isoz nereye gitti

• Konbuyu başlatan samimi
  • Başlangıç tarihi
S

samimi

Guest
muhterem insanlar,
isoz kardeşimiz hakkında bilgisi olan var mı?
kendisi yaklaşık 1 aydır gözükmüyor...

[TB] Benzer konular

R

Resulehasret

Guest
Ynt: isoz nereye gitti

Aynen hocam bende çok merak ediyorum, ne zamandır konu açmayı düşünüyordum bu merakıma, bilmeden kırdık mı acep abimizi,tez zaman da aramıza gelir, özletmez inşaallah dafa fazla kendini abimiz.

B

Bevadih

Guest

Kolay olanı secti..gitti..

Kırgındı sanırım..sanrım diyorum zan edıyorum....

Ama zannım doğru değildir umarım...

Gelmeyişi baska nedenlerdendir..!

Ne düşünürse düşünsün kendisi..!Kendısının burda olmasından ve takipten memnundum..

Rabb'im hayır versin kendisine..inş..

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Tema üyesi

isoz nereye gitti?
iyi bi soru!
sahi isoz niye gelmez,
hem de hiç haber vermeden...
benim bildiğim isoz, bir kaç günlüğüne dahi gelmeyecek olsaydı,
bunu haber veren biriydi...
ama bu kadar zaman gelmediğine göre...
isoz artık, yok...
gelmeyecek demektir.
o zaten, ilk kez fussilete gelmiş,
bi başka siteyle de ilgisi yoktu.
çok çok iyi biri olmasına rağmen,
ne yazıkki, bazen olmadık yerde bodoslama kendini kavganın içinde bulabilen,
bu vesileyle de hemencecik kırılabilen, incinebilen... ille de doğruyu söyleyim derken,
-maalesef- kırabilen, incitebilen... hani geçimsiz demiyelim ama, işte böylesi naif bir kişiliğe sahip,
ama gerçekten çok değerli bir kardeşimizdi...
belki hatırlamıyorsunuz ama, ben onun son yazdıklarının... simurg ile kavga üstüne olduğunu biliyorum.
çok enteresandır, simurg ne zaman bişeyler yazıverse... mutlaka bi yerinden itiraz eder, oradan kavgaya
girişirdi. ama, sadece simurg ile... başka biriyle kavgalı olduğunu da -doğrusu- hiç görmedim.
sahi bi defasında, reklamlar konusunda çokta naif olmayan bir üslup ile fussilet hocaya çıkışmıştı.
neyse, araya girip ortamı sulh etmeye çalışsakta... bu ve bunun gibi bazı sebepler yüzünden...
eyvallah bile demeden gittiğini düşünüyorum.
fakat onu çok özlediğimi söylemeliyim. cidden iyi bir insan, fevkalade kalifiye bir kişilikti.
bir gün dönüşünü dört gözle beklesem de, artık bir daha dönmeyeceğini kuvvetle tahmin ediyorum.
ve, kendisine bundan sonraki hayatında da sonsuz mutluluk, başarı ve muvaffakiyetler diliyorum.

fussilet

Üye
Yönetici

her gelen gidecektir... önemli olan iz bırakmaktır...

kuss bin saide (rh.a) der ki...

