ingilizce mes'elesi/önemli bir rica...

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi
Ynt: ingilizce mes'elesi/önemli bir rica...

anaaa,
bugün burda ne mükalemeler olmuş yav! :D
fussilet hocayı hep celal sıfatı ile tanıyanlar, böylece onun filozofik yanını da tanımış oldular...

çok hoştu yazılanlar...

R

Resulehasret

Guest

Bu konuyu görünce aklıma isoz abi geldi. Keşke şimdi aramızda olsaydı ve bizlere kırgın olmasaydı. Tanıdığım en esaslı ve bilgili bir abimdi, ama birgün inşaALLAH bütün kırgınlıklara son verip aramıza dönecektir eminim.

G

GRAFÝKER

Guest

bu konuda inşallah beklenen cevap gelir diye düşünüyorum mim hocam.kendi adıma söylemek gerekirse orta seviyeye yakın bir ingilizce durumum var ancak dile getirilen konu için yeterli olmadığını düşünüyorum olsaydı büyük bir mutlulukla kabul ederdim.allah yar ve yardımcımız olsun dileğim bir an önce sonuca bağlanmasıdır...

R

Resulehasret

Guest

Allah razı olsun GRAFİKER, düşünmeniz yeter. :)

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

GRAFİKER' Alıntı:
bu konuda inşALLAH beklenen cevap gelir diye düşünüyorum mim hocam.kendi adıma söylemek gerekirse orta seviyeye yakın bir ingilizce durumum var ancak dile getirilen konu için yeterli olmadığını düşünüyorum olsaydı büyük bir mutlulukla kabul ederdim.ALLAH yar ve yardımcımız olsun dileğim bir an önce sonuca bağlanmasıdır...
eyvallah ablacım, çok teşekkür ediyorum. lakin, şunu da hemen ilave etmeliyim ki, bilebildiğin kadarı ile de faydalı olabilirsin... yani ingilizce bir konu atıldığında şayet o konunun konseptimize uymayan bir yönünü farkedersen bizi ikaz edebilir, düzeltilmesi konusunda yapabileceğin bişeyler varsa müdahil olabilirsin... vs.

B

Büþra

Guest

AsLında benim abimin ingilizcesi çok iyi..İnşALLAH siteye üye olması için onu ikna edebilirim..İkna edemesem de tehditle hallederim Hocam.. :D Yapacak yok :)

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

Büşra' Alıntı:
AsLında benim abimin ingilizcesi çok iyi..İnşALLAH siteye üye olması için onu ikna edebilirim..İkna edemesem de tehditle hallederim Hocam.. :D Yapacak yok :)
hadi görem seni ufaklık... tehdit, şantaj... ne varsa kullanabilirsin... :D
abi olunca, hepsi mübah! :D

B

Büþra

Guest

:D :D

Hanefilerde de mi mübah? :D

G

GRAFÝKER

Guest

MiM' Alıntı:
GRAFİKER' Alıntı:
bu konuda inşALLAH beklenen cevap gelir diye düşünüyorum mim hocam.kendi adıma söylemek gerekirse orta seviyeye yakın bir ingilizce durumum var ancak dile getirilen konu için yeterli olmadığını düşünüyorum olsaydı büyük bir mutlulukla kabul ederdim.ALLAH yar ve yardımcımız olsun dileğim bir an önce sonuca bağlanmasıdır...
eyvALLAH ablacım, çok teşekkür ediyorum. lakin, şunu da hemen ilave etmeliyim ki, bilebildiğin kadarı ile de faydalı olabilirsin... yani ingilizce bir konu atıldığında şayet o konunun konseptimize uymayan bir yönünü farkedersen bizi ikaz edebilir, düzeltilmesi konusunda yapabileceğin bişeyler varsa müdahil olabilirsin... vs.
tabiki mim hocam:) yardımcı olabilirsem ne mutlu bana.inşallah sorunsuz bir yol izlenir bu konuda.

B

Bevadih

Guest

Fussilet' Alıntı:
bana kızıyorlar türkçem için :))

Biz" O'ndayız zaten Fussilet...

O'ndan isen biz deme; ikilik edersin bilmeden zira onun olduğu hiçbir yerde hiçbirşey yok...

Tebrik ediyorum ..Hemde içten ...

O

oktay_yücel

Guest

selamünaleyküm duyurunuzu sınavlarım sebebiyle ancak görebildim.ders çalışmaktan fırsatım olmuyor inanın
kendimden hiç bahsetmedim burada da bu vesile ile kendimizi takdim etmiş olalım.ben üniversite öğrencisiyim.ukalalık olmassa iyi derece de ingilizce fransızca bildiğimi gerekirse de rusça kullanabileceğimi sizlere saygılarımla bildiriririm

fussilet

Üye
Yönetici

dahlia çok mersi... :)

oktay yücel kardeşim... bunu duyduguma çok sevindim... en çokta mim hoca sevinecektir :)

B

Bevadih

Guest

Aleykum selam...

Öncelikle hayatınızda Başarılar ve tebrikler...

Sizlere çok ihtyaç var ..Müsait olduğunuz da global bölüm ile ilgilenirseniz memnun oluruz..

selam ile..

O

oktay_yücel

Guest

elimden gelen her ne ise onu yaparım.ama inanın bu yapmak için fırsatım olur mu onun için bişey söyleyemeyeceğim.sınavlarım devam ediyor.inş cuma günü bitecek

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

Fussilet' Alıntı:
bunu duyduguma çok sevindim... en çokta mim hoca sevinecektir :)
evet, aynen öyle...
sevgili oktay, sınavlarını bitir abim, sora seni dört gözle bekleyeceğiz. bize çok lazımsın. daha doğrusu nihayetinde bu bir hizmettir... Allah için yapılan...
burda kimsenin çıkarı, menfaati söz konusu değil... bu vesileyle global çapta yapmağa çalıştığımız bu hizmet, aslında dinimizin, inançlarımızın bekası içindir. eminim siz de böyle kutlu bir amacın bi kenarından tutmak istersiniz. size derslerinizde üstün başarılar temenni ederim. Allaha emanet olun.

O

oktay_yücel

Guest

Allah sizden razı olsun saygıdeğer hocam.Bu hizmet kervanına bir nebze olsun katkıda bulunabilirsek ne büyük şereftir.

Dualarınızla o şerefe nail olabiliriz inşallah.....

Hepinizin dualarına çok ihtiyacım var

Allah a Emanet olun

B

Bevadih

Guest

Dil bilenlerin yardım etmeye hazır olmasına sevindim..

Hocalarımın hazırlayacağı kısa ama öz anlatımlı islami konular ,sizlerin hazırlayacağı genel konular hatta mim abimin "cuma notları" yabancı dillere çevrilerek sunum yapılabilir..

Sizin denetiminizden geçmiş içeriğinden emin ve misyonumuza uygun seçtiğiniz yazıları bizlere de verebilrisiniz...Atarız ...memnuniyetle..

selam ile..