HAFTANIN KONUGU (((ÖZLEYİŞ)))

• Konbuyu başlatan DAMRAM
  • Başlangıç tarihi
D

DAMRAM

Guest

TIK TAK TIK TEK BEBEK SESI

Selamun Aleykum Canlar Evet BU haftanın konugu özleyis hızlı bır cıkısla kendını sevdıren cana yakın annecıl ve evcil bir bayan olarak tanidim özleyisi simdi sira sızdesizlerde sorularinizla terletebilirsiniz özleyisi fazla özele girmeden tabikican gel otur bakalım rahatmı koltugun

evet can hosgeldın bakalım buyur bir acı kahvemizi ic istesen öle baslayalım sorularimiza afıyet olsun can

buyur suyunuda

oh afıyet olsun evet sımdı hazırlan yeter bukadar
sorularımıza gecelık klasık sorularım olacak can
1 kısa ve öz gecmısın lütfen??*
2 neden fussılet.com ???
3 forumdan ayrılırsan en cok neye üzülürsün ??

[TB] Benzer konular

Y

yeþeren

Guest
Ynt: HAFTANIN KONUGU (((ÖZLEYİŞ)))

Damram bence bu bu bebekleri fazla abartmıssın kafayımı yedirteceksin kıza :) ALLAH seni iyi etsin emi...

D

DAMRAM

Guest

yeşeren' Alıntı:
Damram bence bu bu bebekleri fazla abartmıssın kafayımı yedirteceksin kıza :) ALLAH seni iyi etsin emi...
yemes canım günlük kendımı hayal ederek ekledım onuda benden farkı yok degılmı benım bır bebek ama bunlardan cok bebek

Y

yeþeren

Guest

Bilmem artık ben seni uyardım gerisine karışmam neyse konuyu dagıtmayalım muhatabına bırakalım :)

B

Bevadih

Guest

Sevgili Özleyiş...

Konukluğunuz hayırlı olsun..Hoş geldiniz...

Soru değil de dua'm vardır size:)

Hayatınızda güzellikler olsun herdaim .ALLAH için sevin, sevilin..

Yürekten istekleriniz ne ise (hayırsa) naip etsin Rabbim..

Dünya ve ahiret mutluluğu diliyorum size....

Fussilette olmanızdan memnunum..

İyi ki geldiniz!..Var/sınız..

selam ve dua ile..

Þ

þeyda

Guest

Damram bunlar ne kız hakkaten kafayı yiyecek ha :D canevinden vurmuşsun tam ;)
Sevgili damram sanırım özleyiş henüz görmedi kendisi yarın izmire uçuyor, uzun zamanda pc ye giremeye bilir tabii belli olmaz o duramaz ::) Ben kendisine bildireyim bari konuk olduğunu ;)

Ö

özleyis

Guest

Canim ablam karsilaman hakikatende benim günlük Hayatimdan esintiler gibi olmus(minik yaramazlar yanii ayni benimkilere benziyorlar :D neyseki sayilari bukadar cok deyil :))
Öncelikle tesekkür ediyorum benide bu güzel Sevgi dolu Sicak yuvaya konuk olarak davet ettiginiz icin.Koltugum cok rahat, kahvemde cok güzel belliki sevgiyle pisirilmis.

Simdi sorulariniza cevab vermeye calisalim bakalim bu kadar rahat yeter birazda terleyelim dimi ama ;)

Evet Canlar kisaca kendimi tanitmam gerekirse;Bundan yaklasik 29,5 yil önce canim Annem´in duydugu büyük özlem ler sonucunda bir Kasim Gecesi Dünya´ya "bende geldim"demisim.Ve bu yüzdende Ailem ismimi Özleyis koymus.(bi hayli özlemisler yanii :D)

Almanyada yasiyor ama biran önce Vatanima dönmek icin suanda Hayatimin en önemli adimlarini atmaya calisiyorum.Bundan 6 yil önce Muhasebe ve Büro Yönetimi bölümünden Annecigimin zorlamalariyla basariyla mezun oldum :)Ama iyikide o zaman zorlamis simdi cok daha iyi anliyorum o tavrini.

Suan calismiyorum cünkü.........
Yukarida gördügünüz o sevimli bebislerin Rabbime Hamd olsunki 3 tanesine bende sahibim,ANNE´yim.Sanirim dünyanin en güzel duygusu Hakkin ve Resulun askindan sonra o Yaradanin kullarina duydugu sevgiden bir kismini ANALIK hissi olarak biz Kadinlara bahsetmesi.Günlerim takdir edersinizki ufakliklarla ugrasmakla ve son zamanlarda siz sevgili fussilet Ailesiyle geciyor.

Bunun disinda insanlari anlamayi,dinlemeyi,farkli bakis acilarini yakalamayi cok sever ve ilgilenirim.
Hayattaki cogu olaya Duygusal bir cerceveden baktigima inaniyorum,bu bazen kötü tecrübeler yapmama sebebiyet versede bunlarinda"pismek"icin olmasi gerektigini düsünüyorum.

Edebi renk tasiyan ve bunu Hakka takvasiyla özdeslestirebilen insanlara hep hayranlik duyuyorum.Onlarida örnek almaya calisiyorum nacizhane.

