ÖZLEYECEĞİM ALLAHA EMANETSİN..ÇOK ÖZLETME EMİ...
Allah senden razı olsun duygular karşılıklı..

seni seviyorum da değil aman YA RABBİM "seni çok seviyorum" hakkaten de çok mu...

bu söz çok guzel ve manalı bi soz çok mutlu ettin beni çok

B

Bevadih

Guest

aleykum selam...

vedaları sevmıyorum....

kalbınde azcıkta olsa iyi olarak iz bırakabilmış ve ıyı hatırlananlardan olabileceksem ne mutlu bana..

hayırla git gel...sevildin..sevileceksin inşallah daima....

hakkım yoktur...olaki varsada helaldır...

özleneeksın...ve yerin belli olacak bunu bil...

muhabbetle..
.

H

HAdeKa

Guest

ablam kalbimde ilk 5in içindesin... :) emin ol..!

Aleykum selam ve rahmetullahi ve berakatuhu...

Sitemizin olmazsa olmazlarındandınız... Yerinizin belli olması hususunda hemfikiriz... Rabbim kolaylık versin inşallah...

Rahmana emanet olun...

K

KARANFÝL

Guest

Aleyküm selam,
Demek gidiyorsun canım,
Yokluğun çok belli olacak, gitmiş olsanda arada bir uğramayı ihmal etme,
Seni özleyeceğiz,
Rabbim derslerinde başarılar nasip etsin, yardımcın olsun,
Selam ile..

...Tefekkür...

Hüznüm yüreðime dokunan dûamýn sûkûtudur...

Ve Aleyküm Selam,

Gönlü güzel kardeşim, vakit geldi diyorsun...

Yokluğun çok hissedilecek...Ve inan seni çok özleyeceğiz...Çok çok seviliyorsun ;)
Ailemizin neşesi sık sık gel emi....Soldurma bu yüzleri :(

Hakkını helal et canım kardeşim...Bizden taraf yoktur ama ,varsada zerresiyle helaldir.

RABBİM yolunu açık etsin...Üzerindeki ilmini ve feyzini artırsın.

Her daim yar ve yardımcın olsun.

Hayırlarla kal.RABBİM'e emanetsin.

T

TakeOne

Guest

En güzeller, en güzele emanet edilirlermiş. Güzelliklerin seni bulması dileğimle, kal sağlıcakla...