Fussilet.comu ünlülere sorduk:)

• Konbuyu başlatan melekkiz
  • Başlangıç tarihi
I

isozworld

Guest
Ynt: Fussilet.comu ünlülere sorduk:)

melekkiz' Alıntı:
isozworld' Alıntı:
melekkiz' Alıntı:
ALLAH razı olsun uyardığınız için.
Gerçekten sizi bu konuda kırmak istemem. Eğer içinizde olumsuz bir distorsiyon oluşmuşsa şayet hakkınızı helal edin. Ben kim sizi uyarmak kim.
Hakkınızı helal edin kardeşim.
estağfrullah kırılmadım. insanız hepimiz, yaptığımızda bi hata kusur varsa elbette uyarılcaz. biz burda bi aileyiz ben öyle görüyorum abla, abi, kardeşiz. nasılki ailede yanlışlıklar söyleniyorsa burdada söylenmeli. siz doğru olanı yaptınız ben kırılmadım. bidahaki sefere daha duyarlı olurum inşaallah. sizde hakkınızı helal edin.
Benim size hakkımın geçtiği bir hal olduğunu sanmıyorum ama yine de helal olsun. :)

H

HAdeKa

Guest

"Bülent abla
efenimm yüce ALLAH-ü tealanın bana bahşettiği şu nacizane can-ım ile boş zamanlarımda
internet diye tabir edilen alanda bilgi paylaşımlarının yapıldığı çok muhterem FUSSİLET ailesine
bendeniz de katılmış bulunmaktayım bu paylaşımları yapanları tevazu ve telafile tebrik eder
zat-i muhterem FUSSİLET ailesine başarılarının ve saadetlerinin devamını dilemeyi borç bilirim efendim
gerçekten çok başarılı bir site.. "

:):)

E

ey memleket ey

Guest

çok güzellllllllllllllllllllllllllllllllll

T

toqraq

Guest

Saadettin Teksoy

Ben Saadettin Teksoy... Bundan sonra bende sizlerleyim.. Fussilet'te sırlara karısmış konuları gün ışığına çıkartacağım..
Sakın Fussilet.com'dan ayrılmayın.

Erman Hoca

Artık bende bundan sonra Fussilet spor bölümlerinde yayın yapacağım .Uğurcuğum şu son açılan konuyu geri al , geri al bak iste orda konu basligina faul yapilmis ama admin arkadasimiz görmemis..:)

Sagopa Kajmer

İstisnalar Fussilet'ii Bozmaz
Bu BraveHeart bu diyarda fazla tozmaz
Sen kaşındın, postumu attım
Fussilet mi, ben mi bedbahtım
Sallansada Yıkılmaz Tahtım
Konularımı kendim yazdım.

İstisnalarFussilet'i bozmaz
Kısa post moderatör de telaş yapmaz
Konusu uzun alemin, sayfalar tenha
Alakasız mesajların silinir anla
Ben sagopa kajmer,Mim hoca forumdan ne haber? Hey bateri uyuma ritmi ver,ritmi ver..!!

EMRAH

Bak Gülcan, burası Fussilet.com artık burda emniyette olacaz annemi de alıp getirecem.. burada mutlu olacaz göreceksin ağlama artık gülcan Fussilet var artık bize sahip
çıkacaklar

Polat Alemdaroğlu

delikanlı site sevdim.. Delikanlıları hep sevmişimdir. Fussilet ,Racon kesmiyoruz ama Karpuzu çok pis keseriz diyomuşlar uzatmaya gerek yok ben sevdim.. memati başından ayrılırsa oaperasyona çıkacaz... hadi len memati 1 saat dedin üç saat oldu gelmedin