GÜLNARE.."GET"

• Konbuyu başlatan AZERBAYCAN QIZI
  • Başlangıç tarihi
A

AZERBAYCAN QIZI

Guest
Ynt: GÜLNARE.."GET"

BİR SÖZ DEYİM,MÖVCUD OLAN KİNLİ KONU TAMAMEN KAPANSIN. MENİ SAYANIN KULUYUM,SAYMAYANIN AĞASI.
MENİM BURDA KORUNMAMDAN RAHATSIZ OLAN ARKADAŞ SANA DİYORUM-HANİ MİSAFİRPERVERLİK????????
ŞİİRLERLE BULUŞMAK ÜZERE,Kİ DAHA ÇOK BULUŞACAĞIZ....

T

Tarýk Emre

Guest

sevgili AZERBAYCAN QIZI. şiirlerin çok hoş...farklı bir renk getirdi. seni okurken bizde arada azerice yi sökeriz herhalde..sen bizm gibi türkçeyi konuşuyormusun yoksa , memleket havası diyemi AZERİCE yazıyorsun. şikayet asla değil ,meraktandır sorum.hatta dediğim gibi hoş bile oldu.belki bu saatten sonra senin şivende konuşmaya başlayabilirem..çoxlu çoxlu teşekkürler, sene yaxşı münasibet besliyirez.

B

Bevadih

Guest

E nihayet Tarık Emre gün yüzüne çıktınız....:) maşallah...

hoş geldiniz..

A

AZERBAYCAN QIZI

Guest

HÖRMETLİ TARIK EMRE.
ŞEİRLERİMİ BEYENMENİZE SEVİNDİM,ÇOX SAĞ OLUN.
ÖZ DİLİMDE DANIŞMAMIN SEBEBİ HER HALDE ŞU ANDA AZERBAYCANDA-BAKIDA OLMAĞIMDIR,BÖYLE ADET ETMİŞEM.
YORUMLARINIZI HER ZAMAN GÖZLEYİREM.
DİLİMİ DEYİŞE BİLMEREM AMMA SÖZ VERİREM Kİ SİZİN YAZDIĞINIZ YORUMLARA TÜRKCE CEVAP VERİCEM.
SİZE DE ÇOXLU ÇOXLU LAP ÇOXLU REŞEKKERLER.

S

Sayha

Guest

evet azerbaycan şiirleri çox how ben gerçekten çok severim. bu şairimizi tebrik eder kendisinden zahmet olmazsa kendisinden istirham ediyorum. azeri surutları foruma koyarsa çok memnun kalırım. ben çok severim azeri surutlarını eminimki siz forum kardeşlerim sizde seviceksiniz bir dinleyin .. bu kardeşimiz ehli beyt grubundan surutlar koyarsa çok memnun kalırız vesselam...