Forum Kuralları

  • Konbuyu başlatan umitergun
  • Başlangıç tarihi
U

umitergun

Guest

Forum Genel Kuralları

"Sitemizin En Önemli 2 kuralı Gayri İslami Yazılar ve Türkçe (veya türkçeleşmiş) olmayan Kelimeler Yasaktır"

1-) Forumda yazılan mesajlardan mesajı yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı fussilet.com hiçbir sorumluluk kabul etmez.

2-) T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.

3-) Foruma mesaj gönderirken, ardı arda birden fazla mesaj göndermek (flood yapmak), boş mesaj göndermek, konuyla alakası olmayan mesajlar göndermek yasaktır.

4-) Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Arap, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Göçmen vb.)

5-) Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

6-) Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları, resimleri ve avatarları yasaktır.

7-) Her türlü taciz edici yazı yasaktır.

:cool: Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack ve benzeri sitelerin tanıtımı yasaktır.

9-) Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

10-) Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerince her zaman saklıdır.

11-) Kesinlikle mesajınızı büyük harfle yazmayınız. Büyük harfle yazılmış kelime kullanmayınız.

12-) Kredi kartı (cc) bilgileri vermek, özel mesajla dağıtmak yasaktır.

13-) Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini (ad, soyad, adres, tel no vb.) yayınlamak kesinlikle yasaktır.

14-) Küfür, slogan, küfür içeren, **** & adult resim ve parti logosu içeren avatar kullanmak yasaktır.

15-) İmzada veya özel mesaj yolu ile site reklamı yapmak, sitemiz tarafından önerilen siteler hariç sitemizin yayın amaçlarına uymayan sitelerden link vermek kesinlikle yasaktır

16-) Forum ile ilgili sorunlarınızı (yönetim şekli, bölüm disiplini, bölümdeki yanlış kararlar, kilitlenen konu itirazı vb.)lütfen "Sizden Gelenler" bölümüne yazınız. Forumun başka yerlerine yazdığınız şikayet, sorun dile getirme gibi konular dikkate alınmaksızın silinecektir.

17-) Forumda görevli moderatör arkadaşlar, kurallara uymayan konuları kilitler ya da siler. Kilitlenen ya da silinen konunuzla ilgili itirazlarınızı lütfen önce bölüm moderatörüyle temasa geçerek çözmeye çalışınız. Cevap verilmemesi takdirinde "Sizden Gelenler" bölümüne konu açabilir ya da adminlere özel mesaj atabilirsiniz.

1:cool: Birçok üyelik almak ve bu üyelikleri kendi konunuzu okunma sayısını arttırmak gibi hileli yollara bulaşmak, kendi kendinize mesaj yazmak vb. işlemleri gerçekleştirmek yasaktır. Bu işlemleri yaptığınız tespit edilirse forumdan tüm üyelikleriniz ve kendi üyeliğiniz silinir.

19-) Yönetim kadrosuna kesinlikle yollamamanız gereken özel mesajlarda çok önemli konular hariç mesajlar yollamayınız. Bu tür özel mesajlara yönetim kesinlikle cevap verilmeyecektir, bu tür sorularınızı ilgili bölümlere konu açarak sorunuz. Paylaşıma destek verdiğiniz için teşekkürler..

20-) Bayan üyeleri özel mesaj veya mesajı yolu ile taciz etmek, rahatsız etmek kesinlikle yasaktır. Bunlar tespit edildiği anda diğer üyelikleriniz ile beraber süresiz forumdan uzaklaştırılırsınız.

21-) Bölüm sorumlusu olan Mod ve Asistanlarımızın uyarılarını lütfen dikkate alınız, uyarıları küçümsemek veya alaycı tavır ile cevap vermek, forumdan uzaklaştırılmanıza sebep olur. Bölüm sorumlusu olan Mod. Ve Asistanların uyarılarında hata var ise lütfen Admin veya Yöneticilerimize özel mesaj yolu ile bildirin.

