did you like our webpage?

I

isoz_

Guest
Ynt: did you like our webpage?

trav' Alıntı:
no this is the worst webpage i think ive ever been to actually... i clicked on pay now for a theme... and never got what i payed for. i will complain to smf paypal and report you if this isn't resolved i swear to lord all mighty.
translation of the text:
Hayır bu site karşılaştım en kötü site gerçekten. Tema ödemesini şimdi yaptım. ve ne kadar ödendi görmedim..Sizi smp paypal a rapor edeceim ve eğer bu problem çözülmez ise Allah büyüktür.
Dear trav,
It could be worst for you but for others may be not.
I undertood that you got theme here and payed on paypal.
If you pay operation succefuly completed out professional will return you about the payment.
Please send your complain exactly to our professioan fussilet or me by using private message system.
Thank you very much for your attantion.
Translation of this text:
Sizin için kötü olan başkası için kötü olmayabilir.
Anladığım kadarıyla paypal üzerinde tema alımı için bir ödeme yaptığınızı söylüyorsunuz
Eğer ödemeniz başarılı bir şekilde tamamlanmış ise uzman kişi sizin ile bu ödeme hakkında irtibata geçecektir.
Lütfen maduriyetinizi tama olarak uzman kişi olan fussilet veya bana özel mesaj ile gönderiniz.
İlginiz için teşekkürler.

MiM

Admin
Yönetici
Membership

yav İsoZ abim, bu siteyi niye kötülüyor? derdi ne? temayı alması için ona zorla silah çeken mi olmuş? temayı aldıktan sonra beğenmemesiye bu sitenin ne alakası var ki, gelip burayı kötülüyor... kafamın tasını attırdı

İzos abim, cevabını bekliyorum...

I

isoz_

Guest

Hocam haksılığa uğradığını iddia ediyor. Temayı almak için para ödemiş ama para hesabından çekilmesine rağmen ne tamayı aldım diyor nede parayı geri çekebildim diyor.
Şimdi ya paramı ödeyin yada temayı verin diyor. Temaya kötü demiyor beğenmişki satın almak istiyor. İşleyişin kötülüğünden bahsediyor. Çünkü bu sitnein içeriğini de bilmiyor.
Hocam banlamayalım haksızlığa uğrayan hiristiyan da olsa hakkı ödensin biz bir kötülüğü yok. Ama bu mesajları görebileceği biryere uygun değilse taşına bilir.
Allah'a emanet olun.

fussilet

Active Member
Yönetici

trav' Alıntı:
no this is the worst webpage i think ive ever been to actually... i clicked on pay now for a theme... and never got what i payed for. i will complain to smf paypal and report you if this isn't resolved i swear to lord all mighty.
don't worry trav :)

I sent you kani theme for 2.0 version, thanks for payment...

MiM

Admin
Yönetici
Membership

isoz abim eyvallah... bi tanesin sen yav! sen burada olunca kendimizi çok daha farklı ve güçlü hissediyoruz... çok sağol abim, Rabbim senden razı olsun. fussilet hocam işi hallettiğinizi söyledi. umarım bu vatandaşın işi halledilmiştir. yani ya istediği temaya, ya da parasına kavuşmuştur. doğrusu bu ya, para verdiği halde temayı yükleyememesi sonucu hak aramasını normal karşıladım şimdi... ben de olsaydım eminim aynısını yapardım.

neyse ki, bevadih ablam yazdığım ağır sözleri silerek abisini de kurtarmış vebalden... neyse, konu anlaşılınca mesele yok... umarım kişinin hakkı ödenir.

I

isoz_

Guest

Sanırım çocukta olabilir hocam 6 doları gidince ortalığı velveleye veriyor işte :) bazen öyle paniklemeler bizde de oluyor. Ama Fussilet hocam gerekeni yaptı. Bizde gerekli açıklmayı yaptık. Prosedür ne ise işlesin. ister 6 dolar isterse 600 dolar.
Allah sizden Razı olsun hocam.

Allah'a emanet olun.

fussilet

Active Member
Yönetici

temayı mail adresine gönderdim, başımıza daha neler gelecek göreceğiz... :)

B

Bevadih

Guest

Temayı göndermekle iyi yaptın..

Hayır gelsin ...Kötü bişe gelmesin inşallah..