Fussilet Fm Dj ve Dinleyicilerinin Dikkatine ! Çok Önemli

• Konbuyu başlatan TakeOne
  • Başlangıç tarihi
T

TakeOne

Guest
Es selamu Aleykum kardeşlerim.

Az önce benim ve hiç bir kardeşimin istemeyeceği bir olay ile karşılaştım. Bilindiği üzere '' http://www.fussilet.com '' sitesine bağlı olarak internet üzeriden yayın yaptığımız '' Fussilet Fm '' isimli bir radyomuz var. Bizlerin burdaki tek amacı yüce Allahın ismini zikretmek, onunla muhammedi muhabbet etmek, ümmedi muhammed olmaktır.

Ancak bizimle hiç bir ilgisi yada bağı olmayan '' http://www.fussilet.com Forum sitesi '', '' http://www.fussilet.com/radyo Fussilet Fm '' ve '' http://www.medinefm.net Medine Fm '' in yöneticiliğini yapan, bizi her fırsatta kopya eden, bizi çekemeyen, bu sitelerin yönetici olan ruh hastası ismi osman gunduz olan vatandaş yaklaşık 30 dakika önce radyomuzda ben yayında iken, radyodaki dinleyicilere, bana, forum üyelerine ve yöneticilerine ağza alınmayacak türde sözler sarf etmiştir.

Zannediyorum bu ilk olmuyor. Olayın cerayan ettiği sırada radyoda ben, özleyis ve esedullah nickinde toplam 3 kişi idik. Bu arkadaşlarda tüm konuşmalarımıza şahid olmuşlardır. Emin olunki, bunun cevabı ilelebet verilecektir. Mim hocamla olaydan 2 saat once konuştum. Bu adamdan söz etmiştik. Ve bu ruh hastası olan adamı yüce Allaha havale etmiştik. Demek ki, Allahtan önce Allahın sopası lazımmış.

Buradan Radyomuzda Djlik yapan tüm kardeşlerimize sesleniyorum. Lütfen nickini tam anlamıyla bildiğiniz kişileri radyoda onaylayın. Bilmediğiniz kişileri radyoya sokmayın. Yoksa o anki manevi atmosfer tamamiyle bozulmakta, ve isanın içine kavset yaymaktadır. Az önce olduğu gibi. Ayrıca mümkün olduğu kadar dinleyicilerimizde her daim aynı nicki kullanmalarını yönünde istirham buyuruyorum.

Konuya gerekli ilgi ve hassasiyetin gösterileceğine inanıyorum.

Saygılarımla.
TakeOne

[TB] Benzer konular

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi
Ynt: Fussilet Fm Dj ve Dinleyicilerinin Dikkatine ! Çok Önemli

sevgili TakeOne, bu gayretli ve ihlaslı çalışmaların sebebiyle Rabbim senden razı olsun abim. o ruh hastası psikopat için söyleyecek sözüm yok. kalemimi o çirkefin adıyla, ve ondan bahsederek kirletmek istemiyorum. Rabbim ıslah etsin diyorum. ne yazıkki, bu konuda elimden fazla birşey gelmiyor. kul hakkı nedir bilmeyen, başkalarının adını, işini ve markasını çalarak taklit eden ve güya islama hizmet ediyormuş intibaı veren bu taklitçi, sahtekar ve üç kağıtçı psikopat ruh hastası ne yazıkki, toplumumuzda mebzul miktarda bulunan kangren olmuş yaralarından biridir.

T

TakeOne

Guest

Kangren olmuş yaralardan, onları kesip atarak kurtulunur sayın hocam.

Þ

þeyda

Guest

Herkesin ettiği kötülük yanına kalır kalitesini düşürür, elbet cezasını bulacaktır müsterih olun !! sabır ;)

T

TakeOne

Guest

İlah-i Adalet, İlah-i Adalet, İlah-i Adalet er yada geç gelecektir.