Hayattan son beklentim de; Evladlarimi Islamiyetin yolunda Hakkin Rizasi icin hizmet eden hadim birer birey olarak yetistirebilmek,Ve onlara ilerde iyiki Annemiz bize bunlari ögretti hissini verdirebilmektir.

Gelelim neden fussilet sorusuna :)

Fussiletle Sevgili amca kizlarim sayesinde tanisdim.Ilk zamanlar yani ilk üye oldugum dönemler sanal Dünya´yada ilk adim attigim dönemler oldugu icin sadece arada bir bakip "neoluyor yaa burda " deyip cikiyordum :D ee naparsiniz ilk Adimlar zor hepiniz hatirlarsiniz. :)

Ama sonra "Bilmemek ayip degil Ögrenmemek ayip"deyiminden yola cikarak sevgili Akrabalarimi sorularimla cildirtmaya basladim :D ee napimm onlar getirdi beni buraya simdide mecburlar ögretmeye dedim :D

Henüz Kopyala-Yapistir´dan pek bir öte gidemesekde iste nacizhane biseyler yapmaya calisiyorum.
Hic birsey yapamasamda, sahis olarak sizleri tanimasamda, emin olun hepinizi Allah icin Seviyor ve Saygi duyuyorum.
Artik bendende kolay kolay kurtulacaginizi sanmiyorum :D Bu konudada uyariyorum hepinizi!!! :D

Forumdan ayrilirsam en cok neye üzülürüm bilmiyorum,cünkü bir gün Ayrilirmiyim diye hic düsünmedim :)

Buarada bu Gece insAllah yolcuyum Izmir´e,gidince hemen pc´ye girme imkani bulamayabilirim ama ilk firsatta sorularinizi cevablandirmaya calisacagima emin olabilirsiniz.Hepinizi alemlerin Rabbi herseyi gören ve isiten ve bu muhabbeti kalplerimize koyan Allaha emanet ediyorum.
Selam ve Dua ile insAllah....

Ö

özleyis

Guest

DAMRAM' Alıntı:
yeşeren' Alıntı:
yemes canım günlük kendımı hayal ederek ekledım onuda benden farkı yok degılmı benım bır bebek ama bunlardan cok bebek
şeyda' Alıntı:
Damram bunlar ne kız hakkaten kafayı yiyecek ha :D canevinden vurmuşsun tam ;)
Sevgili damram sanırım özleyiş henüz görmedi kendisi yarın izmire uçuyor, uzun zamanda pc ye giremeye bilir tabii belli olmaz o duramaz ::) Ben kendisine bildireyim bari konuk olduğunu ;)
Merak etmeyin henüz daha Kafa yerinde yanii simdilik öyle gelecekte ne olur bir Garanti veremem tabii :D

DahLia' Alıntı:

Sevgili Özleyiş...

Konukluğunuz hayırlı olsun..Hoş geldiniz...

Soru değil de dua'm vardır size:)

Hayatınızda güzellikler olsun herdaim .ALLAH için sevin, sevilin..

Yürekten istekleriniz ne ise (hayırsa) naip etsin Rabbim..

Dünya ve ahiret mutluluğu diliyorum size....

Fussilette olmanızdan memnunum..

İyi ki geldiniz!..Var/sınız..

selam ve dua ile..
Sevgili Dahlia,

Bu Dua hic süphesiz cevablamak istedigim tüm Sorulardan cok daha kiymetli.
Rabbim sizden Razi olsun ve insALLAH duanizi kabul olanlardan eylesin,bende bunun icin dua ediyor ve aynen sizin icinde ayni duaya Amin diyorum.

Cok tesekkürler güzel Yürekli insan,Iyiki Burdayim ve iyiki Burdasiniz...

R

Rusenim

Guest

Benim sorum yok konukluğun hayırlı olsun sevgili özleyiş sana miniklerinle mutlu bir ömür geçirmeni diliyorum Allah'tan.. Seviliyorsun canısı özledim seni ya ! ((( :'( :'( :'(

M

Medine_GüLü

Guest

ÖzLeyiş Ablacım Konukluğun HayırLı, UğurLu Olsun
ALLAH HayırLı Uzun Ömürler Versin,Her Şey Gönlünce Olsun İnşallah
Geriye Kalan Hayatında Başarılar Dilerim...
Sorularım Yok...
Allah'a Emanet Ol ...
Selam ve Dua İle...

...Tefekkür...

Hüznüm yüreðime dokunan dûamýn sûkûtudur...

Sevgili Özleyiş,

Konukluğun hayırlı olsun....Rabbim Ailenle birlikte , RABBİN yolun da sağlıklı,huzurlu uzunbir ömür nasipetsin.

Her daim yar ve yardımcın olsun....

Rahman'a emanet ol.

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

sevgili özleyiş, konukluğun hayırlı olsun ablacım...
abi bizi unuttu zannetme... cuma sebebiyle çok yoğunum. cuma biter bitmez ilk işim seni terletmek ablam. o zaman hazırlayacağım sorularımı inşaallah. şimdilik Allaha emanet ol.