Fussilet.comu ünlülere sorduk:)

• Konbuyu başlatan melekkiz
  • Başlangıç tarihi
U

umitergun

Guest
Ynt: Fussilet.comu ünlülere sorduk:)

büşra tamam biz Melekkızla anlaşma yaptık herkes keyfine baksın... :)))

B

busra_72

Guest

tamam antlaşma imzalandığına göre mesele yok..

K

KARTAL

Guest

umitergun' Alıntı:
melekkiz' Alıntı:
iyiki spor bölümümüz yok böyle daha güzel:)
büşra_72' Alıntı:
melekkiz' Alıntı:
iyiki spor bölümümüz yok böyle daha güzel:)
KESİNLİKLE...
Kızlar alırım elime sopayı Valla...

Bak size söz işe gireyim ilk iş buraya spor bölümü açmak ona göre.. Hemde şöyle En fenerbahçelisinden...
hayır fenerbahçe olmasın başka takım olsun avrupayı titreten takım olsun :)))

B

busra_72

Guest

Kartal abi sende mi:):)aman Allah'ım..!!!

melekkız abla nerdesiiiiiiiinn..

K

KARTAL

Guest

büşra_72' Alıntı:
Kartal abi sende mi:):)aman Allah'ım..!!!

melekkız abla nerdesiiiiiiiinn..
olmasın derim olacaksada iyisi olsun derim kardeşim. :)))

B

busra_72

Guest

hııı tamam o zaman Kartal abi sende OLMASIN dediğine göre problem yok:)bu ara da olacaksa da CİMBOM olsun:)

M

melekkiz

Guest

büşra_72' Alıntı:
hııı tamam o zaman Kartal abi sende OLMASIN dediğine göre problem yok:)bu ara da olacaksa da CİMBOM olsun:)
buşra canım sendemi:(

K

KARTAL

Guest

büşra_72' Alıntı:
[/quote
TEBRİKLER KARDEŞİM

B

busra_72

Guest

Korkma melekkız ablam espiri olsun diye söyledim:):) Bu forumda futbola yer olamaz:)

M

melekkiz

Guest

büşra_72' Alıntı:
Korkma melekkız ablam espiri olsun diye söyledim:):) Bu forumda futbola yer olamaz:)

tebrikler.:) biz danteli nakışı nezaman uyguluyoruz:)

S

senarist081

Guest

:) Çok hoş olmuş gerçekten de..

B

busra_72

Guest

melekkiz' Alıntı:
büşra_72' Alıntı:

tebrikler.:) biz danteli nakışı nezaman uyguluyoruz:)
Ablam sen iste hemen uygulamaya geçelim ya.:)ben hemen googleden motiflere bakıyom:):)

M

melekkiz

Guest

tamam canım kardeşim..

tarık bin ziyad teşekkür ederim kardeşim

I

isozworld

Guest

açıkçası arkadaşlar yanlış anlamayın ama 10 yıldır televizyon izlmeyorum. Evde televizyon bulundurmuyorum. Sadece tatillerde memlekete gittiğimde izliyorum. Gerçekten bu karakterleri unuttum. Birinin birbirine, birbilerinin birilerine faydası olduğunu düşünmüyorum. Mizahi yaklaşımınızın sizin kabileyetli olduğunuzu söyleyebilirim.
Güzel bir çalışma. Ama bu yazıların şahsi kanaatimce tasvip etmediğimi söylemek isterim.

Ben size bir fıkara anlatayım :)

Nasirettin hocanın kadılık yaptığı bir dönemde hali vakti çok yerinde olan bir adam bir şikayetini dile getimek için hocanın yanına gider :)

-Hoca Hoca haksızlığa uğradım.
-Nedir bu haksızlık ey fani
-Hocam benim fakir komşum bana haksızlık yaptı. Dün iftar vakti elinde bir ekmekle evime geldi pişen yemeğin buharına ekmeğini bana bana yedi. Bende bunun parasını istedim vermedi.

-Hoca sinirlenir. Çağırın şu fakiri. Der
Fakir adam gelir. Hoca:
-Sen bu adamın evindeki yemeğinin buharına ekmeğini banarak yediğin doğru mu?
-Evet hocam doğrudur.
-O zaman ver bakalım şu para keseni. Der hoca

Fakir adam çok üzülerek hocaya üç beş akçelik para kesesini verir. Zengin adam bu işten karlı çıktığını düşünerek çok sevinir.
Hoca zengin adamı yanına çağırır. Paraları alma heyecanı ile hocanın yanına gider.

