hüsn-i hat resimleri

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi
Ynt: hüsn-i hat resimleri

Garip_kul' Alıntı:

not: öteki calışmalarınızıda burada görmek isterim kendime adıma hatırlatma arkadaşlarda beğenecekdir harika calışmalardı doğrusu
ALLAH kolaylık versin hadi iş başına HOCAM :)
garip_kul isterde abisi yok mu dicek... zaten uzun zamandır niyetim vardı, fakat vakit darlığı sebebiyle fırsat bulamıyordum. Bi iznillah ilk işim o çalışmalarımı buraya da kazandırmak.

Z

zülüf

Guest

MiM' Alıntı:
zülüf' Alıntı:
çok güzel çalışmalar.....
bende hat yazısı bılırım az çok...
teşekkürler zülüf kardeş. şöyle az çok değil de, tam bir hattat olmanız en büyük dileğim.
sağolsun lise yıllarına hocam öğretmişti...o zmandan buyana bırakmadım...zaman buldukça çalışmalar yapıyom kendi çapımda

G

GRAFÝKER

Guest

MiM' Alıntı:
not: bu arada, sizde olupta burada bulunmayan hat resimlerinden buraya ekleme yaparsanız hem koleksiyonumuzu zenginleştirmiş hem de bizi ziyadesiyle sevindirmiş olursunuz.
ALLAH razı olsun sizden bu düşünceleriniz için:) tabiki burada paylaşmak isterim elimde bulunanlarla onları dosyalamıştım kayıt yaptım:) zamanla paylaşıcam inşallah.tekrar çok teşekkürler devamını herksten dilerim:)

B

Bevadih

Guest

Mim abimm hat resimlerinin hiç biri açılmadı :-[

Ve sanki yorumlardan sizinde yazmış olduğunuz hat yazısı var dıye anladım ::)

Merakımı daha da celbetti bu...

Hat çalışması bende yapmıştım bir dönem...Hat haHkındaki yazınız da çok güzeldi..

Neden tekrar denemeyeyim değil mi:)

HAT YAZILARINI ÇOK MERAK ETTİM..

B

Bevadih

Guest

Son attıklarınız da açılmadı...

şöyle bir durum oluyor abi..Eğer netten direk girdiğiniz siteden "özelliklerden" aktarım yapıyorsanız bazen izin verilmiyor..resim açılmıyor...Bana bir kaç kez öyle olmuştu..

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

ablacım, ama başkaları görebiliyor sanırım... mesela açılmayacak olsa bende de açılmaması lazım gelmez mi?

senin pc'de mi sorun acaba, başka ne olabilir, valla kestiremiyorum ablacım...

H

HAdeKa

Guest

ben de göremiyorum bence bizim internetin yavaslıgından kaynaklanıyor

B

Bevadih

Guest

Bende bilmıyorum neden böyle oluyor..

Pc sahıbine çekmiş o zaman:)

ve resimler açılmıyor....meraktayım.. :-\