ERKEKLER KADINLARDAN NELER BEKLER

• Konbuyu başlatan DAMRAM
  • Başlangıç tarihi
D

DAMRAM

Guest
Bir erkek kadından neyi bekler?

neler beklemezki kuzucuklarım ilk önce saygı güzel bir tebessüm güzel bir dileyiş sözler erkekerimiz bizim başımızın tacıdır
inanın onların yüzde doksanın saftır erkekleri kandırmak çok basittir bir güzel laf sözle onları kendimize bağlıya biliriz
GerÇek 1 kadın bekler,annesinin besledigi gibi onu besleyen,

onlara okadar güzül sunumlar sunmalıyızki erkeğin kalbi mideden geçer güzel bir yemek yapmalıyız o yemeği öyle bir pişirmeliyizki içine sevgi koymalıyız beyler o yemeği yedimi sevginin nekadar lezzetli olduğunu düşünür bizler istediğimiz zaman güzel yemek yaparız yemeğin güzel olmasını sağlarız bir şeyi eksik oldummu onu beğenmeyiz işte erkeklerimizde o eksik oldummu yemeği beğenmez
sevgide budur tatlılık katın huzur katın o yemeğe bakın nekadar güzel olur o tatlı yemek acıda olsa
Evini temiz,pak ve sıcak tutan

evimizi temiz tutalım tertipli olalım erkekler temizlikten hoşlanır dağınıklıktan hoşlanmaz temizlik imandan gelir
bir gün dağınık dursak hemen başlarlar iki laf söylemeye olsun desinler onalara güzellikle izah edebiliriz herzaman evimiz böyle değil canım
ben bu gün yapamadım bir mazeret söyleye biliriz ama tatlı dille onlarda anlayışla karşılar çünkü evimiz herzaman tertipli tüzenlidir
evde sıcaklık isterler dırdır kavga istemezler

erkekler evde sıcaklık isterler kavgasız gürültüsüz
biz hanımlar onlar bağırmaya başladıklarında susmasını bilmeliyiz birimiz alttan aldıkmı o evlilik yürür erkekler bağırılmaktan karşılık verilmekten hoşlanmazlar ama onların bir tarafında saflık ta yatar erkeği yumuşatmak elimizdedir sadece bunları evli bayanlara söylemiyorum bekar bayanlar içinde geçerlidir çünkü karşılarındeki bir babaları abileri erkek kardeşleri hatta çok yakın akraba beyleri olabilir sizlerde bekar bayanlar aynısını sizlerde gösterin alttan alın güzel sözler söyleyin büyüklerinize küçüklerinize beyler güzel sözlerden hoşlanır zaten dünya hep kavgasız gürültüsüz geçse nekadar güzel olur
erkekler Paranın kıymetini bilip fazla savurgan olmayan

erkekler fazla savurgan müsrüf hanımlardan hoşlanmaz var olmasınıda yok olmasınıda bilicek hanımlar orta kararı bulmamız lazım fazla istemememeliyiz herşeyi erkeklerimizi zor duruma düşürmemeliyiz herzaman dengeyi sağlamalıyız baş başa verip mücadele etmesini yapmalıyız evlilik yokluktata derlıktada götürülmesi bir unsurdur
erkeler pek asla HAYIR! demeyen bir bayan ister

Asla başı ağrımayan
Ve her zaman tedbirli,

erkeklerinize hiç bir zaman hayır demeyin hayır denmesinden pek hoşlanmazlar orta yolu bulun asla ailelerinizi karıştırmayın anneyi anne olarak babayı baba olrak sevin eşin yeri ayrıdır onlara kapıyı kapattığınızda sizler eşlerinizle birlikte kalıyorsunuz
ve asla başı ağrımayan tedbirli bayanlar isterler
erkekler kıskançtır onların hoşlanmadığı kişilerle görüşmeyin ama tartışmadan güzellikle belki o kişileride sevdirebilirsiniz derim herzaman erkeklerin bir tarafında saflık vardır onları kandırmak sizlerin elinizde canlarım
erkekler Yalnız kendisini sevecek Ve sadece onlara şımartacak bi rkadın ister

