Esselamun Aleyküm Ve Rahmatullahi Ve Barakatuhu Resul Kokulular

• Konbuyu başlatan Resule Hasret
  • Başlangıç tarihi
R

Resule Hasret

Guest
öncelikle Rahman azze ve cellenin selami siz resul varislerinin üzerlerine olsun hak gönüllerde batil zay oldu sayenizde Resul Varisleri Rabbi Rahman gönüllerinizi H.z Peygamber a.s min Sevgisiyle doldursun pir nur etsin görüyorum ki sanal ortamda internet üzerindende yillardir islamin nurlu günesinin kalp gözlerimizi actigini körelmis kalplerimizi aydinlattigini fark ede bildik islam ugruna her kimin ne emegi geciyorsa gerek su ortamda gerekse güncel yasamizda Rahman azze ve celle her iki cihandada razi olsun sizleri gölgesinde ebediyete tasisin esirgesin Allahim razi olsun diyorum Cumaniz Hayirlara vesile geceniz mübarek olsun diyerek sözlerimi noktaliyorum bu acizeneninde yüregi gönlü resul askiyla dolu sizler gibi lakin gel görelim bu web tasarimi olayindan pek anlamiyorum acizane bir kardesimiz birseyler yapti ama gönül isterki resul varislerine güzelliklerin en güzelini sunalim insaALLAH öylede Yapmaya calicagiz gücümüz kudretimiz yettigi kadar site hasibi kardesimden rica ederekten benimde siteye bir el atip su temayi nasip oldugu kadar bir düzelte bilirse cok memnun olurum sunu belirtmeden gecmiyeyim aradigimiz dünyalik degil dünya güzelligi degil ahiretlik istiyoruz birtek duaniza ihtiyacimiz var bir tek kelime ALLAHIM RAZI olsun demenize ihtiyacimiz var Rabbi Rahmana emanetsiniz selam ve Dua ile Kalin Dua ileyk
www.resulehasret.net

[TB] Benzer konular