domuz gribi (birileri abartıyor mu)

• Konbuyu başlatan mislimya
  • Başlangıç tarihi
M

mislimya

Guest
arkadaşlar allah hepimizxi muhafaza eylesin
bu büyük bir biyolojik savaş
allah hepimizin yardımcısı olsun

yalnız arkadaşlar domuz gribi o kadar da büyütülecek bişi değil aslında
kardeşimin baldızı eşi ve çocukları yazın hastanede yattılar dommuz gribinden
iyileşincede türkiyeye tatile geldiler

biz ailecek panik olduk
hatta bir ara sağlık bakanlığını arayacaktım

ama

kardeşimin eşi telaş etmeyin bizim ülkede sizin burada nasıl grip olunuyorsa bizim orada bu şekil korkulacak bişi yok dedi

gerçektende öyle

ne kardeşimin baldızında ne eşi de nede çocuklar öldü

lütfen panik yapmayın

sağlık bakanlığı açıklama yaptı ilk hastalanan çocuklar iyileşti diye......ama tv ler de bir abartma söz konusu

aşılar mı satılsın diye yapılıyor acaba

inanın beynim bir kaaso girdi

bir sitede de aşının siyonist yahudiler tarafından ölümcül olarak hazırlandığını
yeryüzündeki insan sayısını azaltmak amaçlandığını
aşılatmayın
bu oyuna gelmeyin
yazıyordu

siteyi incelemek okumak isteyen olursa link verebilirim

[TB] Benzer konular

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Tema üyesi
Ynt: domuz gribi (birileri abartıyor mu)

mislimya' Alıntı:
bir sitede de aşının siyonist yahudiler tarafından ölümcül olarak hazırlandığını
yeryüzündeki insan sayısını azaltmak amaçlandığını
aşılatmayın
bu oyuna gelmeyin
yazıyordu
siteyi incelemek okumak isteyen olursa link verebilirim
sevgili mislimya, teşekkürler abim. keşki o linki buraya yazmış olsa idiniz.
şunu söylemek isterim, bu konular gerçekten çok muhataralı ve büyük sorumluluk isteyen mevzular. bu herhangi bir boykot mevzuuna benzemez. nihayetinde insan hayatı söz konusudur ve yanlış bilgi ve yönlendirmelerle biri hayatını kaybederse sorumlusu biz olabiliriz diye düşünüyorum.

dediğiniz gibi elbette bu bir yahudi senaryosu olabileceği gibi, diğer taraftan da, ülkemizde çok yaygın bir kanaat haline geldi, gökten taş düşüverse artık bütün kötülükleri yahudiden biliyoruz. yapmayacak olmasından değil, o tıynette bir milletirler onlar, amenna... ama bi yere kadar... bazen yapıp ettiklerimiz yüzünden başımıza gelenleri ve herşeyi yahudiden bilirsek, bu yanlış olur...

ben şahsen devletimizin ve hükümetimizin bu konuda tuzağa basmayacağını ve herhangi bir tehlike veya art niyet halinde kendi milletine böyle bir zulmü reva görmeyeceğine ve onu bi iznillah onu koruyacağına ve gerekli tedbirleri alacağına inanıyorum.

saygı ve muhabbetler...

E

..Evþan..

Guest

Benim düşüncem belki bu aşı bizler için iyi belki iyi olmayacak fakat aşıyla ilgili hiç birşey bilmiyoruz bence tek sorun bu olsa gerek internette her yazılana inanmamamız gerek fakat dün ana haber bültenenide ismini getiremedim eski bir bakan konuştu bizlerin kovoy olarak kullanılacagımızı söyledi bir başkası bunu yalanladı anlayamadım neden bu aşı üzerinde bukadar konuşuluyor ve soru işaretleri var ben şahsen şuan için okullarda olacakmış önceliklerin içinde çocugama yapılmasını istemizdim bilmedigim birşeyi neden yaptırıyım eksisini ve artısıyla bilmem gerek :)

Y

yeþeren

Guest

Pazartesi günüilk işim kızımn okuluna gidip,okul müdürüne kızıma bu aşının yapılmaması için talimat vermek olacak...Hiç bi rülkede denenmemiş bir aşıda benim cocugumun kobay olarak kullanılmasına müsade etmeyecegim...Amerikanın bu konudaki tutumunu okumştum da asla bu aşıya olumlu yaklaşmıyorlar biz neden bu kadaraceleci davranıyoruz anlamdım?

Sanki herkes öldü biz kaldık geride :))

Ã

þeyda

Guest

Bu iddiayı ortaya atan eski sağlık bakanıdır, yeni bakan müsteşarı ise iddanın doğru olmadığını dile getirsede vatandaşta şüphe tedirginlik hissi uyandı..

Aşı'nın etkisi muamma , önce doktorlar hemşireler bir aşılansın bakalım zaman ne gösterecek hakkımızda hayırlısı olsun diyelim..

Denek olarak kullanılacak milletin, yer yüzünden silinmek istenen milletle aynı olması manidar...

Bu aşı işine öncelikle Meksikalıların veya Amerikalıların balıklama atlaması gerekmez miydi..?