Fussilet Günlükleri

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi
S

senarist081

Guest
Bugün kayda değer yaşadığım bir şey yok...Şu an monoton modundayım ama sevdiğim insanların varolduğu içinde bulunmaktan büyük haz duyduğum Diyar-ı Fussilet'deyim...Bu da bana fazlasıyla yetiyor... İyi ki varsınız... :D

[TB] Benzer konular

S

senarist081

Guest
Ynt: Günlüğüm

liprade' Alıntı:
Biz de katılabilir miyiz size teşekkür mahiyetinde... :)

Muhabbet baki ola inşallah...
Hani demiştim ya....İyi ki varsınız,teşekkür ederim sayfamı gelip onurlandırdığınız için.. :)

B

Bevadih

Guest

Bu moddan cıkarsın inş..:)

Beceren beri gelsin !! :)

Sen paylaşmak dilemişsin ,,okuyarak bizde yanındayız tabiki.

Demişsin ya hani İyiki varsınız diye ...Dağdan dönen yankı sana:) İyiki varsın sende.
.

bitiş cümlesinde Liprade:)

S

SUNFLOWERS

Guest

Bende sayfanı onurlandırmaya geldim o zaman!? :D
Hayırlı olsun.. ::)

B

Bevadih

Guest

Liprade şimdi burdada konu yamultması olacak:))

susalım mı 8)

S

senarist081

Guest

Kırmızı muhabbetinden sonra sayfamın mosmor hale gelmesini istemem..İsterseniz sizler için ayrı platform kurabiliriz sevgili bayanlar.. ;D

Ne dersiniz sizce de hoş olmaz mı ;)

S

SUNFLOWERS

Guest

Bevadih üzerine alınma!?
Bu taş bana geldi sanırım!? ::)

S

senarist081

Guest
Ynt: Fussilet Günlükleri

Saat 08:33 günlerden Perşembe..Şu anda işyerindeyim az önce hala daha aşina olamadığım sabah kahvaltısını yaptım,doyduk şimdilik Elhamdulillah.Dışarda sulu kar var tahminim bir süre sonra lapa lapa yağmaya başlıyacak ve her yer bembeyaz örtüye bezenicek.Kışın en güzel,en sevimli hali de bu her yerin bembeyaz kesilmesi.Beyaz temizlik,aydınlık anlamına geliyor ya içimizi açıyor,ısıtıyor demek ki?

Birden çocukluğuma döndüm hey gidi hey diyesim geliyor,kardan kule yapar birbirimize kar topu atardık.Kardan Adam yapar,onu gözümüz gibi kollayıp evimizin camına yapışırdık.Ve hiç bozulmasın,erimesin isterdik.Şimdiki çocukları kıskanıyorum ben ne yalan söyliyeyim...Hangi yaşa gelirsek gelelim bir yanımız her daim çocuk... :)

Orası neresi hocam..? Karla pek aram yoktur doğrusu... O yüzden de bu kadar sevimli ifadeleri onun için kullanamıyorum...

İyi ki cevabınız sadece resimle olmamış... :) Buranın Düzce olduğunu asla anlayamazdım... :)

Çok simetrik, göze hitap eden bir manzara...

B

Bevadih

Guest

Aman Tarık burda ses etmicem..Dinginliğin bozulmasın :-X

Güzel di..(Yazacak çokşey vardı o manzarayı ve paylaştığın yazıyı görünce ama kalsın) :))

S

senarist081

Guest

Günlerden Cuma bugün..Hayırlara vesile olan mübarek bir gün..Cuma mümin'in bayramı,en güzel elbiselerini,en güzel kokularını sürünüp dünya hayatını ve kelamını bir yana bırakıp yüce yaratıcısına koşup elini açtığı ve dilekler,muratlar dilediği gün.Tüm islam aleminin Cuma günü mübarek olsun inşallah..

Görüyor ve hissediyorum ki herkes bugünde kederini,sıkıntısını bire yere bırakıp gülümsüyor.Açıyor tıpkı bir Gonca gül misali.. :)

S

senarist081

Guest

Hava çok bulutlu dışarda çisil çisil yağmur yağıyor..Bir soğuk var ki,içim dışıma çıkıyor sanki..Ama bir yer var ki sıcak insanların sıcaklığıyla ısıtıyor beni... ;)