Evlerdeki yeni trend: Duvar sticker'ları

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi
S

senarist081

Guest

Evlerdeki yeni trend: Duvar sticker'ları

Kapınızın pervazlarını sarmaşıklar çevrelesin, duvarlarınızda kuşlar uçsun, salonunuzun köşesinde çiçekler açsın, çayınızı yudumlarken karşınızda deniz manzarası olsun ister misiniz?

Dekorasyon konusunda artık çok farklı tercihlere sahip olan ev hanımlarının ve dekoratörlerin yeni gözdesi duvar stickerları, akıllarda yer eden duvar kavramını değiştirecek cinsten.

Sticker'ı yapıştırırken...

Stickerı uygulayacağınız zeminin pürüzsüz, temiz ve kuru olması gerekiyor. Duvarlarınız yeni boyanmışsa iki hafta beklenmelidir.

Yüzeyi önceden işaretleyin.

Masa üzerinde arka yüzeyine plastik bir kartla (banka kartı gibi) bastırarak geçin.

Şeffaf tarafta kalacak şekilde dikkatlice bir kısmını ayırın. Ayırdığınız kısmı işaretlediğiniz yere gelecek şekilde yapıştırın.

Beyaz kağıdı yavaş yavaş aşağıya doğru çekin. Plastik kartla yapışmasını istediğiniz bölümün üzeriden bastırarak geçin. Bu işlemi yaparken hava kabarcığı kalmamasına özen gösterin. Ürünün tamamına bu işlemi uygulayın.

Şeffaf transfer kağıdını köşesinden tutarak 45 derece açı ile yavaşça çekin.

Şeffaf transferin tamamını üründen ayırın.​

[TB] Benzer konular

Þ

þeyda

Guest
Ynt: Evlerdeki yeni trend: Duvar sticker'ları

Çok beğendim, peki nereden bulabiliriz?

K

kumsaati

Guest

satılıyor bunlar canlar
çıkartma gibi
ucuz 20-25 cıvarlarında
yanlız pürüzsüz bir duvar olmalı, alçı yani
çok orjinaller :)

S

SimurG

Guest

İLgimi çeken bir konu değiLdi ama başLığa yazıLmış 3 yorum oLduğunu görünce kimLerin yorum yazdığına baktım.. Korktuğum başıma geLdi :p Yorumda buLunanLarın ikisi, forumda görevLendiriLmiş Türkçe muhafızLarı; şeyda ve kumsaati :) :)

İşinize karışmak gibi oLmasın ama ben oLsam bu başLığı değiştirirdim.. 5 keLimeden 2'si yabancı.. :D :D

M

Mercan

Guest

Çok hoş ve çok kibar duruyorlar ...

K

kumsaati

Guest

SimurG' Alıntı:
İLgimi çeken bir konu değiLdi ama başLığa yazıLmış 3 yorum oLduğunu görünce kimLerin yorum yazdığına baktım.. Korktuğum başıma geLdi :p Yorumda buLunanLarın ikisi, forumda görevLendiriLmiş Türkçe muhafızLarı; şeyda ve kumsaati :) :)

İşinize karışmak gibi oLmasın ama ben oLsam bu başLığı değiştirirdim.. 5 keLimeden 2'si yabancı.. :D :D
:) :) :)
almak istedğinizde bu ismi söylerseniz alacağınız yere, daha anlaşılır olur :)
türkçe olarak duvar dövmeleri de denebilir
trend kelimesine gelince : Yorumsuz :D