Ebu yusuf el makdisi

Ã

þeyda

Guest
Ynt: Ebu yusuf el makdisi

Selam;
Sevgili abiciğim, evet doğrudur o sözkonusu şahsın hakaret ve küfürlerine rast gelmedim, gelseydim eğer bende müdahil olurdum ..
yukarıda sordum zaten küfür hakaret mi etti diye, eğer etmediyse yukardaki söylediklerim buna istinadeydi..
Beni bu kişi hakkında bilgilendirdiğiniz için teşekkür ediyorum, çünkü o kişiyi bir sumnumundan dolayı takdir, tebrik edip hatta ellerinden öperim demiştim, benim bu övgüme layık olmadığını şimdi kendisi baksın ve görsün..
Bu ve bunun gibi kişiler engellendikçe başka nick ler ile girip savunmalarına devam ediyorlar IP si engellenemiyor mu? İnanıyorumki elinizden geleni yapıyorsunuzdur..

Yusuf bu sayfayı ziyaret edeceğini biliyorum, ne yazıkki henüz yetişmektesin fakat gençliğe ilk adımlarında ahlakını bu şekilde göstermen ve böylesine büyük değerli saygıdeğer abilerimize veya kim olursa olsun hakaret kötü söz etmekle, kişiliğini ortaya koymuş oluyorsun, dost değil iticilik kazanıyorsun..

halbuki gecenlerde sunduğun bir yazıda"Ellerinden, alnından öperim" demiştim, ne yazıkki bu övgüye layık değilmişsin, şu duyduklarımla beni şoke ettin yazık sana!

http://www.fussilet.com/ynt-rabbim-guc-ver-t33454.0.html;msg115593#msg115593

Dilerim rabbim hidayet etsin senin imanı ve ahlakı kuvvetli kişilerden eylesin..
Birazcık onurun varsa gerçekten güzel ahlaklı bir insan oluncaya kadar bu siteye uğrama karşımıza çıkma..

fussilet

Active Member
Yönetici
Ynt: Ebu yusuf el makdisi

hasan sanırım kardeşim ben otorumu kapatmadığım için benim nickle yazmış, ben böyle bir şey yazmadım ...

bundan sonra daha dikkatli olur, çıkarken oturumu kapatmaya gayret ederim, özür dilerim...