izin talebi...

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi
selamun aleykum...
yaklaşık on gün kadar izindeyim. gittiğim yerde fırsat ve imkan bulabilirsem mümkün mertebe girmeye çalışacağım inşaallah. bulamazsamda can sağlığı olsun, sizleri özleyeceğim. Annemden sonra bu defa da kayınvalidemin ameliyatlık durumu oldu. bu vesileyle on gün kadar bursa'dayım. siteyi sizlere emanet ediyoruz. kavgasız ve gürültüsüz, asude bir ortam içinde, ama çok gayretle ve hizmetle gözümüzü arkada komayacağınıza olan inancım tamdır. ayrıca sevgili yetkili kardeşlerimiz, kavga ortamına müncer bırakacak yazı ve mesajlar konusunda tavizsiz bir tutumla anında müdahaleyle büyümeden yangını söndürecek bir yetki ve otorite erk'ini kullanmakta mütereddit olmayacaklarını da biliyorum. Sizleri çok seviyor ve Rabbime emanet ediyorum. sağlıcakla kalın ve ne olur, fakire dua buyurun.

not: bu başlığı sabitleyeceğim. şunun için... bundan böyle dışarıda olan, muayyen bir süre siteye uğrama şansı olmayan kardeşlerimiz bu başlığı kullanarak durumu beyan ederlerse birbirlerimizden haberdar oluruz ve eminim çokta güzel bir uygulama olur.

[TB] Benzer konular

B

Bevadih

Guest
Ynt: izin talebi...

Aleykum selam mim abi...selametle gidin..rabbim şia versın validenıze inş..

benden yana korkmayın kavga etmem ben :D Hatta kimse etmez artık sanırım ..

G önül rahatlığı ile gidin gelin ,birde bizi düşünmeyin siz olurmu?

D

denge

Guest

ve aleyküm selam ve rahmetulahi ve berakatühü.

Allah acil şifalar versin.Allah yar ve yardımcınız olsun.Allah'a emanet olun selametle...

S

senarist081

Guest

Mim hocam Cenab-ı Mevla sevdiklerinizi size bağışlasın ve acil şifalar ihsan etsin inşallah.İşlerinizi bir an evvel bitirip aramıza yeniden katılmanız temennisiyle hayırlı günler..

B

Büþra

Guest

Mim Hocam Allah'a emanetsiniz..Yolunuz açık olsun..

D

DAMRAM

Guest

allaha emnaet ol mım hocam allahg acıl sifalar versin tüm annelerimize

Aleykum selam...

Bu başlık çok hoş... Yani ince düşünülmüş bir fikrin ürünü... :) İnşallah -kısa da olsa- ayrılıklarda bu uygulama devam eder... Birbirimizden haberdar olmamız iyi...

Rabbim acil şifalar versin inşallah... Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah...

Amin...

Gözünüz arkada kalmasın hocam... :)

G

garip_kul

Guest

liprade' Alıntı:
Aleykum selam...

Bu başlık çok hoş... Yani ince düşünülmüş bir fikrin ürünü... :) İnşallah -kısa da olsa- ayrılıklarda bu uygulama devam eder... Birbirimizden haberdar olmamız iyi...

Rabbim acil şifalar versin inşallah... Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah...

Amin...

Gözünüz arkada kalmasın hocam... :)

K

KARANFÝL

Guest

Aleyküm Selam hocam,
Rabbim şifa versin kayınvalidenize,
Yokluğunuz çok belli olacak eminim,

Siz rahat olun artık kavga yok inşaAllah :)
Allah'a emanet olun,
Selametle..

R

Resulehasret

Guest

Kayınvalidenize, Allah şifa versin hocam duacınızım..
Tez ve hayırlı haberlerle gelin inşaallah hocam, özleyeceğiz sizi ,
Allah'a emanet olun... :'( :'(

N

nurum

Guest

Allah acil şifalar versin hocan..
hocam bizim memlekettesiniz he ne sevindim... :D :D :D

I

istigfar

Guest

RABBİM acil şifalar ihsan etsin her iki validenize MiM hocam...çabuk gelin..özletmeyin..bu başlık ta hoş olmuş ...

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

istigfar' Alıntı:
bu başlık ta hoş olmuş ...
ah, sevgili istigfar... ne olurdu ki, bu başlık sana da birşeyler ifade edebilmiş olsaydı... keşki sende bu kadar zamandır buralarda yokken, bu başlığı kullanabilme lütfunda bulunabilseydin. bizleri ne kadar da mutlu kılardın... ve ne kadar da sana yakışanı yapabilmiş olurdun.

bu sitemim, bu satırların yazılmış olmasına vesile olan ve olacak olan herkes için geçerlidir.

S

SUNFLOWERS

Guest

Sevgili MiM burayı ben ilk görüyorum..
Çok geçmiş olsun ve Allah annelerinize şifa verir inşallah!
Son durumu nedir? ::)

B

Bevadih

Guest

Mim abim haklısınız.!.

Yürekler bir olsun ..görüsmesek de o yürekte atansın denır..Kabul ama ayrılık ta ,uzak olmakta üzüyor insanı:(
Özledim.!!

Sevgili istiğfar...!

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

SUNFLOWERS' Alıntı:
Sevgili MiM burayı ben ilk görüyorum..
Çok geçmiş olsun ve Allah annelerinize şifa verir inşallah!
Son durumu nedir? ::)
çok teşekkür ederim ablacım, Allah razı olsun. şimdilik iyidir elhamdülillah. nezaketiniz için teşekkür ederim.

R

Resulehasret

Guest

İşlerimin yoğunluğu sebebiyle bu aralar siteye ziyaretlerim kısa süreli oluyor, kusuruma bakılmasın inşaallah..

Allah'a emanet olun...

B

Bevadih

Guest

Hayırlısı olsun Hasan..
Sen iyi olda inşAllah bunlar sorun değil...Kal sağlıcakla..