onlara sevginizi gösterin onlar çocuk gibidirler bizleride şımartmasını bilirler erkeklerin bir tarafındada hanımları şımartılmak vardır inanın canlarım belki bunları yazdğım için siz bayanlar kızıcektir bana ama kızmayın hayatın gerçekleri bunlar bazen derler erkek kadından üstündür ben bu söze herzaman katılırım tabiki üstündür hep savunurum adı üstünde erkek bizler onların yaptığını yapa biliyormuyuz tamam bazen bilerinde onların yaptıklarını yapıyoruz ama işte beydir onlar erkektir fazla açılamıyorum bunları
başka bir yazımdada bayanlar erkeklerden ne ister onuda yazıcağım
DAMRAM ABLANIZIN NASİHATLARINI DİNLEYİN DERİM ÇOKMU DEDİM ACABA SEVGİ HOŞGÖRÜ SAYGI OLDUMMU GERİ ÇOK KOLAY GELİR
SEVGİSİZ HİÇ KALMAYIN HEP GÜZEL GÜNLER GEÇİRİN TATLI YUVANIZDA GEÇ OLMADAN EŞLERİNİZİN KIYMETİNİDE BİLİN HANIMLAR

[TB] Benzer konular

Y

yolcu

Guest
Ynt: ERKELER KADINLARDAN NELER BEKLER

Allah c.c razı olsun.

R

Resulehasret

Guest

Ablacım ellerinden öpüyorum ya Allah razı olsun senden ellerine yüreğine sağlık vallahi ama nerde bu devirde bunları becerebilecek eş :D Bu konuyu sabitliyorum abla ellerine sağlık tekrardan çok güzel bir konu.

I

istigfar

Guest

DAMRAM' Alıntı:
Bir erkek kadından neyi bekler?

neler beklemezki kuzucuklarım ilk önce saygı güzel bir tebessüm güzel bir dileyiş sözler erkekerimiz bizim başımızın tacıdır
inanın onların yüzde doksanın saftır erkekleri kandırmak çok basittir bir güzel laf sözle onları kendimize bağlıya biliriz
GerÇek 1 kadın bekler,annesinin besledigi gibi onu besleyen,

safmıdır???

zannetmiyorum....

fakat bu kadar itinayla bakılan ,kim olursa olsun..mlek olur yav...ellerinize sağlık ...ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

yav DAMRAM,
bekleriz beklemesine tabii ki de...
iyi de,
kaldımı ki...
varmı ki...

bak şimdi bu yazıyı okuyan bekarlar bu yazıdan kriterleri aldılar... aldılar almasına ya,
şimdi gelin adaylarından biz ille de böyle isteriz diye tuttururlarsa...
ömür boyu bekar kalmazlar mı bu garipler!

vebalini çekmeye hazır mısın? :))))

D

DAMRAM

Guest

MiM' Alıntı:
yav DAMRAM,
bekleriz beklemesine tabii ki de...
iyi de,
kaldımı ki...
varmı ki...

bak şimdi bu yazıyı okuyan bekarlar bu yazıdan kriterleri aldılar... aldılar almasına ya,
şimdi gelin adaylarından biz ille de böyle isteriz diye tuttururlarsa...
ömür boyu bekar kalmazlar mı bu garipler!

vebalini çekmeye hazır mısın? :))))
vebal egılde hocam bekarlara acırım aynı krterlerde bayan bulmak ıcın cok bekleyecekler evde kalmalarından korkarım :):)):

N

nubahar

Guest

Allah razı olsun...