22-) İmzaların boyutlarına dikkat ediniz. Rahatsız edici ebatta eklenen imzalar tarafımızdan tamamen silinecektir. Bu yüzden imzalarınızı forum standartlarına almanız rica olunur.

23-) Konu içerisinde veya özel mesaj ile sizleri rahatsız eden “Küfür, Hakaret, Taciz vb. gibi” mesajlara kesinlikle cevap vermeyiniz. Bunları çevrimiçi (online) olan Admin veya Yöneticilerimize özel mesaj yolu ile iletiniz. Bu tür mesajlara cevap vermeniz sizin haksız duruma düşmeniz anlamına gelmektedir.

24-) Problemini Açtığı Konunun Başlığında Belirtmeyen Forum Kullanıcılarının mesajları Silinir Ve Kitlenilir (Acil,Lütfen Bakın Vs..)

25-) Foruma üye olan herkes bu şartları ve kuralları kabul etmiş sayılır.

26-) Konu başlıklarını farklı karakterlerle ( €, £, @, ã, é, -,^,%,+,*,~ .. vb.) oluşturmamalısınız. Bu durumda konunuz silinebilir veya kilitlenebilir.

27-) Forumumuzda aksi iddia edilmeyen her konu alıntıdır...Gizlilik ilkeleri

Kişisel Bilgileriniz:
Foruma üye olurken girdiğiniz kişisel bilgiler sadece forum adminleri tarafından görülecektir. Girmiş olduğunuz bilgileri istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. (kullanıcı adı hariç)
 

[TB] Benzer konular

S

senarist081

Guest
Ynt: Forum Kuralları

28)Yazdığınız yazının yanlış veya eksik olduğunu farkettiğinizde, yazıyı editleyin ! tekrar yazmanıza gerek yok! Konuya en son cevap verdiğiniz halde, "bir de şunu eklemek istiyorum diye yeni bir cevap yollamayın ! Mesajınızı düzenleyerek halledebilirsiniz.


29)Yöneticiler haricinde hiçbir üye bir diğerine uyarı yapamaz. Bir üyeyle ilgili şikayetiniz var ise yöneticilere bildirin.


30)Site kuralları değiştirilebilir ya da yeni kurallar eklenebilir. Eklenen veya yenilenen her kural geriye dönük işleyebilir.


31)Menfi ,ahlak dışı, toplum değerlerine aykırı, İslam ve yüce kaidelerine ters Avatar ,Logo ,İsim ,Nickname ,Slogan , imza Yasaktır.

32)Forumda bütün bölümlerin yedekleri alınmakta olup Kişilerin IP no ları kayıt edilmektedir.Bu nedenle forumda bütün üyelerimiz hukuki mevzuata uygun hareket etmek zorundadırlar.Yazılardan Fussilet Forum Yönetimi sorumlu değildir.


33)Forumda bölümler ve konular itibariyle yöneticiler paylaşımlarınızı mümkün olduğu kadar kontrol etseler dahi yazılardaki her harf,kelimeden katılımcı sorumludur. Katılımcının Hukuk dışı yalan beyan,iftira,küçük düşürücü sözler,ispatsız karalama, makamlara saygısızlık,küfür .vb gibi yazılarından dolayı yönetim sorumluluk kabul etmez.


34)Foruma üye olurken (****x25,vvvvv35 …vb) gibi nikler ve ahlaka aykırı kullanıcı adlarıyla üye olmak yasaktır.Farklı niklerle çoğaltılmış üyelikler yapan paylaşımcılarımızın ilk üye olduğu nik harici nikleri tespit edildiği an paylaşımı ne olursa olsun silinecektir.


35)Kuralları okumamak, uymamak için bahane sayılamaz. Burada bulunan her üye bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.
 

...Tefekkür...

Hüznüm yüreðime dokunan dûamýn sûkûtudur...
Ynt: Forum Kuralları

Tekrar okumak ve uygulamak ...unuttuklarımızı da hatırlatmak için ....

Teşekkür ediyoruz .RABBİM razı olsun..
 
Üst