Fussilet'in Farkı

• Konbuyu başlatan samimi
  • Başlangıç tarihi
S

samimi

Guest
Değerli arkadaşlar...
Malumunuz pek çok islami site var,
fakat Fussilet.com'un bir farkı olmalı
bizi burada tutan unsur ne ise onu
daha iyi anlatabilmeli, yaşayabilmeli
ve çevremize daha iyi duyurabilmeliyiz.
Burada siz de görüşlerinizle katkıda bulunursanız
daha güzel bir site olma yolunda bir adım daha
atmış oluruz inşaallah...

[TB] Benzer konular

Ynt: Fussilet'in Farkı

Selamun aleykum...

Forum bazında gerçekten de çok geniş bir alanımız var... İstediğimiz gibi koşuyoruz... :) Birçok alandan faydalanıyoruz...

Yeni eklenen alanlara konu atarak veya paylaşım yapan kardeşlerimize cevap yazarak katkı sağlayabiliriz...

Allah c.c razı olsun...

S

samimi

Guest

Allah c.c razı olsun...
ben de katılıyorum en azından yeni konu açan
kardeşlerimize yorum yazamasak bile bir teşekkür
bile şevke vesile olur inşaallah...

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

can hocam benim,
yav sizin gibi mümtaz ve güzide abilerin bile varlığı bu sitenin farkını ortaya koymaya yeter bi iznillah. yükümün ağırlığı ve kısa günde çok yoğun geçen mesaim sebebiyle bu tür fikir jimnastiği geliştiren güzel yazılarınızı bazen kaçırsamda sizlerin varlığı ve gözü arkada komayan hayırhah ve hahişkar hizmetleriniz bize rahatlama ve dert etmeme imkanı sağlıyor. bu yüzden sizin de, sevgili liprade'nin de ve diğer mümtaz yönetici kardeşlerimin varlığı da hiçbir siteye nasip olmayacak bir zenginlik ve güç katıyor bizlere. Rabbim eksikliğinizi hiç göstermesin ve bizleri hiç ayrı komasın diye dua ediyorum...

S

senarist081

Guest

Fussilet sadece islami değil Edebiyat,Kişisel Gelişim ve diğer ilgi gören alanlarda da ağırlığını fazlasıyla hissettirmeye başladı.Ben bu zengin içeliğimizle Türkiye'nin en çok ziyaret edilen siteleri arasında hak ettiğimiz bir noktada olduğumuzu düşünüyorum.Eğitim konusuna biraz daha ağırlık verebiliriz bu sadece ilköğretim ve ortaöğretimle sınırlı kalmamalı,Üniversite ve lisan üstü dokümanlarla da hizmet vermemiz gerektiği düşüncesindeyim.Ayrıca;

-Yabancı Dil daha çok yaygınlaştırılabilir(İngilizce,Almanca,İtalyanca,İspanyolca,Fransızca,Rusça ve Japonca)

-Sitemizde yurt dışında yaşayan abi ve kardeşlerimiz de var.Özellikle Almanca konusundaki bilgilerinden faydalanabiliriz,mesela bu konuda aklıma ilk gelen Samimi ve Fussilet Hoca..