-Bre fani getir şu kulağını der hoca.
Zengin bu işten bir şey anlamaz hocaya kafasını yaklaştırır.
Hoca elindeki para kesesini zegin adamın kulağının dibinde ses çıkartacak şekilde sallar. Adam sadece paraların şıngırtısını duyar.
Hoca:
-Tamadır ey fani bu fakir sana borcunu ödedi der.
-Nasıl olur hocam.
-Eeee buharın bedeli paranın sesiyle ödenir.

M

melekkiz

Guest

ALLAH razı olsun uyardığınız için.

K

KARTAL

Guest

isozworld' Alıntı:
açıkçası arkadaşlar yanlış anlamayın ama 10 yıldır televizyon izlmeyorum. Evde televizyon bulundurmuyorum. Sadece tatillerde memlekete gittiğimde izliyorum. Gerçekten bu karakterleri unuttum. Birinin birbirine, birbilerinin birilerine faydası olduğunu düşünmüyorum. Mizahi yaklaşımınızın sizin kabileyetli olduğunuzu söyleyebilirim.
Güzel bir çalışma. Ama bu yazıların şahsi kanaatimce tasvip etmediğimi söylemek isterim.

Ben size bir fıkara anlatayım :)

Nasirettin hocanın kadılık yaptığı bir dönemde hali vakti çok yerinde olan bir adam bir şikayetini dile getimek için hocanın yanına gider :)

-Hoca Hoca haksızlığa uğradım.
-Nedir bu haksızlık ey fani
-Hocam benim fakir komşum bana haksızlık yaptı. Dün iftar vakti elinde bir ekmekle evime geldi pişen yemeğin buharına ekmeğini bana bana yedi. Bende bunun parasını istedim vermedi.

-Hoca sinirlenir. Çağırın şu fakiri. Der
Fakir adam gelir. Hoca:
-Sen bu adamın evindeki yemeğinin buharına ekmeğini banarak yediğin doğru mu?
-Evet hocam doğrudur.
-O zaman ver bakalım şu para keseni. Der hoca

Fakir adam çok üzülerek hocaya üç beş akçelik para kesesini verir. Zengin adam bu işten karlı çıktığını düşünerek çok sevinir.
Hoca zengin adamı yanına çağırır. Paraları alma heyecanı ile hocanın yanına gider.

-Bre fani getir şu kulağını der hoca.
Zengin bu işten bir şey anlamaz hocaya kafasını yaklaştırır.
Hoca elindeki para kesesini zegin adamın kulağının dibinde ses çıkartacak şekilde sallar. Adam sadece paraların şıngırtısını duyar.
Hoca:
-Tamadır ey fani bu fakir sana borcunu ödedi der.
-Nasıl olur hocam.
-Eeee buharın bedeli paranın sesiyle ödenir.
güzel fıkra olmuş kardeş bende şuan televizyon yoktur öncedende evde olmazdı zaten

I

isozworld

Guest

melekkiz' Alıntı:
Gerçekten sizi bu konuda kırmak istemem. Eğer içinizde olumsuz bir distorsiyon oluşmuşsa şayet hakkınızı helal edin. Ben kim sizi uyarmak kim.
Hakkınızı helal edin kardeşim.

M

melekkiz

Guest

isozworld' Alıntı:
melekkiz' Alıntı:
Gerçekten sizi bu konuda kırmak istemem. Eğer içinizde olumsuz bir distorsiyon oluşmuşsa şayet hakkınızı helal edin. Ben kim sizi uyarmak kim.
Hakkınızı helal edin kardeşim.
estağfrullah kırılmadım. insanız hepimiz, yaptığımızda bi hata kusur varsa elbette uyarılcaz. biz burda bi aileyiz ben öyle görüyorum abla, abi, kardeşiz. nasılki ailede yanlışlıklar söyleniyorsa burdada söylenmeli. siz doğru olanı yaptınız ben kırılmadım. bidahaki sefere daha duyarlı olurum inşaallah. sizde hakkınızı helal edin.