Google mühendisleri nasıl çalışıyor?

  • Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi
S

senarist081

Guest
Google çalışanları, ne yaptıklarını daha kolay anlatabilmek için kamera karşısına geçtiler ve ne yaptıklarını açık açık anlattılar. Hayatınızı kolaylaştıran insanlar, bu videoda.Dünyanın en fazla tercih edilen arama motoru Google, sadece aradıklarınıza ulaştırmayı değil, aynı zamanda ek servislerle size zaman kazandırmayı ve işlerinizi daha kolay, verimli gerçekleştirmenizi sağlamak için çabalıyor. Bu hedefe ulaşmak için kurulan ekip üyeleri ise parlak zekaları ve yaratıcı fikirleri ile ön plana çıkıyor.

Bu Adamlar Nasıl Çalışıyor?

Google, resmi blogu üzerinden mühendislerinin ne şekilde çalıştığını kısa videolarla internet kullanıcılarının beğenisine sundu. Aşağıda bir örneğini izleyebileceğiniz video serisinin tamamına ulaşmak için buraya tıklayın.

Türk Mühendis de Çalışıyor

Örnek videoda, Google'da çalışan Türk mühendis Uygar Oztekin ve ekip arkadaşı Andy Chiu, aramak istediğiniz kelimenin harflerini girdiğinizde, size zaman kazandırmak için kelimeyi tamamlayan ve popüler aramaları listeleyen "Google Suggestion" hizmeti hakkında bilgi veriyorlar.

"http://shiftdelete.net/video/show/313"
 

[TB] Benzer konular

Üst