Esselamun aleykum ben Acizane

• Konbuyu başlatan acizane
  • Başlangıç tarihi
A

acizane

Guest
Esselamun aleykum değerli kardeşlerim ben Acizane kardeşiniz bi arkadaşımın paylaşmış olduğu bi yazıyı paylaşmak için kopyalamak istedim ama engelliydi yazının kaynağı bu adresti ve malesef bulamayınca dedim ki üye olmak gerekir sanırım :) olduk hadi bakalım hayırlısı... paylaşım MİM adlı bi kardeşimize aitti... burada bulamasamda başka bi yerde buldum :) neyse şimdilik sizleri selam ve duaların en güzeli ile edilebilecek en emin yere en güzele emanet ediyorum...kalın selametle... bu arada hayırlı cumalar... dualaşalım inşallah...

[TB] Benzer konular

Ynt: Esselamun aleykum ben Acizane

Aleykum selam ve rahmetullahi ve berakatuhu.

Hoş geldiniz.

Hayırlı cumalar.

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

ve aleykumselam ve rahmetullahi...
hoşgeldin, sefalar getirdin kıymetli kardeşim... Rabbim gelişinizi hayırlara vesile kılsın. umarım daim olur, bilgi ve birikimlerinizi bizlere de aktarırsınız... aradığınız yazının ne olduğunu yazsaydınız burdan da yardımcı olurduk size... hangi yazıydı acaba, mümkün mü öğrenmesi?!

A

acizane

Guest

liprade' Alıntı:
Aleykum selam ve rahmetullahi ve berakatuhu.

Hoş geldiniz.

Hayırlı cumalar.
Hoş bulduk inşallah...
Allah cc razı olsun
biraz gecikmeli olarak benden de hayırlı cumalar...

A

acizane

Guest

__|MiM|__' Alıntı:
ve aleykumselam ve rahmetullahi...
hoşgeldin, sefalar getirdin kıymetli kardeşim... Rabbim gelişinizi hayırlara vesile kılsın. umarım daim olur, bilgi ve birikimlerinizi bizlere de aktarırsınız... aradığınız yazının ne olduğunu yazsaydınız burdan da yardımcı olurduk size... hangi yazıydı acaba, mümkün mü öğrenmesi?!

Hoş bulduk...
Allah razı olsun... safalar bulmuşuzdur inşallah...
Amin.. İnşallah hayırlara vesile oluruz... Öyle pek fazla bilgi ve birkimim yok ama olanıda zaman el verdiğince paylaşırız biiznillah...
Hoş geldin güzel insan, bizim fakir gönülhaneye adlı bir yazıydı :) Beğenmiştim ama buldum.. BU arada biraz karışık geldi form , belkide ben yabancısı kaldım zamanla alışabilirim.. İnşallah alışırım...Bu arada arama motoru var mı burada ben bulamadım da :-[

Ã

Þehadete Vurgunum

Guest

aleyna aleykumselam hojgeldiniz inşallah

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

Bu arada arama motoru var mı burada ben bulamadım da
sevgili acizane, üzgünüm güzel kardeşim. maalesef arama butonu şu an çalışmıyor. onu aktif edemiyoruz, çünkü gerekli modifikasyon ayarı şu an için mevcut değil. onu ancak sitemizin kurucusu fussilet hoca geldiğinde aktif hale getirebileceğiz inşaallah. takriben bir ay sonra gelecek inşaallah, kendisi asker şu anda...

herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olduğunda bize özel veya genelden yazabilirsiniz... biz size elimizin elverdiği ölçüde yardımcı olmaya çalışırız, bi iznillah...