her makamda ezan

• Konbuyu başlatan müqmin
  • Başlangıç tarihi

[TB] Benzer konular

T

Tarýk Emre

Guest
Ynt: her makamda ezan

çok teşekkürler, açamıyorum ben bunu ,ne yapacağım acaba.ezan makamlarını istedim bulamamıştım iyi oldu.kur an makamları da bulunurmu bir kardeşimizde, çok çok dua edeceğim size, ben bulamadım :(... makamlı kuran okurum ,aşrı şerifi benden dinlemeyi çok severler.fakat ben kendimi beğenmiyorum,okuduğum kuranın hangi makam olduğunu bilmek isterim.bazen öyle oluyorki, bir makama giriyorum,kendim bile hayran kalıyorum okuyuşuma ;)..başka zaman aynı makamı oku deseler tutturamam asla. o anki ruh halime göre okuyorum.oysa makam dersi alsaydım,en azından makam adı verilerek okunan aşrı şerifleri bolca dinlesem,inanıyorum uyarım, kulağım baya iyidir,fazla mı övdüm tüh yakendimi, :-[..Allaha emanetsiniz

M

müqmin

Guest

Tarık bey marmara üniversitesi ilahiyat fak kurslar düzenlemekte bildiğim kadarı ile şu an da devam etmekte aynı zamanda sorularınız içinde buraya başvurabileceğinizi düşünüyorum saygılarımla Allah'a emanet olun.

indirdiğiniz dosyayı winrar programı ile açabilirsiniz

http://www.win-rar.com/index.php?id=943&dl=wrar380tr.exe

veya burdan http://www.inndir.com/WinRAR_(Türkçe)-4089i.html indirip bilgisayara kurun
ve rapidden indirdiğiniz dosya üzerine sağ tıklayarak extract here seçerek açabilirsiniz

U

unvr09

Guest

bu dosyalar hasarlı kadeşim.bunu yeniden gözden geçirirseniz sevinirim elinize sağlık.winrar ile de açmıyor.iyi çalışmalar.Allah'a E.olun

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

ilgili arkadaş cevap verir umarım. şayet görebilirse... bu aşamada bizim bu konu için yapabilecek bişeyimiz yok, ne yazık ki... ama size bir tavsiye, her makamdan ezan dinlemek istiyorsanız, buna gayet kolaylıkla ulaşabilirsiniz muhterem kardeşim. youtube'a dilediğiniz makam ezanını yazdığınızda o makamdan dilediğiniz kadar ezan çıkıyor. oradan dinleyebilmeniz de gayet mümkün. youtube açılmazsa bunu google videodan da izleyebilmeniz mümkün.