Haber Bandı

• Konbuyu başlatan ...
  • Başlangıç tarihi
?

...

Guest
Sitemize hem dizayn hem de yararlılık anlamında çok şey katacak bir eklenti olacağı kanısındayım..

[TB] Benzer konular

Ynt: Haber Bandı

İyi düşünülmüş, faydalı bir bölüm...

Hayırlı olsun...

*Bizlerin muhabirliğine de gerek kalmaz artık... :)

T

TakeOne

Guest

Yerinde bir karar olmuş. Elinize sağlık

B

Bevadih

Guest

Teşekkürler..

En çokta Liprade'nin işine yaradı:) Kurtulacağınızı sanmayın sayın muhaberimiz bu arada:)

...Tefekkür...

Hüznüm yüreðime dokunan dûamýn sûkûtudur...

Görsellik ve İçerik bakımından çok faydalısı olacağına inanıyorum.

Hayırlı olsun İnşAALLAH.

Emeğinize sağlık.

?

...

Guest

Teşekkürler arkadaşlar..Bu arada Liprade sen bu bölümün sorumlusu olduğuna göre gerekli bakım ve onarım çalışmalarını yürütmek de sana kalıyor,gerektiğinde de yardıma hazırız..

Senin hızını bir Haber Bandı mı kesecek,rahat durmazsın sen bence :D

Hocam ben bugün gidiyorum inşallah... İzin kağıdımı bile aldım Mim hocamızdan... :)

B

Bevadih

Guest

Yolun acık olsun ..!

Olmak istediğin yolda olacaksın..Bu çok güzel..Yüzünün akı ile çıkarsın inşALAH...

Lakin alışmışken nasıl uğurlayacağız seni değerli kardeşim...?

Hocam izin kısmına yazdım meseleyi... Yine konuyu yamultmayayım... :)

Ben de çok alıştım ama nasip... Arada geleceğim inşallah DahLia abla...

?

...

Guest

Yolun açık olsun Liprade..Sen çok değerli bir can dostsun arada gel bizleri ihmal etme olur mu?Rabbim ne muradın varsa onu versin sana inşallah,selametle kal!!

DahLia' Alıntı:
Yolun acık olsun ..!

Olmak istediğin yolda olacaksın..Bu çok güzel..Yüzünün akı ile çıkarsın inşALAH...

Lakin alışmışken nasıl uğurlayacağız seni değerli kardeşim...?
İçten dualarınıza amin ecmain inşallah...

Allah c.c razı olsun DahLia abla... Dualara ihtiyaç, azami derecededir duyurulur... :)

Gider ayak konuları raydan çıkardım... :)

[email protected] Bin Cebel' Alıntı:
Yolun açık olsun Liprade..Sen çok değerli bir can dostsun arada gel bizleri ihmal etme olur mu?Rabbim ne muradın varsa onu versin sana inşALLAH,selametle kal!!
Allah c.c razı olsun hocam... Muhteşem dualar alıyorum... Son dk. golü gibi geldi bunlar... :)

Rabbim sizlere de her şeyin en hayırlısını nasip etsin inşallah...

Amin...

Kumsaati' Alıntı:
özliyeceğiz gerçekten :(
Sibirya'ya sürgüne gitmiyoruz ki Kumsaati... :) İzin oldukça buradayım inşallah...

Rahmana emanet olun...

*Hocam bu başlığı izin kısmıyla mı birleştirelim yoksa başlığı mı değiştirelim..? :))

Tarık abi güzel bir düşünce, ama bunun anasayfada olması daha doğru olur, çünkü forum sayfasında karışık bir görüntüye sebep oluyor. Ki bir zamanlar anasayfada da mevcutdu haber bandı, ama kaldırılmış. Haber bandının anasayfaya taşınmasını talep ediyorum.

Haklısınız Sırr-ı nihan... Önceki gibi ince şerit halinde sağdan sola kayıp gitse sorun olmazdı -gibi- ... :)