S

senarist081

Guest

Kimlik problemi yaşadığını düşünüyorum..Reçete olarak her gün aç karna Kişisel Gelişim bölümünü tavsiye ediyorum.. :D

Þ

þeyda

Guest

Tarık Bin Ziyad' Alıntı:
Kimlik problemi yaşadığını düşünüyorum..Reçete olarak her gün aç karna Kişisel Gelişim bölümünü tavsiye ediyorum.. :D
güzeldi :)

D

DAMRAM

Guest

SELAMUN ALEYKUM VALLAH BUGUNE KADAR HIC KONUSMADIM HEP DERDIMI ÖZELDEN ANLATTIM AMA ADAM RADYOMA GELIP BANA AGIZA ALINMAYACAK KÜFÜRLER ETMIS KI BU BANA COK AGIR GELDI BU GOGLE REKLAMLARI SAYESINDE FUSSILET HOCAM GOGLE REKLAMLARI GERCEKDEN MIDE BULNADIRICI REKLAMLAR VAR ARASINDA HELE YENI AKPARTI REMINN ALTINA KOYULAN GOGLE REKLAMLARINDA NELER YOKDU YILAN YENDEN UYANDI VE BU REKLAMLARI ADAM GÖRMÜS VE TEKRARDAN RADYOYA SALDIRI YAPIYOR VE BVAYAN ERKEK DEMEDEN AGIZA ALINMAYACAK HAKARETLER SÖYLÜYOR BEN RADYOYU KAPASAM NOLACAK SANKI BU ADAMIN BURADA OKADAR COK AJAN ÜYESI VARKI BEN ÖZELDEN MIM HOCAMIDA UYARDIM VE O INSANLAR OSMAN GÜNDÜZ TARAFINDAN FORUMUZA GÜVEN SAGLAYIP ADMINLIK YADA MODLUK ALMAK ICIN BURADA BEN ÖZELDEN HEP MIM HOCAMLA BUNLARI KONUSMUSUMDUR VE UYARILARIMI YAPMISIMDIR YAKINDA BU ÜYELERDEN SALDIRIDA GELIR FORUMUMUZA DEDIGIM GIBI BU GOGLE REKLAMLARI KALKMASSA NE YAZIKKI BEN KENDIMI SILECEGIM KUSURUMA BAKMAYIN BEN BAYAN OLARAK BUKADAR HAKARETE GELEMEM ÖZÜR BENIM EVIMDE ASLA KÜFÜR YOKKEN BEN BU REKLAMLAR SAYESINDE DUYMADIGIM KÜFÜRÜ DUYDUM DIYORUM RADYOYLA FORUMUN ALAKASI YOK ADAM INANMIYOR FORUMUN ICINDESIN TIKLAYI ZEVK ALIN ISLAMI KERHANE DIYOR ADAM ALLAH MUHAFAZA DAHA NELER BEN BUNLARI DUYMAYI HAKKKETMEDIM GEREKIRSE NETIDE KAPATIRIM RADYOYUDA SANAL HAYATIMI BU ADAM SAYESINDE BITIRECEM SONUNDA

Þ

þeyda

Guest

bu nasıl imamhatipli anlayamadım , bu kadar böylesine küfür bu necüret ne ahlak .!! geçmiş olsun damramcığım elbet çaresi bulunacaktır canım..

D

denge

Guest

evet bende anlamıyorum bu insanları Allah hidayet etsin.Amaçlarımızı şaşırmayalım lütfen!!!

müslümanın elinden ve dilinden emin olduğun kimse olması gerekmiyor mu?

T

TakeOne

Guest

Eminim şu anda o ( başka bir kimlikle) yada ajanları bu konuyu okuyup. Olanlardan ve söylenenlerden haberda oluyordur. Burdan ilk önce bizim kendi adminlerimizie seslenmek istiyorum. Forumumuzda 7000 civarında üye var. Ama hangisi aktif ? Aktiflik bir yana 2009 yılı içnde kaç tanesi giriş yapmış ? Kaç tanesi foruma mesaj yazmış ? Bence ilk bunları değerlendirelim. Ardındanda foruma üye olurken referans siteminin getrilmesini istiyorum. Bu sadece benim şahi fikrim. Ben sadece bir moderatörüm. Adminlik yada forum adına karar verme yetkim yok. Ama içimdekiler bunlar...

Saygılarımla.
Takeone

Þ

þeyda

Guest

sevgili takeone eğer ajan olduklarınızdan emim iseniz bence o kişilerin biran önce bulunup banlanması gerek, çünki burada paylaşım içerisinde olduğumuz kişilerin muamma kişiler olmaları forumun düzeyli kidişatınada zarar verecektir ..

T

TakeOne

Guest

O kişileri ( en azından benim bildiklerimi ) ben mim hocama ilettim.

D

DAMRAM

Guest

TakeOne' Alıntı:
O kişileri ( en azından benim bildiklerimi ) ben mim hocama ilettim.
aynen bende mım hocam ılettım

B

Bevadih

Guest

Bizde bilelim kim imiş?!

B

Bevadih

Guest

Sevgili Fussilet...

Bu konuşulanların neresinde siniz siz?