“Ey insanlar!
Geliniz, dinleyiniz, belleyiniz!
İbret alınız!
Yaşayan ölür, ölen fena bulur. Olacak neyse olur.
Yağmur yağar, otlar biter; çocuklar doğar, annelerinin ve babalarının yerini alır. Derken hepsi ölüp gider.
Hâdiselerin ardı arası kesilmez. Hepsi birbirini kovalar.
Kulak tutunuz, dikkat kesiliniz; gökte haber, yerde ibret alınacak şeyler var.
Yeryüzü bir büyük divan, gökyüzü bir yüksek tavan. Yıldızlar yürür, denizler durur. Gelen kalmaz, giden gelmez.
Acaba vardıkları yerden hoşnud olup da mı kalıyorlar?
Yoksa orada kalıp da uykuya mı dalıyorlar?
Yemin ederim, yemin ederim ki, Allah’ın indinde bir din vardır ki, şimdi içinde bulunduğunuz dinden daha sevgilidir.
Ve Allah’ın gelecek bir peygamberi vardır ki, gelmesi pek yakındır. Gölgesi başınızın üstüne geldi.
Ne mutlu o kimseye ki, ona iman eder; O da kendisine hidayet eyleye!
Yazıklar olsun Ona isyan ve muhalefet edecek bedbahta!
Yazıklar olsun O’na isyan ve muhalefet edecek bedbahta!
Ey İnsanlar!
Hani ya babalar, dedeler, atalar?
Nerede soy sop?
Hani o süslü saraylar ve mermer binâlar yükselten Ad ve Semûd kavimleri?
Hani ya, dünya varlığından gururlanıp da kavmine, ‘Ben sizin en büyük Rabbiniz değil miyim?’ diyen Firavun’la Nemrud?”
Onlar, zenginlikçe, kuvvet ve kudretçe sizden çok daha üstün idiler. Ne oldular?
Bu yer onları, değirmeninde öğüttü, toz etti, dağıttı. Kemikleri bile çürüyüp dağıldı. Evleri yıkılıp ıssız kaldı. Yerlerini, yurtlarını şimdi köpekler şenlendiriyor?
Sakın, onlar gibi gaflete düşmeyin! Onların yolundan gitmeyin!
Herşey fanidir. Baki olan ancak Allah’dır. Ki O, birdir, şerîki ve nazîri yoktur. İbadet edilecek ancak O’dur, doğmamış ve doğurmamıştır.
Evvel gelip geçenlerde, bize ibret alacak şey çoktur.
Ölüm bir ırmaktır. Girecek yerleri çok, ama, çıkacak yeri yoktur.
Büyük, küçük hep göçüp gidiyor.
Giden geri gelmiyor.
Kat’i bildim ki, herkese olan, size ve bana da olacaktır.”

İsoz hocamız gelmeli... Gelmek zorunda... :) Tartışmalar, kırgınlıklar olsa da biz onu çok benimsedik... Dopdolu, kaliteli bir kişilikti... İnşallah tez zamanda gelir...

R

Resulehasret

Guest

liprade' Alıntı:
İsoz hocamız gelmeli... Gelmek zorunda... :) Tartışmalar, kırgınlıklar olsa da biz onu çok benimsedik... Dopdolu, kaliteli bir kişilikti... İnşallah tez zamanda gelir...
Bende aynı düşüncedeyim, kendisine ulaşacağım inşaallah.

S

SimurG

Guest

MiM' Alıntı:
çok enteresandır, simurg ne zaman bişeyler yazıverse... mutlaka bi yerinden itiraz eder, oradan kavgaya
girişirdi. ama, sadece simurg ile...
Çünkü; onu en iyi anLayan bendim..

Kavga demeyeLim de, sürekLi tartışmaLarımıza rağmen, forumda en iyi anLaştığım kişiLerin başında geLenLerden birisiydi İsoz.. Çünkü, sözLerimizi birbirimize yediremesek te, her ikimiz de ne dediğimizi anLıyorduk.. Ve ben, İsoz gibi birinin yerinin koLAy koLay doLmayacağı kanaatindeyim..

Gidiş sebebine geLince, kırgın bir şekiLde gitti, buna sebep ise benim şahsına yazdığım bir yazıydı.. Bir konu hakkında yazdıkLarımı yanLış anLayıp ve yanLış yorumLayarak, kendince özeLeştiri de buLunmuştu ve ben de buna haddim oLmayarak ve kişiLiğe yakışmayacak bir şekiLde sert cevap vermiştim.. Fakat yazıyı foruma attıktan bir kaç saniye sonra, böyLesi bir yazının değerLi kardeşim İsoz'u kırabiLeceğini düşünüp, okumasın diye hemen siLdim.. Fakat ne yazık ki, bu zaman diLiminde çoktan okumuş ve incinmişti.. Okumamasını diLerdim.. Sonra kendisi bana özeL mesaj atarak, bazı rahatsız oLduğu durumLardan bahsetti.. Ben ya da o, hakLı aramaksızın, geLişen tüm oLayLar için heLaLLik istedim fakat 'heLaL ediyorum ya da etmiyorum' diye bir cevap geLmedi.. Çünkü çoktan çekip gitmişti.. Kendisine yakışan bu değiLdi eLbet ama bir anLık kızgınLıkLa yapmış oLmasınıda hoş gördüm.. Tekrar geLeceğinden, aramızda oLacağından şüphem yok..

Bu vesiLeyLe de buradan kendisine seLam eder, tez zamanda geLmesini diLerim..

Selamun aleykum...

İsoZ hocamız hala yok...

liprade' Alıntı:
İsoz hocamız gelmeli... Gelmek zorunda... :) Tartışmalar, kırgınlıklar olsa da biz onu çok benimsedik... Dopdolu, kaliteli bir kişilikti... İnşALLAH tez zamanda gelir...
Amin...