ipad2

fussilet

Üye
Yönetici
Sunumu izleyin
Karşınızda iPad 2 Daha ince, daha hafif ve harika fikirlerle dolu. iPad 2 yüzde 33 daha ince ve yüzde 15 daha hafif olduğu için onu daha rahat tutabilirsiniz. Ve elinize bir kez alınca, bir daha bırakamazsınız.1 Web'de sörf yapmayı, eposta denetimini, film izlemeyi ve kitap okumayı o kadar doğal bir hale getirir ki, parmaklarınızın altında inanılmaz bir teknoloji olduğunu unutursunuz. Yeni tasarımının amacı da budur.
İki çekirdekli A5 çip. İki kere hızlı. Tek A5 çipte bulunan iki güçlü çekirdekle, iPad aynı anda iki kat iş yapar. İnternette sörf yaparken, film izlerken, FaceTime görüntülü arama yaparken, oyun oynarken ve uygulamalar arasında dolaşırken farkı görürsünüz. Çoklu görev daha sorunsuz, uygulamalar daha hızlı ve her şey daha iyi çalışır.
Süper hızlı grafikler. Hazır... Başla. Dokuz kata varan daha üstün grafik performansıyla, iPad'de oyun oynamak artık daha rahat ve gerçekçi. Üstelik grafik hızındaki artış, video içerenler başta olmak üzere tüm uygulamaların daha iyi performans göstermesine yardımcı olur. Fotoğraf arşivinizde dolaşırken, iMovie'yle video düzenlerken ve Keynote'taki animasyonları görüntülerken bunu hissedersiniz.
Sizin piliniz bitmedikçe onunki bitmez. Daha ince ve daha hafif yeni tasarımıyla bile, iPad hala 10 saatlik bir pil ömrüne sahiptir.2 Bu, kıtalararası bir uçuş, bütün gece film izlemek veya bir hafta boyunca ev ve iş arasında gidip gelmek için yeterlidir. Güç açısından verimli A5 çip ve iOS, pil ömrünün kısalmasını engellediğinden, kendinizi rahatlıkla akışa bırakabilirsiniz.
İki kamera. iPad'de FaceTime'a büyük bir merhaba. iPad'de biri önde, biri arkada olmak üzere iki kamera görürsünüz. Bunlar küçük olabilir, ama oldukça yeteneklidir. FaceTime görüntülü arama için tasarlanmışlardır ve birlikte çalışırlar. Öndeki kamera arkadaşlarınızla yüz yüze gelmenizi sağlar. Böylece sevdiğiniz kişilerle konuşurken onların gülümsemelerini ve kahkahalarını görebilirsiniz.3 Görüntülü arama sırasında bulunduğunuz yeri, kiminle birlikte olduğunuzu veya çevrenizde olup bitenleri paylaşmak için arkadaki kameraya geçin. Filme almaya değer bir şeyse, bırakın iPad kaydetsin. Kaydettiğiniz filmler HD kalitesindedir. Yani çektiğiniz her film, küçük bir başyapıta dönüşür. İsterseniz Photo Booth'u kullanarak tuhaf ve eğlenceli fotoğraflar da çekebilirsiniz.
Smart Cover
videosunu izleyin iPad ve Smart Cover. Birbirleri için yaratıldılar. iPad 2 ve iPad Smart Cover birbirine tam olarak uyumludur.4 Smart Cover, iPad'le yan yana (ve onun üzerinde ve altında) çalışacak şekilde tasarlanmıştır. İkisinde de bulunan akıllı manyetik teknoloji birbirlerini çekmelerini sağlar. Smart Cover mükemmel bir şekilde yerine oturur ve iPad'in ekranını korumak için yerinde kalır. İnce, hafif tasarımını hantallaştırmadan onu korur. Smart Cover'ı açtığınızda iPad'iniz anında uyanır; kapattığınızdaysa otomatik olarak uyku moduna geçer. Üstelik istediğiniz an mükemmel bir film izleme, oyun oynama ya da internette sörf yapma standına dönüşür. Beşi zengin, anilin boyalı İtalyan derisinden olmak üzere on parlak renk seçeneğiyle gelir. Favorinizi seçin ve her yönüyle akıllı bir iPad'e sahip olun.
Smart Cover, ince ve hafif tasarımını hantallaştırmadan iPad'inizi korur.
Jiroskop, ivmeölçer ve pusula.
iPad her hareketinizi bilir.
iPad'i ister dikey, ister yatay, hatta baş aşağı döndürün. Dahili ivmeölçerle izlediğiniz, okuduğunuz veya gördüğünüz her şey görüntüye uyacak şekilde ayarlanır. İvmeölçer, üç eksenli jiroskop ve pusula birlikte çalışır. Bunlar iPad'in nerede olduğunu, hangi yöne doğru dönmüş olduğunu ve nasıl hareket ettiğini algılar. Yani oyunlar, haritalar ve diğer uygulamalar, eğilme, dönme ve kıvrılma gibi her hareketinizi 360 derece olarak bilir. Bu, oyunlar açısından olağanüstü bir kazanımdır. Çok daha iyi iPad uygulamaları içinse sadece bir başlangıç.
Video aynalama. Ekranınızdakileri herkese gösterin. Video aynalama hem iPad, hem de büyük bir izleyici kitlesine göstermek istediğiniz her uygulama, web sayfası, sunum, video, film ve fotoğraf için bir yeniliktir. Apple Dijital AV Adaptörünü veya VGA Adaptörünün Dock Bağlayıcısını (ayrı satılır) takmanız yeter. HDTV veya projektörünüz iPad'inizin daha büyük bir versiyonu haline dönüşür. iPad'i dikeyden yataya döndürdüğünüzde veya fotoğrafları yakınlaştırıp uzaklaştırdığınızda bile, ekranınızdakileri herkes görür. A5 çipin daha hızlı grafik performansı, sınıfta, toplantı odasında veya oturma odasında da yüksek bir performans sağlar.
 
Üst