hüsn-i hat resimleri

G

garip_kul

Guest
Ynt: hüsn-i hat resimleri

MİM HOCAM

ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN BR GÜZEL PAYLAŞIMADAHA İMZA ATTINIZ
SİZLERİNDE DUALARINIZI BEKLERİZ
ALLAH IN RAHMETİ HERKESİN ÜZERİNE OLSUN
SELAM VE DUA İLE

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

teşekkür ederim sevgili garip_kul. Allah razı olsun. bu resimlerde senin de emeğin var. son yaprak resimler senindi. hatırladın demi? hakkını helal et.

G

GRAFÝKER

Guest

HAT SANATINI O KADAR SEVİYORUM Kİ HER BİR MÜREKKEP DAMLASIYLA NE KADAR HARİKALAR ORTAYA ÇIKIYOR...inşallah nasip olursa seneye bu sanatı öğrenmek için adımlar atıcam... :) yıllar sürSEDE HAYATIMDA ÇOK BÜYÜK YERİ VAR:) ALLAH SİZDENDE RAZI OLSUN O KADAR ÇOK GÜZEL ESERLERİ BURDA PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN:) BEN KOLEKSİYON YAPTIM NEREDEYSE İZNİNİZLE BURDAN BİRKAÇINIDA KENDİ DOSYAMA KOPYALADIM:) SELAM VE DUA İLE KALIN:) TEKRAR ÇOK TEŞEKKÜRLER

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

teşekkür ederim sevgili kardeşim. Hat, İslam medeniyetinin insanlığa armağan ettiği... ruhundan, özünden imbiklenen en önemli temaşa san'atlarından biridir. İslamı anlamadan, sevgi taşımadan bu san'at icra edilmez, edilemez. sizin ruhunuzun derununda bu özellikleri görmek mümkün. yazdıklarınız öyle içten ve samimi bir sevginin tezahür etmiş hali ki, daha şimdiden sizin bunu başarmış olduğunuza inanıyorum. filhakika bu samimi içtenliğiniz beni ziyadesiyle memnun ve mütelezziz kıldı. Rabbimden bu mevzuda size başarı ve muvaffakiyet ihsan buyurması için dua edeceğim. zaten seçtiğiniz isimde bu konudaki kabiliyetinizin bir göstergesi olsa gerek. sevgi ve muhabbetle aziz kardeşim grafiker.

not: bu arada, sizde olupta burada bulunmayan hat resimlerinden buraya ekleme yaparsanız hem koleksiyonumuzu zenginleştirmiş hem de bizi ziyadesiyle sevindirmiş olursunuz.

Z

zülüf

Guest

çok güzel çalışmalar.....

bende hat yazısı bılırım az çok...

S

Sukut

Guest

Allah razı olsun paylaşımınız çok güzeldi

G

garip_kul

Guest

MiM' Alıntı:
teşekkür ederim sevgili garip_kul. Allah razı olsun. bu resimlerde senin de emeğin var. son yaprak resimler senindi. hatırladın demi? hakkını helal et.
helal olsun hocam ne demek cok sevindim eklediğinize sizde hakkınıızı helal edin

not: öteki calışmalarınızıda burada görmek isterim kendime adıma hatırlatma arkadaşlarda beğenecekdir harika calışmalardı doğrusu

ALLAH kolaylık versin hadi iş başına HOCAM :)