Facebook...

Hakkında çıkan onca olumsuz habere rağmen çığ gibi büyüyen salgın bir hastalık... Konuyla ilgili olarak açıklama da yapılabilir... Faydalı olacağı kanısındayım...

R

Resulehasret

Guest
Ynt: Facebook...

Arada bakarım, sevdiğim değerli birkaç arkadaşım var oradan görüştüğüm.

Sorularım cahilane olabilir, kusuruma bakmayın ama görüşmek için msn yeterli olamıyor mu..? Onun nasıl getirileri var..?

*Facebook'u bilmiyorum... :)

C

can rüba

Guest

Arada bakıyorum.Tefekkür ablamın o kadar kızmasına gereksiz görmesine rağmen .Yinede dayanamıyorum işte.İllaki ne var ne yok diye bir kolaçan ediyorum.Faydalı olup olmamasına gelince ne gerek var lafına katılmıyorum değil ama ; uzun zamandır görüşmediğim hatta unuttuğum diyebilirim ilkokul vediğer arkadaşlarımı bulupta muhabbete geçince silip atamıyorum bir kenara.

R

Resulehasret

Guest

Oradan görüşmek daha eğlenceli oluyor. Msn'ninde herhangi bir getirisi olmadığı gibi, facebook'unda bir getirisi yok tabiki. Çok müptelası bir insan değilim. Sadece yazdığım bir kaç şiiri yayınlamıştım arkadaşlarımın yorumları için.

C

can rüba

Guest

liprade' Alıntı:
Sorularım cahilane olabilir, kusuruma bakmayın ama görüşmek için msn yeterli olamıyor mu..? Onun nasıl getirileri var..?

*Facebook'u bilmiyorum... :)
Estağfirullah Liprade kardeşim.Facebook tan bulduktan sonra zaten msn de görüşmeye başlıyorsun.Bir vesile olmuş oluyor arkadaş bulmada bence.

B

Bevadih

Guest

Hiç anlamıyorum bu tür paylaşım sitelerinden..Bloglar ve forumlar yeterli...

Bir yere üye yapmıştı arkadaşın biri ama iptal ettim üyeliği..İlgi alanıma girmiyor..

Facebook konusunda değer verdiğim dostumun biri çok olumsuz şeyler söyleyip, üye olmamı yasaklamıstı:)

Görünen değil, görünmeyen yüzünü görmek lazım...

Herkesin kendine göre fikirleri , düşünceleri olacak tabiki olumlu yada olumsuz yönde..

Hem Liprada ben "seni ilgilendirmez" şıkkını kullanmak istiyorum :D olur mu?

Þ

Þehadete Vurgunum

Guest

Şiddetle gereksiz olduğunu düşünüyorum..hatta şacma bence

D

denge

Guest

Neden öyle diyorsunuz.Güzel oluyor.Akrabalarını,arkadaşlarını buluyorsun.Dini video,resim paylaşımı,not paylaşımı yapıyorsun,etkinliklere katılıyorsun.Mesela türbanlı bacılarımız başını açmak zorunda kalmasın diye bir etkinlik başlatılmıştı..

Þ

Þehadete Vurgunum

Guest

Herkes düşüncesini söylemekte özgürdür :D :D

Y

yeþeren

Guest

Bencede gereksiz,bende üye olmuştum eski okul ardaşlarımı bulabilmek umuduyla ama onların dışında herşey var...Girmiyorum artık her türlü rezalet mevcut...Akrabalarımla tandıklarımla msn den görüşüyorum zaten ordan edinecegim yeni arkadaşlıkların benim için hiç bir getirisi ve anlamı olmaycaktır...

R

Resulehasret

Guest

Forumdan hiçbir farkı yok facebook'un, tabi doğru kullanırsan.

Resulehasret' Alıntı:
Foruma sadece uyduruk bir mail ve nickle de üye olunabilir ama facebook öyle mi..? Kişisel bilgilerden bahsediliyor...

R

Resulehasret

Guest

Orayada uyduruk bir mail ve ve uyduruk kişisel bilgilerle üye olabilirsiniz liprade. Mesela ben ismimle üyeyim ama geri kalan herşey uyduruk. Dediğim gibi doğru kullandığınız zaman forumdan hiçbir farkı yok, hatta forumlardan daha sağlıklı bir ortam. Malumunuz forumumuzda bir çok cinsi sapıkla karşılaştık, orada böyle birşey olmasının ihtimali yok, siz kabul etmediğiniz müddetçe.

DahLia' Alıntı:

Hem Liprade ben "seni ilgilendirmez" şıkkını kullanmak istiyorum :D olur mu?

Bu soru çelişti üstte yaptığınız açıklamayla... :)

*Açıklamalarınızla az çok fikir ediniyoruz... Teşekkür ederim/z...

D

denge

Guest

liprade' Alıntı:
Resulehasret' Alıntı:
Foruma sadece uyduruk bir mail ve nickle de üye olunabilir ama facebook öyle mi..? Kişisel bilgilerden bahsediliyor...
yoo isteyen uyduruk nickle üye oluyor.Ama bulunmak,tanıdıklarını bulmak istiyorsan başka,sana kalmış birşey yani...Kişisel bilgilerini de paylaşmayabilirsin.

C

can rüba

Guest

Resulehasret' Alıntı:
Katılıyorum Resulehasrete doğru kullanıldıktan sonra farkı yok.Ayrıca yeni arkadaşlık kuracaksınız diyede birşey yok.
İyi ve kötü yanları mevcut.Sen hangisini kullanmak istersen .Kişiye bağlı birazda..

Uyduruk bilgilerle nasıl tanıdıklarla karşılaşılıyor..? Sözüm tamamen size yönelik değildir... Akraba, arkadaş, eş&dostlarını bulanlardan bahsediyorum...

R

Resulehasret

Guest

liprade' Alıntı:
Uyduruk bilgilerle nasıl tanıdıklarla karşılaşılıyor..? Sözüm tamamen size yönelik değildir... Akraba, arkadaş, eş&dostlarını bulanlardan bahsediyorum...
İSmi ve soy ismini yazmakta mahsur görmeyen her arkadaşını, eşini, dostunuzu bulabilirsiniz, başka kişisel bilgi gerekli değil zaten.

C

can rüba

Guest

Ayrıca birkaç arkadaşı eşi dostu ekledikten sonra tanıyor olabileceğin kişilerden rahatlıkla bulabilirler.