güldüren gerçekler

  • Konbuyu başlatan denge
  • Başlangıç tarihi
D

denge

Guest
Toplamda

Geçen gece nöbetteyken acile 3 yaşında , para yutmuş bir hasta geliyor . Babasına ne kadar yuttuğunu soruyoruz ; " 1.- TL " diyor . Yapılan tetkikler sonucunda çocuğun , bir adet 50 Kuruş ve iki adet 25 Kuruş yuttuğunu tespit ediyoruz . Baba , bir şekilde haklı olduğu için , sadece aramızda gülüşerek konuyu kapatıyoruz .

Hevesli

Kardeşime araba kullanmayı öğretiyorum . Çok hevesli ... Bana ; " Abi çok kolay yaa , aynı bilgisayar oyunu gibi ! " diyor . Cevabım ; " Evet ... Ama bunda tek canın var ... "

Potansiyel müşteri

Kırmızı ışıkta durduğum anda yanımdan iki motosikletli ışık hızında ve tek tekerlek üzerinde geçti . Ben ağzım açık olayı izlerken yanıma yanaşan 112 ambulansından bir doktor , camı açtı ve bana : '' Gördün mü bizim müşterileri ... Hey maşallah ! '' dedi .

Sütün faydaları

Sabahleyin erkenden okula gidecek olan oğlumu uyandırmadan önce , kalkar kalkmaz içsin diye hazırladığım sütün bardak ebadını o kadar çok abartmışım ki , henüz uyanmaya çalışan , tek gözü açık oğlumdan gelen cümle şöyle oldu : " İneğin kendisini getirseydin bari . "

Kayıp aranıyor

Çok sevdiğim dedemi geçen gün kalp krizi sonucu kaybettim . Sevilen bir esnaf olması sebebiyle cenazesine oldukça büyük bir kalabalık katıldı . Biz taziyeleri kabul ederken uzun süredir görmediğim bir arkadaşım beni gördü ve yanıma gelerek , " Bu kalabalık da ne böyle ? " diye sorunca , gayet normal bir şekilde " Dedemi kaybettik " dedim . Verdiği cevap beni o an krize sokmaya yetti : '' Bu kadar insan hâlâ bulamadınız mı ? ''


Cadaloz kaynana

İş arkadaşımın düğünündeyiz . Nikah kıyılıyor , imzalar atılıyor , gelin ve damadı tebrik etmek için herkes ayağa kalktığında birden elektrikler kesiliyor . Biz hep beraber " Aaaa ! " diye tepki verirken , arkadaşım olan damadın annesi , oldukça yüksek bir sesle düşüncesini şöyle dile getirdi . " Oğlumun , daha ilk dakikadan , hayatı karardı . "
 

[TB] Benzer konular

H

HAdeKa

Guest
Ynt: güldüren gerçekler

Potansiyel müşteri

Kırmızı ışıkta durduğum anda yanımdan iki motosikletli ışık hızında ve tek tekerlek üzerinde geçti . Ben ağzım açık olayı izlerken yanıma yanaşan 112 ambulansından bir doktor , camı açtı ve bana : '' Gördün mü bizim müşterileri ... Hey maşALLAH ! '' dedi .

:) :D
 
N

(nesibe_hatun)

Guest
Ynt: güldüren gerçekler

en sondaki harika hehe en çok ona güldüm diyerlerinden malesef fazla bisey anlamadim
 
E

ey memleket ey

Guest
Ynt: güldüren gerçekler

bunlar tek TÜRKİYEDEvar herhalde çok üzülüyorum bu durumdan çıkarız inşALLAH
 
Üst