fussiletin ana sayfasındaki tema?

• Konbuyu başlatan romeo_e3
  • Başlangıç tarihi
R

romeo_e3

Guest
fussulet.com un anasayfasında kullandığı callisto temasını istiyorum aradım bulamadm okul sitesi için kullanacağım yukarıdaki mekke resimlerinin yerine okulun resimlerini koyacağım tam okulun sitesine göre düşünüyorum lütfen bu temayı paylaşırmısınız.

[TB] Benzer konular

R

Resulehasret

Guest
Ynt: fussiletin ana sayfasındaki tema?

Kardeş bildiğim kadarıyla bu paralı tema. Ama fussilet hoca daha net bilgi verir.

fussilet

Üye
Yönetici

bu tema paralı bir temadır , 30 dolara tinyportal sitesinden satın alabilirsiniz...

R

romeo_e3

Guest

30 dolar ödeyecek imkanım yok ama temayı okul sitesinde kullanacağım eğitim ayrıcalık tanımak ister.sizde bize bir ayrıcalık tanıyabilirseniz mutlu oluruz.

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

romeo_e3' Alıntı:
30 dolar ödeyecek imkanım yok ama temayı okul sitesinde kullanacağım eğitim ayrıcalık tanımak ister.sizde bize bir ayrıcalık tanıyabilirseniz mutlu oluruz.
sevgili romeo_e3,
bu tema sitemizin kurucusu ve tema yapımcısı olan fussilet hocaya ait değildir. onun yaptığı temalar zaten muhtelif sitelerde ücretsiz olarak kullanılıyor. bu tema tinyportal sitesinde bloc adlı yabancı bir tema yapımcısına aittir. şayet bizim sitenin "Themes" bölümünden fussilet imzalı temalardan birini tercih etmiş olsaydınız mesele olmazdı... muhabbetle.

fussilet

Üye
Yönetici

başkasının malını size vererek nasıl bir ayrıcalık yapayım, hırsızlık mı?