Ereöli emniyetinden 1 Mayıs uygulaması

fussilet

Üye
Yönetici
Ereğli emniyetinden 1 Mayıs uygulaması

Uygulamaya asayiş, karakol, trafik güvenlik büro ekipleri katıldı.
Ereğlia€™de 1 Mayıs İşçi Bayramı öncesinde herhangi bir olumsuzluğa mahal vermek istemeyen İlçe Emniyet Müdürlüğü, Zübeyde Hanım Bulvarı Ereğli istikameti yönünde genel asayiş uygulaması yaptı. Asayiş, karakol, trafik güvenlik büro ekiplerinin katıldığı yaklaşık 20 polis memuru ile birlikte uygulamaya Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Niyazi Koçak ve Emniyet Müdür Yardımcısı Burak Bal da katıldı.
Araç, sürücü ve şahıs kontrolü yapılan uygulamada İlçe Emniyet Müdürü Niyazi Koçak, uygulama noktasına gelen araçlardan yol kenarına atılan herhangi bir cisim olup olmadığı kontrol etti. 21.00 ila 23.00 saatleri yapılan uygulamada 28 araç ve sürücüsü kontrol edildi. Kontrol edilen 28 araçtan 3'ü trafikten men edildi. Bir sürücü alkolden işlem görürken, uygulama da toplam bin lira ceza kesildi. 2 araç sürücüsüne ehliyetsiz araç kullanmak ve yetersiz ehliyet ile araç kullanmaktan cezaları kesildi. 200 kişinin de sorgusunun yapıldığı uygulama da bir adet ruhsatsız silah ele geçirildi.
Bu haber 51 defa okundu.Avea aboneleri ABONE yazıp 9462a€™e göndererek ilanları cep telefonlarına alabilirler. İptal için a€œİPTALa€ yazıp 9462a€™ye göndererek de servisten ayrılabilirsiniz.Servis haftalık 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Fiyatlara % 18 KDV ve % 25 ÖİV dahildir. Paket üyeliği aylıktır.Günde 2 bilgilendirme SMS'i gelmektedir

Source: Ereğli emniyetinden 1 Mayıs uygulaması
 
Üst