GÜLNARE. ELVİDA

• Konbuyu başlatan AZERBAYCAN QIZI
  • Başlangıç tarihi
D

DAMRAM

Guest
Ynt: GÜLNARE. ELVİDA

AZERBAYCAN QIZI' Alıntı:
MİNNETDARAM SEVGİLİ DAMRAM.
ALLAH SİZLERİ QORUSUN.
allah sendende razı olsun he can ben sana bırsey dıyem ben sıvelı konusmayı severım benım bu forumda agam dıye takıldıgım sukut kardesımız vardır adını demem agam derım espırı olsun latıfe olsun benden sana abla tafsıyesı bak herseyey alınma muhakkak bır sey yazıldıysa espırı olsun dıye yazılır senın ıstenmemen yada dıslanman degıldır kız bak eger oklavamı görsen kacacaksın demekkı hemı :))

A

AZERBAYCAN QIZI

Guest

YOX CAN,ARTIQ ALINMIYORUM,OLUR BELE ŞEYLER.ZATEN MEN BİR AZDAN O ARKADAŞA BİR ARKADAŞLIK TEKLİF EDİCEMMM "YOK" DEYEMEYECEK.
YA SİZ MENİ BURDAN KOVSANIZ BİLE GİTMEM NE DİYON SEN :)
OKLAVAYI HER GÜN BABAANNEM GÖSTERİYO ZATEN,SAĞ OLSUN ;D
Bİ DE SENDEN GÖRÜRSEM VAY MENİM HALİME.

D

DAMRAM

Guest

AZERBAYCAN QIZI' Alıntı:
YOX CAN,ARTIQ ALINMIYORUM,OLUR BELE ŞEYLER.ZATEN MEN BİR AZDAN O ARKADAŞA BİR ARKADAŞLIK TEKLİF EDİCEMMM "YOK" DEYEMEYECEK.
YA SİZ MENİ BURDAN KOVSANIZ BİLE GİTMEM NE DİYON SEN :)
OKLAVAYI HER GÜN BABAANNEM GÖSTERİYO ZATEN,SAĞ OLSUN ;D
Bİ DE SENDEN GÖRÜRSEM VAY MENİM HALİME.
eyi ozaman acemilik cekmeyecen sevindim ozaman hehe arkadaslık teklıf edecem derken acıklama yap ynalıs anlasılma olmasın ne gıbı bır arkadaslık de bakam

A

AZERBAYCAN QIZI

Guest

ozaman acemilik cekmeyecen sevindim ozaman hehe arkadaslık teklıf edecem derken acıklama yap ynalıs anlasılma olmasın ne gıbı bır arkadaslık de bakam

BARIŞ SÜLH KARDEŞLİK ARKADAŞLIK NE BİLEYİM ÖYLE Bİ ŞEYLER İŞTEEE.

D

DAMRAM

Guest

AZERBAYCAN QIZI' Alıntı:
ozaman acemilik cekmeyecen sevindim ozaman hehe arkadaslık teklıf edecem derken acıklama yap ynalıs anlasılma olmasın ne gıbı bır arkadaslık de bakam

BARIŞ SÜLH KARDEŞLİK ARKADAŞLIK NE BİLEYİM ÖYLE Bİ ŞEYLER İŞTEEE.
afferın can he söle uslu uslu paylasım yapın kavgasız sakınce arada cekısın ama kavgaya dönüsmesın bakalım yoksa yoksaaaaaa okla gerısını anladın sen