Doğal afetlerden hangisi veya hangilerine şahit oldunuz?

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi
S

senarist081

Guest
Yukarıdaki tabiat olaylarından hangisine maruz kaldınız.Mesela ben 17 Ağustos ve 12 Kasım depremlerini yaşadım.Hayatım boyunca unutamıyacağım anlardı,çok şükür yaşayacak,görecek günlerimiz varmış.Allah ölenlere rahmet,yakınlarına dayanma gücü versin.Böyle kötü afetlerden bizleri korusun inşallah..

[TB] Benzer konular

Ynt: Doğal afetlerden hangisi veya hangilerine şahit oldunuz?

Heyelan çok olur burada... Ama can kaybı yok şükür... -Tanıdıklarımdan-

R

Resulehasret

Guest

Bende 17 ağustos depremine ve ondan sonraki istanbula yansıyan bütün depremlere şahit oldum malesef... Ama hasarsız atlattık çok şükür. Rabbim ölenlere rahmet etsin.

M

mam34

Guest

burda da tornedo oluyormus,henuz sahit olmadik cok sukur..Rabbim ne dilerse o olur..

B

Bevadih

Guest

17 agustos depremını tamda merkezde yaşadım sayılır..Allah o günleri bir daha göstermesın inş.gösterdiğinde de ders alanlardan ve kendine gelenlerden olmak duası ile..

Suyu severim,denize aşığım ama bir kaşık suda boğulurum.. :-[. Allah beni/bizi sel felaketinden ,boğularak ömekten korusun.! amin.

M

Mercan

Guest

Direk maruz kaldığım büyük bir doğal afet yaşamadım.Birinci derecede deprem bölgesindeyiz ama çok şükür o kadar büyük deprem yaşamadım..
Rabbim büyük afetlerden korusun.Amin!

D

denge

Guest

Resulehasret' Alıntı:
Bende 17 ağustos depremine ve ondan sonraki istanbula yansıyan bütün depremlere şahit oldum malesef... Ama hasarsız atlattık çok şükür. Rabbim ölenlere rahmet etsin.
aynen