H

hüzüngemisi

Guest

evlenmeyin .. evlenende ölmüş evlenmeyen de :) ama evlenen dertli evlenmeyen mutlu .. Çevremde ölenleri görüyorum ya çocukları arkasından ağlıyor ya eşleri .. en iyisi mi ağlatmamak kimseyi sizce

D

DAMRAM

Guest

hüzüngemisi' Alıntı:
evlenmeyin .. evlenende ölmüş evlenmeyen de :) ama evlenen dertli evlenmeyen mutlu .. Çevremde ölenleri görüyorum ya çocukları arkasından ağlıyor ya eşleri .. en iyisi mi ağlatmamak kimseyi sizce
:):):):):)::(:(:( GÜLEMMI AGLAYAMMMI EVLIYIM DIYE SIMDI

H

HedÝye

Guest

Biraz fazla yüklenilmiş sanki bayanlara.
Sürekli idare eden,alttan alan bir portre çizilmiş. :-\

N

Nuru dilara

Guest

ya birazda bayanları düşünelim bayanlar erkeklerden ne istiyo onu hiç düşündünüzmü??? bekar erkekler düşünsün....
selam we dua ile...

I

isozworld

Guest

Güzel yazınız için Allah sizden razı olsun.
Kainatın özü muhteviyatındaki denge, hak deyince hakkı ile muntazam bir şekilde sağlanmıştır. (Ne kadar az şükrederiz)
Evlenmek; kadın erkek ilişkisi ve bunun ile ilgli veya benzeri açılan tüm konuları okuyan, inanın bir bekar insan, bu mücadeleler nedeniyle beynin büyük bir bölümünü sadece bu prosesler için ayıran, bu gibi enfeksiyonlardan enfekte olmadığı halde sosyal veya duygusal anlamada törpülenen, deformasyona uğrayan, buna binaen bu ilişkilerde toplumda ne verilen söz ile gıyabında konuşulan, nede alınan mesafenin hakiki anlamda tutarlılığına müşahade eden, şekil (yapmacık) kılıf altında doğruluğu hakkaniyeti addedip, (gayri islami demekten haya ederim), insanı anlaşılmaza kaotik bir uçuruma sürükleyen, kapital şapkasını tersten giyip görünüşte antikapital özde kapitalist olan, İslam'ı da bu uğurda bir araç görebilecek mavi yeşil algler gibi buna binaen bu uğurda mazbut insanlarında kabuğuna çekilmesini sebep olan bu akut sendromlarını gören biri olarak gecenin gündüze haksızlık etmesinden korkuyorum...
Allah'a emanet olun.

E

-esedullah-

Guest

abla emegıne saglık cok guzel bır konu acmıssın.
ewt erkeklerın kadınlardan beklentılerı bu ama bu zamanda bu beklentılere bakan yok denecek kadar az yemek yapması evıne gelnce sevgıyle karsılaması vs vs bunları arıyan yok sadece guzellık guzel olması. (bana gore tabı) vesselam.

Y

yeþeren

Guest
Ynt: ERKEKLER KADINLARDAN NELER BEKLER

Çok güzel,beklentiler karşılıklıdır bu okuduklarımızı erkek, kadın karşıklı uygularsa ne ala sorun olmaz olsada kalmaz ALLAH'ın izniyle :)

E

ertan

Guest

ALLAH razı olsun ne dıyım daha soylenebılecek bısey kalmamıs ama zor budevırde aslında devırle alkası yok ama ıns boyle bır esım esımız olur vesselam

A

arif öztürün

Guest

ellerine sağlık ablam...

C

CandanSoft INC

Guest

Merhaba Arkadaşlar

Şuan Yaşım Gereği Evli Bir Birey Değilim Fakat Konuyu Gördüğümde Bende ALLAH İzin Verirse Evleneceğim Evlendiğimde Şahşi Olarak Bir Bayandan Ne Beklerim Neler Olabilirdi. Kendini ALLAH Yoluna Adamış Bir Bayan İle Mutlu Mesut Bahtiyar Bir Yuva Kurmak İsterdim.

K

kumsaati

Guest

CandanSoft INC' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar

Şuan Yaşım Gereği Evli Bir Birey Değilim Fakat Konuyu Gördüğümde Bende ALLAH İzin Verirse Evleneceğim Evlendiğimde Şahşi Olarak Bir Bayandan Ne Beklerim Neler Olabilirdi. Kendini ALLAH Yoluna Adamış Bir Bayan İle Mutlu Mesut Bahtiyar Bir Yuva Kurmak İsterdim.
buna sahip olabilmeniz için sizin kendinizi Allah yoluna adamanız tek ve en geçerli şart emin olun