Ey İslam Ümmeti Bu İnsanlar Senin Kardeşin-PATANİ-

  • Konbuyu başlatan Lailaheillallah
  • Başlangıç tarihi
L

Lailaheillallah

GuestPutperest Budist Tayland Yönetimi yıllardır Patanideki Müslüman kardeşlerimize zulmediyor coğrafi koşulların uzaklığı ve imkansızlıklar sebebi ile kendilerinden haber düzenli haber alamamaktayız bugün bu zulümler yavaş yavaş ortaya çıkmaktadır Allah için kardeşlerimize yardım edelim insani yardım götüren dernekler ile irtibata geçin Müslümanları kafirlerin eline bırakmayalım.

Ey Rabbim ümmetin suskunluğunu sana şikayet ediyoruz, Ebu Gureyb'te namusu kirletilen, Afganistanda camide katledilen, Kasfkasyada ve diğer İslam topraklarındaki zulumlere karşı hiç bir hareket ve yardımda bulunmayan Ümmeti sana şikayet ediyoruz.
Patani ve tüm müslüman kardeşlerimize yardım eyle, onların sıkıntılarını gider, sen onları ve tüm kullarını dilediğin gibi imtihan edensin onları bu imtihanında sabır ver bizlerede bu imtihanımızda onlara yardım etmeyi nasib eyle.

Tüm resimleri görmek için bu linki tıklayın ve Allah için gösterebildiğiniz herkese gösterin
http://www.dosya.tc/Patani_zulum_6317.rar.html​


 

[TB] Benzer konular

Ynt: Ey İslam Ümmeti Bu İnsanlar Senin Kardeşin-PATANİ-

Ey Rabbim..!

Patani ve tüm müslüman kardeşlerimize yardım eyle, onların sıkıntılarını gider, sen onları ve tüm kullarını dilediğin gibi imtihan edensin onları bu imtihanında sabır ver bizlere de bu imtihanımızda onlara yardım etmeyi nasib eyle.

Amin...
 
Üst