Fussilet Günlükleri

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi
S

SimurG

Guest
Ynt: Fussilet Günlükleri

Yaşamak bir uyku ve düşLerden ibaretmiş anLadım..

Kendi düşLerimi, Simurg'a doğru yoLa çıkmak için bir bir araya geLen kuşLar gibi, topLadım..

Ve şimdi uçuyorum...

hepsini; kanat gürüLtüLerinden bir yakaza düşü gibi...

Bugün düştü içimdeki 'ben'Lik, sonra bir baktım herşey düş/tü...

SevinçLerin boyu kısaLdı,
ve
uzadı boyu, ucube beynimin keşkehar hüznünün,

ergenLiğe erişmiş bir çocuk edasıyLa,

çıkıp hüznün üstüne,

intahar provası yapsam, şöyLe en afiLLisinden..

Avazım çıktığı kadar bağırıyorum, gökyüzüne..

Boyum mu uzadı ne, ayakLarımı göremiyorum..

ve bir köpek havLıyor dışarda ve harfLerim gevşiyor, beynimde..

ve ruhum boşaLıyor, canımdan..

sanki öLüyorum en zifirinden....

S

senarist081

Guest

3 gün önce grip virüslerinin saldırısına maruz kaldım ve beni 3 gün boyunca da bir yatmışım,uzanmışım boylu boyunca sormayın gitsin.Bazen hasta olmak iyi hoş oluyor,evdeki herkes sizin için seferber oluyor.C vitaminini şu yaşıma kadar kullanmayı hiç ihmal etmezdim,hayatım boyunca da topu topu bebeklik günlerimi saymazsak,7 yaşından başlıyarak abartısız yazıyorum 10-15 defa ya olmuşumdur ya olmamışımdır.3 boyunca aklım hep sizlerdeydi ve hastayım,aranızda olamıyacağım diye bir küçük mesaj bile yazamadım.Ama o kadar acizdim ki yazamazdım,yaşını doldurmamış emeklemeye mahkum yürüyemiyen bir minik bebek'ten farksızdım anlıyacağınız.Hakkınızı helal edin oldu mu?Allah kimseyi aciz durumlara düşürmesin inşallah..

Bu gribal enfeksiyon vakasında yeni bir keşfim de oldu bunu sizlerle mutlaka paylaşmam lazım aksi halde çatlarım :D

Ihlamur çayının içine bol limonun yanında,birbuçuk-iki tatlı kaşığı Zencefil katmanınızı da şiddetle tavsiye ediyorum.Ben faydasını fazlasıyla gördüm,iki fincan öksürüğün etkisini azaltmaya fazlasıyla yetiyor.Ihlamur bulamadıysanız zencefil ve acı balı da önerebilirim.Her birinize sağlıklı,uzun ömürlü zindelik dolu günler,aylar,yıllar diliyorum.Mübarek Cuma gününüzü de en içten dileklerimle kutluyorum,hayırlı cumalar..

Allah c.c şifanızı vermiş, bize de yollamışsınız şifa kaynağını... Teşekkür ederim/z...

Tekrar aramızda olmanız ne iyi...

S

SUNFLOWERS

Guest

Gemiş olsun Tarık..
Şimdi iyimisin!? :)

S

senarist081

Guest

Şimdi biraz daha iyiyim arkadaşlar..Aman siz siz olun kendinizi kollayın :D

S

SUNFLOWERS

Guest

Neden kollayalım kendimizi!? :D
Mikroptan mı!? ::)

S

samimi

Guest

ikinci sayfa gözükmüyor niye acaba?

S

senarist081

Guest

Değerli yönetici arkadaşım Liprade günlük konusunda bana öyle bir taş attık ki mecburen açıklama yapmak zorunda kaldım.Şu son 1.5 aydır Belediye'de sıkı çalışıyoruz inanın ancak belli bölümlerde foruma girebiliyorum,bugün haftanın ilk günü hareketli bir başlangıç beklerken hiç de alışık olmadığımız bir iş moduna girmiş bulunmaktayız, iyi de oldu fırsat'tan istifade ben de siz değerli dostlarım,arkadaşlarımla beraberim ne mutlu :)

Günlük olayına ben ilkokul yıllarında başlamıştım,hani insanın kendisiyle baş başa kaldığı anlar vardır ya işte o anlarda hemen kaleme sarılıp dökmek istersiniz içinizi.İlkokul'dan başlayıp Lise sona kadar sürdü bu sırdaşlık.Sonra internet girdi,forumlar falen derken aramı açtınız günlüğümle,sizleri tanıdım internet vasıtasıyla.Şimdilik aklımdan geçenler bunlar ;)

?

...

Guest

Son 4 gündür Düzce sıcağa teslim olmuştu,dün bir bugün iki iyi bir serinledik..Mevla kullarına yaranamaz sıcak olur biraz serinlesek deriz,serin olur biraz ısınsak deriz.Aslında bizi hep düşünen,bir annenin şevkattinden daha çok kollayan bir Yaratıcımız olduğu için ne kadar şükretsek az.

Kuran-ı Kerimde bazı ayetlerde Hak Teala biz kullarına ''Hala şükretmiyecekmisiniz'' der demesine ama biz insanlar çok Aciz canlılarız,iyi zamanımızda Allahu Telayı unutur,bir musibet vurduğunda hatırlarız.Her zaman unuttuğumuz belki de görmezden geldiğimiz bir gerçek var:

Dünya'nın imtihan yeri olduğu ve bunun değiştirilemez olduğu..Bunu artık kabullenip,vazifilerimizi yapmalı her daim şükretmeliyiz..Allahın ve peygamberinin sevdiği,rahmeti,mağfireti,bereketinin üzerine doğduğu kullar olmak dileğiyle.S.Aleyküm

Aleykum selam...

Nankörlük bizle müsemma olduğu müddetçe sızlanmalarımız, şikayetlerimiz devam edecektir...

*Ya hu ne zaman taş atmışım..? Ucundan hatırlatma olmuştur... :)

B

Bevadih

Guest

Elinde taş avatarlı Liprade taş atmışsındır sen taş :D

***Yazdıklarınız çok doğru..Nankör kedi diye kenin adı çıkmış...Ala nankör insan:)

?

,,,

Guest

Zannedersem şu sıra herkesin işleri başından aşkın..Şu son iki haftadır sitede hissedilir derecede online düşüş söz konusu Allah herkese kolaylıklar versin inşallah.Havalar da bir hayli sıcak,bunun da etkisi vardır mutlaka..Umarım site eski canlılığına geri döner,hayırlı akşamlar herkese.Allahın selamı,mağfireti ve rahmeti üzerinize olsun S.aleyküm :)

?

,,,

Guest

Allahın selamı,mağfireti ve bereketi sizlerle olsun inşallah..Bugün eve sığamadım her nedense kendimi dışarıya atayım dedim,Pazartesi günü çok yoğun bir iş sürecine giricem,şu anda işyerinde ön hazırlıklarımı yapıyorum.Bir taraftan da siz değerli gönül dostlarıyla beraberim peki sizler neler yapıyorsunuz umarım her şey yolundadır.Hak Teala herkese işinde kolaylıklar,evinde saadet,huzur ihsan etsin Sa.leyküm :)

B

Bevadih

Guest

Aleykum selam...
Allah sıkıntınızı alsın ..Kolaylık versin inşallah