Genel içerikli bilgi paylaşım sitesi jetbilgi

• Konbuyu başlatan nemod
  • Başlangıç tarihi
N

nemod

Guest
jetbilgi.com
Güncel Haberler ve Bilgi Kaynak Sitesi JETBİLGİ

Sürekli güncellenen jetbilgi.com sitesi bir çok konuda içerik bulundurmaktadır. Örnek verecek olursak ev dekorasyonu ile ilgili ilginç ürünler, son moda ev dekorasyon ipuçları, özelliklere kadınlara yönelik kadın sağlığı konuları bunun yanı sıra magazin haberleri, kadınları yakından ilgilendirdiğini düşündüğümüz ünlülerin makyajsız halleri gibi bir çok resim galerisini barındırmaktadır. Güncel olarakta sürekli resim galerisi şeklinde haberler yayınlanmaktadır.
Spor haberleri de güncel olarak özgün bir şekilde yayınlanmaktadır. Başta Fenerbahçe haberleri, Galatasaray haberleri, Beşiktaş haberleri olmak üzere son lig ve kupa maçlarına ait bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca teknoloji konularında da birçok bilgi bulunmaktadır. Bilgisayar ile ilgili güzel ve işe yarayan programların tanıtımları yapılmaktadır. Telefonlarla da ilgili güncel bilgiler bulunuyor.
Eğitim-öğretim konularında da güncel haberleri jetbilgi eğitim-öğretim kategorisi altından takip edebilirsiniz.
Güncel bir çok bilgiye farklı bir bakış açısı ile ulaşmak için http://www.jetbilgi.com web portalını ziyaret edebilirsiniz.

[TB] Benzer konular