Fenomen

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi
S

senarist081

Guest
Fenomen rumuzu daha ilk günden değişik tavırlarıyla gözüme çarpmıştı bu arkadaşı özellikle takip etmenizi öneririm.Kendisinden kuşkulandığımı ve bazı davranışlarını tasvip etmediğimi belirtmeliyim hareketleri,tarzı bana tanıdık birini çağrıştıyor ya size ???

fussilet

Üye
Yönetici
Ynt: Fenomen

gitmiş... isabet buyurmuş, üyelerin profiline bakamadığı içindir belki...

Þ

Þehadete Vurgunum

Guest

Ben bişey anlamadım vallah bu forum bi duruluyor sessiz sakin oluyor bi bakıyorum ki zelzele olmuşş herkes biyerden bişeyler diyor kısacası ben burayı cözemedim ??? ???

fussilet

Üye
Yönetici

sen önce derslerindeki düşük notları çöz...

biraz bana benze bu konuda :)=)

R

Resulehasret

Guest

:D Hep şöyle fırça atabileceğim bir kardeşimin olmasını istemişimdir. :)) Çünkü ben hep abiden fırça yiyen tarafta oldum, içimde bir uktedir bu. :)

Þ

Þehadete Vurgunum

Guest

Resulehasret' Alıntı:
:D Hep şöyle fırça atabileceğim bir kardeşimin olmasını istemişimdir. :)) Çünkü ben hep abiden fırça yiyen tarafta oldum, içimde bir uktedir bu. :)
:D :D

Ozaman aynı kaderi paylaşıyoruzz :)tmm üzüelmeyin içinizde ukte kalmasın sizde atın birkaç fırca içiniz rahatlasın:):)

R

Resulehasret

Guest

:) Yok estağfirullah kardeşcan, ben kim fırça atmak kim. :) Ama sen yine de abinin sözünden çıkma.

Þ

Þehadete Vurgunum

Guest

Resulehasret' Alıntı:
:) Yok estağfirullah kardeşcan, ben kim fırça atmak kim. :) Ama sen yine de abinin sözünden çıkma.
tamam oturacam uslu uslu bişey yapmıcam artık merak etmeyin:)

Þ

Þehadete Vurgunum

Guest

Fussilet' Alıntı:
valla kendisi bilir, ayakta kalmak istiyorsa okuması lazım... :)
Sizde destek olursanız okurum tabi:) tabi en büyük destekcim allah sonra siz:)

fussilet

Üye
Yönetici

oluruz oluruz , yeterki sen kendin için bir amaç belirle...

biz olmasakda Allah olur, endişen olmasın