FIKRA gibi..

B

Bevadih

Guest
Ynt: FIKRA gibi..

Fatihhhhh :D :D :D

Yahu mahvvetin öldüm öldüm..!!!!! Karnım ağrıyor,yüz kaslarım gerildi ;D ;D ;D

Alemsin sen alem...

Ya ne diyim sana...Rabb'im de seni güldürsünn inşAllah.!!!....

Bevadih' Alıntı:

Yüz kaslarınız gerildi mi yoksa gülmekten çizgiler mi çoğaldı..? :) Kendimden yola çıkarak sordum bunu... :)

B

Büþra

Guest

SimurG Hocam Allah razı olsun...Gülmekten yazıyı zar zor okuyabildim.. :D Ben bilgisayar başında kendi kendime gülerken dedem de anneanneme sesleniyor:"Hanım yetiş yetiş..Bizim kız deli oldu " diye.. :))Bu güzel anınızı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim Hocam.. :)

B

Bevadih

Guest

liprade' Alıntı:
Bevadih' Alıntı:

Yüz kaslarınız gerildi mi yoksa gülmekten çizgiler mi çoğaldı..? :) Kendimden yola çıkarak sordum bunu... :)
sende cizgiler mi var:))

Nasıl yola cıktın..Bende kasılma oldu:))

Bizimkiler anormal galiba... :) Gülünce bu şekilde ( ) dudağın iki yanında çizgi oluşur... Ya hu kanyon gibi derin değil... :) Yüzeysel... :)

*Konuyu yamultmayayım yine... :)

Babaanne

Yetmiş sekiz yaşında, tonton bir babaannem var. Ne kadar modern olsa da gelişmiş teknolojiye ayak uydurmakta epey zorlanıyor. Buna en güzel örnek evimi aradığında telesekretere bıraktığı not:

- Babaannesi aradı dersiniz.

S

SimurG

Guest

Liprade bu da güzeLdi..:)

Büşra Bevadih ve Liprade sizi güLdürebiLdimse ne mutLu bana ama haLa birinin çıkıp 'SaLak' demesini bekLiorum
:))

B

Bevadih

Guest

canım ya...Hiç bozulmasın zaten bu içtenlikleri.Bende öyle babaanne olmak ısterdım:) Ama yok benım elimde gene pc'im olurdu sanırım ;D .

B

Büþra

Guest

SimurG' Alıntı:
.... ama haLa birinin çıkıp 'SaLak' demesini bekLiorum :))
Estağfurullah Hocam sizinki de bir şey mi?Geçen sene eve bilgisayar alındığında abilerim sürekli "msn" den bahsediyorlardı..Ben de şu msn'nin ne demek olduğunu hep merak ederdim..Bir gün abim bilgisayar başındayken odama gidip bütün fotoğraflarımı aldım ve abimin yanına gittim.."Abi benim fotoğraflarımı msn'ye kaydeder misin?" diye sordum.. :D Abim de:"Büşra sen manyak mısın kardeşim.. ben nasıl senin fotoğraflarını msn'ye kaydedeyim.." diyerek benle dalga geçti gün boyu.. :D Ben de msn'yi fotoğrafların kaydedildiği bir program sanırdım.. :)

SimurG' Alıntı:
Liprade bu da güzeLdi..:)

Büşra Bevadih ve Liprade sizi güLdürebiLdimse ne mutLu bana ama haLa birinin çıkıp 'SaLak' demesini bekLiorum
:))
Hocam belki ya da gerçekten kaba olacak ama "çok beklersiniz"... :) Bunu dediğim için kusuruma bakmayın ama bu kadar da olmaz ya hu... :) Bizden istediğiniz şeye de bakın... :)

*Gülümsemeleri sonradan ekledim üslubum azcık yumuşasın diye... :)

K

KaLemin_Gözyasi

Guest

SimurG... :)
Rabbim Senden razi OLsun..
Yüzümü GüLdürdün..
BiLesin Tebessüm BorcLusun bana..!
:)

Rabbim Hepinizden razi OLsun..
Yüzünüzden Tebessümü eksik eyLemesin insaaLLah..
SIzLeri Iki cihandada TebessümLe Görmek istiyorum ..
ve ALLaha emanet ediyorum.
..

AkLima kücükLügümden birsey takiLdi.
bir Keresinde arkadasdaydik,ve ozamanLar Haberlerde hep abdullah öcalanin haberleri vardi...
"Cocuk KatiLi "diye söylüyorlardi..
Bizde buna cok kizmistik vede cok üzülmüstük´ki..
o sinirle gittik eski bir naylon bebek bulduk..ve onu bahcelerindeki camasir ipligine asmistik..
bir ben.. bir arkadas hesab soruyoruz...
"Neden Öldürüyorsun cocuklari"?
"Bizde seni Öldürsek canin acimazmi simdi"?
ve bizi öyle görenler soruyorlardi..

"Ne yapiyorsunuz siz "? diye..

bizde:
" Apoyu astik ve öLdürmeye karar verdik" diyorduk.. :) :)

B

Büþra

Guest

Kalem'in Gözyaşı ablam..Rabbim sizden de razı olsun.... :D :D